• 200 عکس پروفایل
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110
  

  مرجع اطلاعات

  بعید است پیامک های تهدید آمیز از سوی یک مرجع رسمی امنیتی ارسال شده باشد  
  وزیر اطلاعات گفت: این وزارتخانه هیچ پیامک تهدیدآمیز به روزنامه‌نگاران ارسال نکرده و قطعا نفس چنین اقدامی از نظر حرفه اطلاعاتی یک اقدام ناشیانه و غیرکارشناسانه است.، سیدمحمود علوی با اشاره موضوعات مطرح شده درباره ارسال یک پیامک تهدید آمیز امنیتی به جمعی از روزنامه نگاران، گفت: وزارت اطلاعات چنین پیامکی را ارسال نکرده است و بعید می داند که این پیامک توسط یک مرجع رسمی امنیتی صادر شده باشد، زیرا نفس چنین اقدامی از نظر حرفه اطلاعاتی یک اقدام

  بعید است پیامک های تهدید آمیز از سوی یک مرجع رسمی امنیتی ارسال شده باشد 
  هفتم.نمونه سوالات تستی درس هشتم  
  کدام مورد در باره تقلید از مرجع تقلید صحیح نمی باشد؟(صفحه 95)الف) شناخت مرجع تقلید فقط برای عالمان دینی امکان پذیر است.
  ب) مردم باید با مشورت عالمان دینی مرجع تقلید خود را انتخاب نمایند.
  پ) مرجع باید اعلَم باشد یعنی به واجبات دینی عمل کند.
  ت) مرجع باید عادل باشد یعنی از گناهان دوری کند.
  ادامه مطلب

  هفتم.نمونه سوالات تستی درس هشتم 
  298  
  The simplest (and preferred) approach to crosstalk reduction is to improve the crosstalk suppression at the device level; in other words, let the device .designer worry about itاین ی بخش از مرجع دوم منه، بعد استاد از من میپرسه چرا به جای مرجع اول مرجع دوم رو میخونی؟ به یک دلیل خیلی واضح! همین جمله ای که این بالا بُلدش کردم به احتمال نود درصد تو مرجع یک اینجوری نوشته شده برای مطالعه ی بیشتر به فلان مقاله و فلان مرجع مراجعه کنید، ولی نویسنده مرجع دو خیلی آدم باحالیه عقیده داره بعضی چیزا اساسا به ما ربطی نداره و خوندن

  298 
  تهیه و ساخت فایل های پشتیبان با NovaBACKUP 16.5  
  امروزه نگهداری اطلاعات بر روی هارد دیسک ها و دیگر حافظه های جانبی  به عنوان یک امر پر کاربرد و ضروری تبدیل شده است. بدترین حالت برای نگهداری اطلاعات شخصی و  یا تجاری بر روی حافظه های جانبی از دست دادن اطلاعات می باشد. یک اشتباه سهوی و یا آلوده شدن سیستم به ویروس های کامپیوتری و یا خرابی های سخت افزاری ممکن است یکی از دلایل از بین رفتن اطلاعات باشد . در چنین شرایطی بهترین راه  برای جایگزینی اطلاعات ، استفاده ازفایل های پشتیبانی می باشد

  تهیه و ساخت فایل های پشتیبان با NovaBACKUP 16.5 
  مدیریت اطلاعات  
  مدیریت اطلاعات جمع آوری و سازماندهی اطلاعات از منابع مختلف و ارائه به هنگام آن ها به افرادی است که به این اطلاعات نیاز دارند. مدیریت اطلاعات به چگونگی جمع آوری، کنترل ساختار اطلاعاتی، فرآیندهای پردازش و نحوه ارائه اطلاعات در سازمان می پردازد.
  مدیریت اطلاعات بر سه موضوع تاکید دارد:
  1- اطلاعات سازمان ارزشمند است زیرا برای تهیه و تولید آن ها هزینه می شود بنابراین لازم است اطلاعات جمع آوری و نگهداری شوند.
  2- اشتراک گذاری اطلاعات در سازمان با رعا

  مدیریت اطلاعات 
  مدل مرجع فرآيندي-SAP Solution Composer  
  یكی از راهكارهای اصلی جهت طبقه‌بندی فرآیندها، الگوبرداری از مدلهای مرجع در حوزه تخصصی می‌باشد. دراین خصوص سازمان‌ها و شركتهای مختلف اقدام به گردآوری وتجمیع اطلاعات طبقه‌بندی فرآیندهای كلان سازمان از دیدگاه پورتر نموده‌اند كه برخی جزئیات در مستندات قبلی ارائه گردیده است. دراین میان شركت SAP از طریق شركت پشتیبان خدمات تحلیل فرآیندی تحت عنوان IDS Scheer اقدام به استانداردسازی فرایندهای سازمانی به تفكیك انواع كسب و كارهای مختلف نموده است.
  جه

  مدل مرجع فرآيندي-SAP Solution Composer 
  دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Disk Doctors Windows Data Recovery 3.0.3.353  
  Disk Doctors Windows Data Recovery یک نرم افزار بازیابی قوی اطلاعات از دست رفته برای انواع مختلف از پارتیشن ها مانند fat,ntfs است.این نرم افزار از فایل های آسیب دیده هم به راحتی پشتیبانی میکند همچنین با یک الگوریتم بسیار قدرتمند به نام tracer و turboscan tm بازیابی فایل ها را برای شما راحت میکند همچنین این نرم افزار می تواند فایل ها و پوشه هایی که به اشتباه پاک کردید را به راحتی بازیافت کند.ماهان دانلود | مرجع دانلود نرم افزار ، بازی ، اندروید ، آهنگ ، فیلم و .

  دانلود نرم افزار بازیابی اطلاعات Disk Doctors Windows Data Recovery 3.0.3.353 
  ضمایر ربطی  
  ✅✅✅ ضمایر ربطی (Relative Pronouns) ضمایر ربطی با کلمه ای که قبل از آنها می آید در ازتباط هستند و در واقع اطلاعات بیشتری در مورد کلمه قبل از خود میدهند. در این حالت، آنها یک گروه اسمی وابسته را به یک مرجع (که همان اسمی باشد که قبل از آنها آمده است) مثصل میکنند. درنتیجه، ضمیر ربطی در گروه اسمی وابسته نقش فاعلی یا مفعولی دارد.به مثال زیر توجه کنید که در آن ضمیر ربطی نقش فاعلی دارد:(1) The chef studied in Paris. He won the first prize.(2) The chef who won the first prize studied in Paris.در جمله شماره (2)

  ضمایر ربطی 
  تاثیر گروه مرجع بر رفتار مصرف کننده  
   
  افکار، اعمال و باورهای ما، عمدتاً تحت تأثیر عوامل و نیروهای فرهنگی – اجتماعی و گروهی تعیین می‌شود. فرایند تصمیم‌گیری خرید نیز از این عوامل تأثیر می‌پذیرد. از جمله عوامل فرهنگی و اجتماعی می‌توان به موارد اشاره کرد.

  متن کامل را در ادامه مطلب ببینید

  تاثیر گروه مرجع بر رفتار مصرف کننده 
  نوبت افشای اطلاعات مشترکان تلفن به ایرانسل  
  رسانه خبری امنیت اطلاعات : ماجرای دسترسی یک ربات تلگرامی به اطلاعات 20 میلیون مشترک ایرانسل و بعد از آن غیرفعال شدن این ربات خبر داغ این روزهای رسانه ها است. اما دسترسی به اطلاعات شخصی این خیل عظیم از مشترکان یک اپراتو از کجا شروع شد؟

  نوبت افشای اطلاعات مشترکان تلفن به ایرانسل 
  وزارت اطلاعات وپلیس فتا منشا, پیامکهای ارسالی به خبرنگاران را مشخص کنند  
  علی مطهری:وزارت اطلاعات و پلیس فتا منشاء پیامکهای ارسالی به خبرنگاران را مشخص کنندپایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از وزارت اطلاعات و پلیس فتا خواست منشاء پیامکهای تهدید آمیز ارسالی به برخی خبرنگاران را مشخص کنند.
  علی مطهری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ارسال پیامک‌های تهدید آمیز به برخی خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای گفت: هیات نظارت بر مطبوعات نهاد متولی رسانه‌هاست و سایر نهادها حق دخالت در این حوزه را ند

  وزارت اطلاعات وپلیس فتا منشا, پیامکهای ارسالی به خبرنگاران را مشخص کنند 
  راهنمای صنعت حفاظت (چهارمین راهنما سال 1391)  
   دربرگیرنده:        اطلاعات شرکتها و موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی تحت پوشش مرکز انتظام       اطلاعات شرکتهای ارایه کننده سیستم های حفاظتی و مراقبتی (دوربین مداربسته و ...)       اطلاعات شرکتهای ارایه کننده سیستم های حفاظتی (اعلام سرقت، کنترل تردد و ...)       اطلاعات فعالین تولید و فروش صندوق نسوز       اطلاعات فعالین تولید و فروش درب های ضد سرقت       اطلاعات فعالین البسه و لوازم انفرادی و لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی        اطلاعات

  راهنمای صنعت حفاظت (چهارمین راهنما سال 1391)  
  سرویس اطلاعاتی آرژانتین + عکس  
  نظام اطلاعاتی آرژانتین شامل 6 نهاد مادر است که هر کدام از آنها دارای زیر مجموعه‌های اطلاعاتی بدین شرح می‌باشند:
  نهاد ریاست جمهوری به عنوان بدنه اصلی اطلاعاتی شامل اداره اطلاعات (به
  عنوان سازمان اطلاعات و امنیت داخلی و خارجی و اصلی‌ترین سازمان اطلاعاتی
  این کشور مطرح است)، "مؤسسه اطلاعات ملی" ، "اداره نظارت قضایی" ، "سرویس فدرال مبارزه با مواد مخدر" ، و "ژاندارمری ملی
  آرژانتین" است؛ وزارت دفاع، دارای زیر مجموعه‌ای به نام "اداره ملی اطلاعات

  سرویس اطلاعاتی آرژانتین + عکس 
  معرفی برخی از سایتهای مناسب برای دست یابی به مقالات و ومتون علمی  
  معرفی برخی از سایتهای مناسب برای دست یابی به مقالات و ومتون علمی
          Magiran.com.1
    بانک اطلاعات نشریات کشور
  با مراجعه به این سایت نشریات ومجلات علمی  کشور در رشته های مختلف قابل دسترسی است.
  برای دسترسی ودانلود مقالات مورد نطر مجله تخصصی رشته تحصیلی خود،ابتدا باید فرایندخرید اشتراک طلایی ازمنوی مربوطه را انجام دهید .
   
  IRANGN.IR.2
  شبکه پژوهشگران ایرانی
  عضویت در این سایت رایگان می باشد.با عضویت در این سایت یک کد پژوهشگری به شما داده می شود.که شما

  معرفی برخی از سایتهای مناسب برای دست یابی به مقالات و ومتون علمی 
  آموزش بازیابی و ریکاوری اطلاعات در گوشی های اندروید  
  اتفاق وحشتناک پاک شدن اطلاعات گوشی هوشمند برای اکثر ما اتفاق افتاده است. در این زمان با استرس زیاد فقط به دنبال راهی برای ریکاوری و بازیابی اطلاعات  گوشی می باشیم، اما به یاد داشته باشید که مهمترین اصل در بازگرداندن اطلاعات زمان است بنابراین خیلی سریع ارتباط گوشی را با اینترنت قطع کرده و فایلی را جابجا نکنید. 

  آموزش بازیابی و ریکاوری اطلاعات در گوشی های اندروید 
  بازیابی اطلاعات ایمیل  
  ما در مِسترهارد اهمیت بازیابی اطلاعات از Exchange Email Server  و یا ایمیل را در هنگام بروز یک مورد اضطراری درک می‎کنیم. هنگامی که به علت خرابی شدید فایل‎های دیتابیس Exchange، ایمیل‎ها و اطلاعات ارزشمند دیتابیستان را از دست می‎دهید، ما آماده‎‎ایم تا اطلاعات شما را بازیابی کنیم.
  متخصصان بازیابی اطلاعات ایمیل ما به طور ویژه آموزش دیده‎اند تا اطلاعات از دست رفته‎ی شما را در محیطی امن، مطمئن و کنترل‎شده بازیابی کنند، تا شما بتوانید به کار خود ادامه د

  بازیابی اطلاعات ایمیل 
  همکاری آزادانه با سایت علوم کامپیوتر  
  سلام به همه دوستان
  من واسه اینکه بتونم یک وبسایت کامل و مرجع برای رشته علوم کامپیوتر و رشته های کامپیوتر و زیر رشته های این ها ، ایجاد کنم فقط و فقط به تو دوست خوبم نیاز دارم.
  دوست عزیز من برای مدیریت کردن سایتی که می خوام درست کنم به تنهایی نمیشه این سایت بزرگ و مرجع رو مدیریت کرد پس از تو دوست خوبم می خوام که بیای و هر کاری از دستت می یاد در نظر خصوصی به من بگی و باهم این سایت رو مدیریت کنیم.
  پس منتظر نظرت هستم
  راستی عیدت هم مبارک

  همکاری آزادانه با سایت علوم کامپیوتر 
   
  راهنمای ویندوز ۷ (سون)بخشی از محتوای کتاب:ویندور هفت جدیدترین سیستم عامل شرکت مایکروسافت است. اگر شما به دنبال یک مرجع برای نصب و استفاده از این محصول هستید این کتاب می تواند مرجع خوبی برای شروع باشد.در این محصول قابلیت هزاران تغییر بر اساس میل شما وجود دارد که قادر به انجام آن هستید ولی در این کتاب به مهمترین خصوصیات آن خواهیم پرداخت.نویسنده: آرمین ایمانی فرمت کتاب: pdf تعداد صفحات: ۲۴۹ حجم فایل: ۳٫۵۲ مگا بایت لینک دانلود

   
  سایت کیش یاب (عکس کیش- تور کیش-جزیره کیش)  
  سایت کیش یاب یکی از سایتهای کامل و به روز و اختصاصی در زمینه جزیره زیبای کیش می باشد . کلیه اخبار کیش که در این سایت قرار میگیرد اختصاصی توسط خبرنگران و نویسندگان سایت تهیه و درج می شود. همچنین اطلاعات کاملی از هتلهای کیش و مراکز تفریحی و تجاری این جزیره به همراه اطلاعاتی کامل از انواع تور کیش در سایت درج می شود . طبق تجربه ای که داشته ایم کلمه عکس کیش از پر جستجو ترین کلمات در زمینه کیش می باشد که نشان دهنده این است که مسافران قبل از آمدن به این

  سایت کیش یاب (عکس کیش- تور کیش-جزیره کیش) 
  ویروسی که بدون اینترنت اطلاعات را سرقت می‌کند  
  رسانه خبری امنیت اطلاعات : در اتفاق عجیبی در زمینه نفوذ به کامپیوترها افتاده است. اگر کامپیوتر شما هم برای خنک شدن از فن استفاده می‌کند باید بدانید محققان روشی را اختراع کردند که می‌تواند اطلاعات شما را از طریق صدای CPU و فن دستگاه سرقت کند. 

  ویروسی که بدون اینترنت اطلاعات را سرقت می‌کند 
  هشدار پلیس فتا به سوءاستفاده هکرها از اطلاعات شخصی کاربران تلگرام  
  ایلنا: رئیس پلیس فتا غرب استان تهران، در مورد سواستفاده
  از اطلاعات شخصی کاربران توسط هکرها در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام هشدار
  داد.


  به گزارش ایلنا، سرهنگ اصغر باقریان گفت: متأسفانه این روزها
  آمار سرقت اطلاعات شخصی کاربران توسط هکرها افزایش پیدا کرده است، به گونه
  ای که این هکرها با ایجاد پیام ها

  هشدار پلیس فتا به سوءاستفاده هکرها از اطلاعات شخصی کاربران تلگرام 
  جشنواره  
  باسلام به اطلاع  همکاران محترم می رساند که با توجه به اینکه در شیوه نامه دوازدهمین جشنواره الگوهای برتر تدریس که از طرف دفتر آموزش متوسطه نظری تهیه گردیده است بعلت برگزاری مرحله کشوری در استان آذربایجان شرقی آدرس سایت دبیرخانه کشوری رایانه جهت دریافت اطلاعات بعنوان مرجع اطلاع رسانی اعلام شده است.لذا این لینک برای دسترسی رشته های ذینفع در شیوه نامه در نظر گرفته شده است.
   
  http://rayaneh.gam2.medu.ir

  جشنواره 
  افزایش ۳۶ درصدی نرخ بدافزارها در سال ۲۰۱۵  
   رسانه خبری امنیت اطلاعات : بر اساس جدیدترین گزارشی که از سوی شرکت سیمانتک منتشر شده، ۷۵ درصد از وب‌سایت‌های قانونی و رسمی از وجود حفره‌های امنیتی که ممکن است اطلاعات موجود در آن‌ها و حتی اطلاعات مربوط به بازدیدکنندگان را به راحتی در معرض دسترسی غیرمجاز مجرمان سایبری قرار دهند، رنج می‌برند.

  افزایش ۳۶ درصدی نرخ بدافزارها در سال ۲۰۱۵ 
  فناوري اطلاعات و نقش آن در حرفه حسابداري  
  فناوری اطلاعات و نقش آن در حرفه حسابداری :
  امروزه دنیای كسب و كار به سرعتدرحال تغییر است سرمایه گذاریهای فراوان و گامهای سریع تغییرات درفناوری اطلاعات دلایلی است برای جهانی شدن سازمان ها با شیوه ها و به نسبت های مخلتف براساس فرصت ها و تنگناهای پیش رو به طیف گسترده ای از فناوری های اطلاعات واكنش نشان میدهندن هدف این مقاله تمركز برتاثیر فناوری اطلاعات مرتب طبا تغییرات سازمانی برعملكرد حسابداری مدیریت است و همچنین كمك به دانش درمورد این كه ت

  فناوري اطلاعات و نقش آن در حرفه حسابداري 
  زمینه‌های IT  
  مروزه معنای اصطلاح «فناوری اطلاعات» بسیار گسترده شده‌است و بسیاری از جنبه‌های محاسباتی و فناوری را دربر می‌گیرد و نسبت به گذشته شناخت این اصطلاح آسان‌تر شده‌است. چتر فناوری اطلاعات تقریباً بزرگ است و بسیاری از زمینه‌ها را پوشش می‌دهد. متخصص فناوری اطلاعات وظایف گوناگونی دارد، از نصب برنامه‌های کاربردی تا طراحی شبکه‌های پیچیده رایانه‌ای و پایگاه داده‌های اطلاعاتی. چند نمونه از زمینه‌های فعالیت متخصصین ف

  زمینه‌های IT 
  سورس پروژه بدست اوردن اطلاعات قبض ها به زبان سی شارپ  
  سورس پروژه بدست اوردن اطلاعات قبض ها به زبان سی شارپ
  این پروژه به زبان ویژوال بیسیک دوست عزیزمون زحمت کشیدن بدست اوردن اطلاعات
  قبض را به زبان سی شارپ نوشتن که کمال

  سورس بدست اوردن اطلاعات قبوض به زبان ویژوال بیسیک
  سورس بدست اوردن اطلاعات قبوض به زبان ویژوال بیسیک را در این ساعت از ام اس پی
  زبان پروژه Visual Basicدانلود سورس پروژه فروشگاه به زبان asp و سی
  شارپ به همراه سبدخرید.

  سورس الگوریتم محاسبه قبض ها در سی شارپ Archives در
  سورس پروژه بدست اور

  سورس پروژه بدست اوردن اطلاعات قبض ها به زبان سی شارپ 
  over write شدن اطلاعات  
  واحد ذخیره سازی اطلاعات در کامپیوتر بایت می باشد . به هر عدد، حرف، علامت یک کاراکتر می گوییم و هر کاراکتر یک بایت فضا را اشغال می کند به این صورت که هر کاراکتر به یک کد صفر و یک تبدیل می شود و سپس بر روی یک بایت ذخیره می شود . هر بایت از هشت بیت تشکیل شده است ،اطلاعات بصورت مغناطیسی بر روی بایت ها ذخیره شده است.در صورت نوشته شدن اطلاعات جدید بر روی اطلاعات قبلی دیگر نمی توان اطلاعات قبلی رابازیابی کرد (در این حالت اصطلاحاً می گوییم over write شده ا

  over write شدن اطلاعات 
  اطلاعات درس سیستمهای اطلاعاتی استراتژیک  
   
  منابع ارائه شده برای درس سیستمهای اطلاعاتی استراتژیک: ۱ ) فناوری اطلاعات برای مدیریت ( جلد یک و دو ) مترجمان : دکتر محمد حسین  فاضل زرندی و دکتر سوسن باستانی از انتشارات دانشگاه صنعتی امیر کبیر ۲ ) برنامه ریزی استراتژیک سیستم های اطلاعات ، مترجمان : دکتر سید محمد اعرابی و دکتر عباس خدادادی از انتشارات مهکامه ۳ ) مدیریت استراتژیک سیستم های اطلاعاتی رهیافتی جامع ، ترجمه دکتر سید محمد اعرابی و داود ایزدی از انتشارات دفتر پژوهشهای

  اطلاعات درس سیستمهای اطلاعاتی استراتژیک 
  دانلود کتاب آشنایی با مدل مرجع OSI در شبکه  
   
  نام کتاب :  آشنایی با مدل مرجع  OSI در شبکه
  نویسنده : عبدالرضا حوراسفندی
  ناشر :  کتاب مبین
  زبان کتاب :  پارسی
  تعداد صفحه : 77
  قالب کتاب : PDF
  حجم فایل :  2,110  Kb
  توضیحات :  مدل OSI مخفف کلمه ی Open Systems Interconnection اساسی ترین مدل برای شبکه ها می باشد و علی رغم وجود استانداردهای دیگر، اکثر شرکت های معتبر فعال در زمینه شبکه های کامپیوتری، از این استاندارد پیروی می کنند. این مدل در سال ۱۹۸۴ توسط ISO توسط یک سازمان بین المللی استاندارد سازی ارائه گردید.در مدل OSI از

  دانلود کتاب آشنایی با مدل مرجع OSI در شبکه 
  آموزش رایت کردن اطلاعات بر روی CD یا DVD توسط خود ویندوز  
  رایت کردن اطلاعات بر روی یک CD یا DVD (یا همان Burn یک CD) یکی از اولین مهارت‌هایی است که در کار با کامپیوتر باید بدانید چون به هر حال، نیاز پیدا می‌کنید که اطلاعات را از کامپیوترتان به جای دیگری منتقل کنید. مثلاً ممکن است بخواهید تکالیف دانشگاهی خود را به استاد تحویل دهید و ...
  برای رایت کردن اطلاعات روی دیسک، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد مثل Nero ، Alcohol و ... اما جالب است بدانید که خود ویندوز این امکان را فراهم کرده است که بدون نیاز به هر نرم‌افزاری،

  آموزش رایت کردن اطلاعات بر روی CD یا DVD توسط خود ویندوز 
  دادگان(meta data)  
  ۱- لغت نامه داده ها (data dictionary):مرجعی برای ایجاد یکنواختی و هماهنگی در نام داده ها و معنای آنهاست.
  ۲- کاتالوگ سیستم (system catalog):علاوه بر اطلاعات مربوط به لغتنامه داده ها اطلاعات دیگری نیز در مورد بانک اطلاعات باید نگهداری شود. اطلاعاتی مثل حق دستیابی افراد به داده های مختلف، تاریخ ایجاد و به روز درآوردن داده ها، تعداد نسخه های هر پرونده و ترتیب زمانی آنها، ایجاد کننده پرونده ها، اندازه هر جدول یا شئ و غیره. اینگونه اطلاعات در کاتالوگ سیستم نگهدا

  دادگان(meta data) 
  چگونه برای فلش مموری خود پسورد بگذاریم!!  
  همه ما می دانیم که انتقال اطلاعات امروزه با استفاده از فلش مموری ها چقدر آسان و راحت شده ولی به همان میزان گم کردن اطلاعات یا سرقت آن ها نیاز بیشتر از قبل شده. یک راه مطمئن برای انتقال اطلاعات توسط فلش ها رمز گذاری آن هاست. اینگونه حداقل با گم کردن فلش خود خیالتان بابت استفاده نامناسب از اطلاعات داخل آن راحت است.
  ادامه مطلب

  چگونه برای فلش مموری خود پسورد بگذاریم!! 
  ارجاع دانش آموزان به مجتمع مشاوره  
  با سلام به کلیه مشاوران محترم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه  لطفا دانش آموزان پایه نهمی را که نیاز به مشاوره هدایت تحصیلی  و تربیتی می باشند همه روزه صبح و بعداز ظهر به مجتمع مشاوره و خدمات روان شناختی ارجاع دهید .
  تنها مرجع تخصصی و مجاز  با آخرین اطلاعات به روز در آموزش و پرورش درشهرستان سبزوار برای هدایت تحصیلی و انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی و تربیتی دانش آموزان مجتمع بزرگ مشاوره و خدمات روان شناختی واقع در میدان طبس – جنب مسجد امام علی (ع) می با

  ارجاع دانش آموزان به مجتمع مشاوره 
  اخبار سایت  
  از اینکه سایت ما را برای وبگردی خود انتخاب کردید سپاس گزاریم.
  شما بهتر از ما میدانید که هر چیزی را نمی توان با موتور جستجو پیدا کرد گاهی باید برای اطلاع یافتن از اخبار جدید نگاه کرد نه جستجو!
  شما چیزی را که نمیدانید چگونه جستجو خواهید کرد؟!!
  باید خبرهای جدید را با خبرخوان مرجع دید
  خبرخوان مرجع سایت های جهان

  اخبار سایت 
  بازیابی اطلاعات کامپیوترهای شخصی  
  بازیابی اطلاعات کامپیوترهای شخصی | امروزه حتی شماری از متخصصان فناوری اطلاعات و مصرف کنندگان حقیقی به ما برای بازیابی اطلاعات خصوصی خود نیاز دارند.
  هنگامیکه شما فکر می کنید که تمام اطلاعات مهم خودرا برای همیشه از دست داده اید با یک تماس به گروه ایران هارد دوباره تمام اطلاعات از دست رفته خود را بازخواهید یافت، این اطلاعات میتواند اطلاعات پاک شده شما در نوت  بوک ، کامپیوتر شخصی و … باشد.
  کارشناسان ما با استفاده از تجهیزات کامل فناوری

  بازیابی اطلاعات کامپیوترهای شخصی 
  دانلود پاورپوینت چالش های سازمانی سیستم های اطلاعات مدیریت  
  چالش های سازمانی سیستم های اطلاعات مدیریت
  پاورپوینت چالش های سازمانی سیستم های اطلاعات مدیریتفرمت: پاورپوینت ( قابل ویرایش)تعداد اسلاید: 23 اسلاید    سیستم اطلاعات مدیریت چیست؟
      سیستم اطلاعات مدیریت گونه‌ای از سیستم های اطلاعاتی رایانه‌ای است که می‌تواند اطلاعات را از منابع مختلفی در موسسه برای تصمیم گیری در رده مدیریتی جمع‌آوری و پردازش کند. سیستم های اطلاعات مدیریت از پیچیده ترین و در عین حال استراتژیک ترین ابزارهای مدیریتی

  دانلود پاورپوینت چالش های سازمانی سیستم های اطلاعات مدیریت 
  مقاله برون‌سپاري فناوري اطلاعات  
  با ظهور فناوری اطلاعات در دهه‌های اخیر و رشد سریع آن در سال‌های گذشته، فناوری اطلاعات یكی از ابزارهایی بوده است كه به صورت گسترده سازمان‌ها از آن استفاده كرده‌اند و استفاده از آن نیز با سرعت زیادی در حال افزایش است. برای بكارگیری مناسب از راه‌كارهای ارائه شده فناوری اطلاعات، اكثر سازمان‌ها واحدی با نام فناوری اطلاعات یا اسامی مشابه دایر نموده‌اند كه وظیفه شناخت  نیازهای كسب و كار در زمینه فناوری اطلاعات و برطرف نمودن این نیازها را بر

  مقاله برون‌سپاري فناوري اطلاعات 
  ابوترابی مطرح کرد: دفاتر اسناد رسمی تنها مرجع ثبت سند مالکیت خودرو  
  عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه دفاتر اسناد رسمی تنها مرجع ثبت اسناد مالکیت خودرو است، گفت: نیروی انتظامی باید به قانون تمکین و مردم را از بلاتکلیفی رها سازد.
  ابوالفضل ابوترابی در گفت‌ وگو با خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح ‌روند قانون ثبت سند مالکیت خودرو، گفت: در قوانین مرجع ثبت سند مالکیت خودرو دفاتر ثبت اسناد رسمی است از این رو انتظار می‌رود که نیروی انتظامی نیز به قانون تمکین کند تا مردم هم از سردرگمی نجات یابند.
   
  نماین

  ابوترابی مطرح کرد: دفاتر اسناد رسمی تنها مرجع ثبت سند مالکیت خودرو 
  فصلنامه مطالعات نوین کاربردی در مدیریت، اقتصاد و حسابداری  
  فصلنامه علمی – تخصصی مطالعات نوین کاربردی در مدیریت، اقتصاد و حسابداری با پروانه انتشار رسمی به شماره 80441 در آبان ماه 1396 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف‌ تولید و ترویج علوم مرتبط با مدیریت، اقتصاد و حسابداری و به‌ منظور تقویت‌ مبادله‌ آخرین یافته‌های‌ علمی‌، تحقیقاتی و کاربردی، اقدام به دریافت و انتشار مقالات پژوهشگران و صاحب­نظران در زمینه های مدیریت، حسابداری، مالی و اقتصاد از سراسر کشور می­ نماید. متن کامل مقالات فصلنامه

  فصلنامه مطالعات نوین کاربردی در مدیریت، اقتصاد و حسابداری 
  فروش انواع فرش فانتری و فرش مدرن  
  فروشگاه اینترنتی کافه فرش ، بزرگترین مرجع مقایسه و فروش فرش ماشینی در ایران، عرضه کننده بهترین و جدیدترین انواع فرش فانتزی و مدرن در سایزهای مختلف و طرح های بسیار زیبا و جذاب در ایران است. جهت تهیه فرش های این مجموعه تنها کافیست به وب سایت این فروشگاه به آدرس https://www.cafefarsh.com مراجعه کرده و با انتخاب نوع برند یا مدل مورد نظر و پرداخت وجه آن به صورت اینترنتی، درکمترین زمان ممکن فرش مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید. جهت کسب اطلاعات می توانید

  فروش انواع فرش فانتری و فرش مدرن 
  مدلهای مرجع فرآیندهای کسب و کار  
  مدلهای مرجع یا چارچوب‌های فرآیندی، چارچوب‌های پایه‌ای استاندارد به منظور تسهیل در امور تجزیه و تحلیل و آنالیز فرآیندها هستند. چارچوب‌ها عموماً به منظور نمایش بهترین دیدگاه در خصوص چگونگی عملكرد فرآیندهای سازمان كاربرد دارند. نمونه این گونه فرآیندها در حوزه مدیریت زنجیره تأمین را می‌توان در خصوص مدل‌های ارائه شده توسط اسكور[1] و یا سایر مدل‌هایی كه به عنوان مرجع و بهترین مدل هستند اشاره نمود. این نكته بسیار مهم است كه برخی صنایع امكان

  مدلهای مرجع فرآیندهای کسب و کار 
  دانلود پایان نامه ذخیره کننده های اطلاعات دیجیتالی و انواع حافظه  
  مشخصات مقاله:
  عنوان کامل: نحوه عملکرد ادوات ذخیره کننده اطلاعات دیجیتالی
  دسته: فناوری اطلاعات و کامپیوتر
  فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
  تعداد صفحات پروژه: ۱۳۹
  چکیده ای از مقدمه آغازین ” پایان نامه ذخیره کننده های اطلاعات دیجیتالی و انواع حافظه ” بدین شرح است:
  در این پروژه به بررسی انواع حافظه‌ها ، چگونگی عملکرد دیسک‌ها و نیز نحوه ی ضبط اطلاعات بر روی آنها و به طور کل ضبط روی مواد مغناطیسی می‌پردازیم.
  هنگامی که اطلاعات بر

  دانلود پایان نامه ذخیره کننده های اطلاعات دیجیتالی و انواع حافظه 
  بازیابی اطلاعات کامپیوترهای شخصی  
  امروزه حتی شماری از متخصصان فناوری اطلاعات و مصرف کنندگان حقیقی به ما برای بازیابی اطلاعات خصوصی خود نیاز دارند.
     هنگامیکه شما فکر میکنید که تمام اطلاعات مهم خود را برای همیشه از دست داده اید با یک تماس به گروه برنا سیستم دوباره تمام اطلاعات از دست رفته خود را بازخواهید یافت.
     کارشناسان ما با استفاده از تجهیزات کامل فناوری های روز دنیا و بصورت تمام وقت قادر به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خواهندبود.
     گروه برنا سیستم ، بازیابی ا

  بازیابی اطلاعات کامپیوترهای شخصی 
  پاسخ های خواندنی حضرت آیت الله العظمی سیستانی به جمعی از جوانان  
   حضرت آیت الله العظمی سیستانی مرجع تقلید شیعیان جهان در پاسخ به نامه جمعی از جوانان دانشگاهی و فعال در حوزه های اجتماعی، توصیه هایی را به ایشان سفارش کردند.
   
  به گزارش «انتخاب» به نقل از شفقنا، نامه جوانان دانشگاهی و پاسخ این مرجع تقلید شیعیان جهان به قرار زیر است:

  پاسخ های خواندنی حضرت آیت الله العظمی سیستانی به جمعی از جوانان  
  چگونه اظلاعات خود را طوری پاک کنیم که ریکاوری و قابل برگشتن نباشن؟  
  سلام خدمت دوستانم احتمالا براتون پیش اومده که اطلاعاتی از قبیل عکس و فیلم از حریم شخصی یتان و اطلاعات مهم دیگری از همین قبیل در حافظه های جانبی مانند رم و فلش و گوشی و هارد و لپ تاپ و دوربین و کامپیوتر و ... دارید .و به هر منظوری قصد فروش این وسایل رو دارید و اینو بدونید که با فرمت کردن و delete  کردن اطلاعات موجود به هیچ وجه این اطلاعات به طور کامل پاک نمی شوند
  درحال تکمیل...............

  چگونه اظلاعات خود را طوری پاک کنیم که ریکاوری و قابل برگشتن نباشن؟ 
  مرکز بازیابی اطلاعات  
  مرکز بازیابی اطلاعات هارد برنا سیستم  با رعایت استانداردها و بهره‌گیری از ابزار و تجهیزات پیشرفته و بروز همچنین دارا بودن کادری مجرب در این ضمینه میتواند بصورت تخصصی در تمامی موارد به منظور بازیابی اطلاعات و ریکاوری اطلاعات در خدمت هموطنان عزیز باشد.
  انواع سرویس های ما جهت بازیابی اطلاعات هارد و  ریکاوری اطلاعات هاردبه صورت ذیل تقسیم بندی می گردند :
  تعمیر هارد
  بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال
  بازیابی اطلاعات هارد نوت بوک
  بازیابی اطلا

  مرکز بازیابی اطلاعات 
  بازیابی اطلاعات بدون هزینه های جانبی  
  سیاست تضمین بازیابی اطلاعات ما، این اطمینان را می­دهد که اگر به هر دلیل نتوانیم به اطلاعات مورد نیاز مشتری دست یابیم ، هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد و هیچگونه هزینه ی بازیابی وجود نخواهد داشت.
  ما در مرکز بازیابی اطلاعات ایران هارد بعد از ارزیابی دستگاه ذخیره­ سازی اطلاعات مشتریان، قیمت و زمان برآورد شده برای بازیابی اطلاعات را اعلام میکنیم. در این ارزیابی ،هزینه ­های بازیابی ، مدت زمان مورد نیاز برای انجام بازیابی و ارائه توضیح درباره عل

  بازیابی اطلاعات بدون هزینه های جانبی 
  سردار رزمجو: بیش از 13هزار صفحه اطلاعات از آمریکایی ها به دست آورده‌ایم  
  سردار رزمجو با بیان اینکه بیش از 13هزار صفحه کاغذ و اطلاعات از آمریکایی ها در جریان این دستگیری آنها در خلیج فارس به دست آوردیم گفت: این اطلاعات از تخلیه لپ تاپ، دستگاه جی پی اس و نقشه های آنان به دست آمده است و در عرصه های مختلف قابل استفاده است.

  سردار رزمجو: بیش از 13هزار صفحه اطلاعات از آمریکایی ها به دست آورده‌ایم 
  رذالت آشکار سیاستمدار  
  8 سال فریب مردم از عوام تا خواص . 8 سال میگما .... میگما .... 
  8 سال تبانی و سوء استفاده از اطلاعات راست یا دروغی که هیچ وقت به سود مردم نبود و همیشه مورد معامله قرار گرفت .
  مایلم بدونم به چی اعتقاد داری ؟ به حضرت علی ؟ به دین اسلام ؟ به آزادگی ؟ یا اینکه اینا نقابهایی هستند تا تو رو با روش ماکیاولی به اهدافت برسونن ؟ این دیگه میشه نفاق و تو میشی منافق .
  من بعنوان یک ایرانی برای این نیرنگ تو به بالاترین مرجع رسیدگی به رذالتها یعنی خدا , شکایت دارم . چون ظ

  رذالت آشکار سیاستمدار 
  مرجع لباس مجلسي در ايران  
  مزون لباس شیرخانی مرجع مد و لباس مجلسی در ایران
  آیا شما هم بدنبال مرجعی برای یافتن بهترین لباس مجلسی و لباغس نامزدی هستید ؟ آیا بدنبال بهترین مرجع برای خرید اینترنتی مانتو هستید ؟ ما خانه مد شیرخانی را به شما معرفی میکنیم! با 50 سال سابقه ، مدل لباس مجلسی، انواع لباس مجلسی، مانتو مجلسی و کیف و کفش مجلسی ...لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,لباس رسمی,مدل های لباس مجلسی,مدل لباس,انواع لباس مجلسی,مجلسی مدل لباس زنانه ... جدیدترین مدل مانتو مجلسی ط

  مرجع لباس مجلسي در ايران 
  آموزش جلوگیری از انتقال اطلاعات به حافظه‌های فلش  
  تا پیش از این راه‌های انتقال اطلاعات به شکل سخت‌افزاری تنها از طریق فلاپی ها و نهایتاًًً CDها صورت میگرفت. اما با پیشرفت تکنولوژی، امروز حافظه‌های فلش USB (کول دیسک)، به مانند نقل‌و‌نبات در دست کاربران می‌گردد. این موضوع تاحدودی موجبات نگرانی مدیران شبکه را به علت عدم امنیت داده‌های موجود روی سیستم‌ها فراهم آورده است. به نوعی که هر فرد می‌تواند با وصل کردن فلش خود به USB به راحتی اطلاعات موجود روی هارد سیستم را

  آموزش جلوگیری از انتقال اطلاعات به حافظه‌های فلش 
  علوم ارتباطات  
  علوم اطلاعات (به انگلیسی:
  Information science)، دانشی است که درباره کیفیت و کاربرد اطلاعات،
  نیروهای حاکم بر جریان اطلاعات و ابزار آماده‌سازی اطلاعات برای دسترسی و
  استفاده مطلوب تحقیق می‌کند. اطلاع‌رسانی به تولید، گردآوری، سازماندهی،
  ذخیره، بازیابی، ترجمه، انتقال، تبدیل و کاربرد اطلاعات مربوط می‌شود. این
  علم درباره ارائه اطلاعات به روش طبیعی و مصنوعی کاربرد قالب‌ها برای
  انتقال کامل اطلاعات شیوه‌های آماده‌سازی اطلاعات ابزار و فنون آن مان

  علوم ارتباطات 
  رایانه‌های یک نیروگاه‌ اتمی در آلمان ویروسی شد  
  رسانه خبری امنیت اطلاعات : سیستم رایانه‌ای نیروگاه اتمی گوندرمینگن آلمان و 18 حافظه مورد استفاده در این نیروگاه به ویروس آلوده شدند. طبق آخرین اطلاعات دو ویروسی که سیستم‌های رایانه‌ای این نیروگاه را هدف گرفته‌اند به منظور سرقت اطلاعات طراحی شده‌اند.

  رایانه‌های یک نیروگاه‌ اتمی در آلمان ویروسی شد 
  دبیر شورای عالی فضای مجازی : هک موضوع عجیبی نیست  
   رسانه خبری امنیت اطلاعات : دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره نگرانی بابت امنیت اطلاعات ایرانی‌ها در جریان هک اخیر برخی سایت‌های دولتی، گفت: اطمینان می‌دهم هیچ مشکلی متوجه اطلاعات شهروندان نشد و هکرها برای غوغای تبلیغاتی از نام جعلی استفاده کردند.

  دبیر شورای عالی فضای مجازی : هک موضوع عجیبی نیست  
  خدمات بازیابی اطلاعات RAID  
  بازیابی اطلاعات RAID | اگر در کار خود دچار مشکلات مربوط به خرابی آرایه‌ RAID شده اید، می‌توانید به متخصصان ما اعتماد کنید و به نتیجه‌ای فراتر از استانداردهای متداول بازیابی اطلاعات RAID دست یابید. شرکت بازیابی اطلاعات مستر هارد، در صورت نیاز به بازیابی اطلاعات RAID، قابلیت‌ها و منابع بی‌نظیری را در اختیار مشتری قرار می‌دهد. مهندسان خبره ، فرآیندهای بازیابی را پشتیبانی می‌کنند و بهترین شانس را در بازیابی اطلاعات حساس کاری شما در اختیا

  خدمات بازیابی اطلاعات RAID 
  برنامه های انجام شده در هفته کتاب کتابخانه غدیر  
  با سلام و وقت بخیر
  برنامه های انجام شده در کتابخانه غدیر ،جهت اطلاع حضورتان معرفی میکنیم.
  1-بازدید 12 مدرسه از روز 24 آبان  94تا سوم آذر ماه   از کتابخانه عمومی غدیر ششده.
  2-بازدید 3 مهد کودک از کتابخانه و بخش کودک .
  3-بازدید حوزه علمیه خواهران از کتابخانه.
  4-برگزاری کلاس نقاشی کودکاندر کتابخانه.
  5- برگزاری مسابقه نقاشی  با موضوع "کتابخانه شهر ما "از  گروه سنی کودک تا نوجوان.
  6-معرفی  و توضیح بخش مرجع و کتب مرجع به دانش آموزان چهارم و پنجم و ششم ابتدا

  برنامه های انجام شده در هفته کتاب کتابخانه غدیر 
  دانلود رایگان پایان نامه عوامل شکست و موفقیت پروژه های IT در سازمانها  
  امروزه گسترش فعالیتهای بازرگانی، جهانی شدن و تغییرات وسیع تکنولوژیک در محیط سازمانها باعث گردیده که آنها برای حفظ بقاء و مزایای رقابتی خود از انعطاف پذیری لازم برخوردار باشند لازمه انعطاف پذیری تغییرات سریع است و تغییرات سریع بدون داشتن اطلاعات امکان پذیر نیست، در نتیجه اطلاعات که به عنوان یک منبع بسیار پر ارزش در کنار سایر عوامل موثر در هر سازمان مطرح است. وجود سیستم های اطلاعاتی یکپارچه از ضروریات حرکت به سمت کسب و کار الکترونیک و رقاب

  دانلود رایگان پایان نامه عوامل شکست و موفقیت پروژه های IT در سازمانها 
  موج وبلاگی " بسیجی یعنی... "  
  به گزارش مرجع وبلاگ دلگان به نقل از  همه باهم، مرجع وبلاگ نویسان سیستان و بلوچستان
  موج وبلاگی به مناسبت هفته بسیج برگزار می‌کند، این موج با عنوان " بسیجی
  یعنی..." از تاریخ 26آبان لغایت 5 آذر سال جاری برگزار میشود.شما می
  توانید در این موج دست نوشته های خود را مطابق عکس زیر به آدرس
  basijiyani@gmail.com و یا به آدرس  info@baham91.ir آثار خود را ارسال
  نمایید.وبلاگ نویسان نیز آثار خود را با مشخصات آدرس وبلاگ و نام شهرستان برای ما ارسال نمایید.

  موج وبلاگی " بسیجی یعنی... " 
  بازیابی اطلاعات موبایل و حافظه جانبی  
  با گسترش روز به روز تکنولوژی و شبکه های اجتماعی استفاده از گوشی های همراه (موبایل) و تبلت ها به طور چشمگیری رشد داشته و همچنان در حال پیشروی میباشد.به طور میانگین ۸۰% مردم ایران از موبایل های هوشمند و تبلت ها استفاده میکنند که در بر گینده اطلاعات شخصی افراد و گاها فوق سری در آنها نگهداری میشود و میتوان گفت تلفن های هوشمند جاگزین کامپیوتر ها و نوتبوک ها شده اند.
  در این میان به دلیل های مختلف امکان به مخاطره افتادن این اطلاعات که بر روی موبایل و

  بازیابی اطلاعات موبایل و حافظه جانبی 
  دومین گردهمایی فناوری اطلاعات قم  
  دومین گردهمایی اساتید دانشگاه، مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات قم روز چهارشنبه 5خرداد 1395 در پردیس فارابی دانشگاه تهران (واقع در قم) برگزار شد.
  موضوع این گردهمایی "روندهای نوین در فناوری اطلاعات " بود و جناب آقای دکتر دوائی، معاونت فناوری و نوآوری وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، جناب آقای دکتر سیدموسوی، مشاور مدیرعامل همراه اول در بخش عمومی سخنرانی نمودند. سخنرانی علمی این گردهمایی نیز توسط آقای مهندس سیدمرتضی خالقی، مدیر واحد تحقیق و

  دومین گردهمایی فناوری اطلاعات قم 
  آموزش مداحی 1  
  من از
  پانزده سالگی شروع به فعالیت مداحی کردم و عاشق امام حسین و اهل بیتم . سبک
  و مجع مداحی من هم حاج محمود کریمی هست . قبل از هر
  چیز بگم حاج محمود کریمی از نظر رفتار و بینش و ولایی بودن و مداحی
  کردن نمونه و تک هست اما هر مداحی باید یک مرجع مداحی داشته باشه که به نظر
  من از هر نظر مرجع خوبی هستن ایشان . اول از نظر خصوصیاتی
  که بالا ذکر کردم و دوم از نظر مداحی کردن در تمام زمینه ها ادعیه ،
  روضه و سینه زنی کامل می باشند . من چون احساس نیاز کردم یک س

  آموزش مداحی 1 
  اطلاعات خواندنی در مورد تلویزیون های 4K UHD  
  اطلاعات خواندنی در مورد تلویزیون های 4K UHD
  ادامه مطلب

  اطلاعات خواندنی در مورد تلویزیون های 4K UHD 
  پلت فرم جدید برای تشخیص حمله‌های هدفمند معرفی شد  
   رسانه خبری امنیت اطلاعات : شرکت امنیتی کسپرسکی لب، به دنبال مبارزه با این نوع حملات است و در این زمینه یک پلت فرم ضد حملات هدفمند (Kaspersky Anti Targeted Attack Platform) ارائه داده که آن یک راه‌حل پیشرفته برای شناسایی حملات هدفمند طیف وسیعی از سرویس‌های امنیت اطلاعات، ارائه آزمایش نفوذپذیری، آموزش امنیت سایبری و به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به تهدیدها است.

  پلت فرم جدید برای تشخیص حمله‌های هدفمند معرفی شد 
  مبانی امنیت اطلاعات  
  مبانی امنیت اطلاعات
  مبانی امنیت اطلاعات : واژه cyber یک کلمه یونانی است به معنای سکان و راهنما و در زبان انگلیسی به معنای مجازی است.فضای سایبری محیط مجازی و غیر ملموسی است که در شبکه جهانی به صورت دیجیتالی وجود دارد ، این فضا به عنوان مجموعه تعاملهای انسانها از طریق کامپیوتر و تکنولوژی های جدید بدون  در نظر گرفتن زمان و مکان است، اولین بار توسط ویلیام گیبسون نویسنده داستهانهای تخیلی در 1984 مطرح شد .
   
  ویژگی های فضای سایبری :
  1.  جهانی و فرامرزی ب

  مبانی امنیت اطلاعات 
  نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی و کارهای روزانه - EssentialPIM Pro Network 5.55  
  انجمن برنامه نویسان جوان - نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی و ...abnj.blogfa.com/post/60نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی و کارهای روزانه - EssentialPIM Pro Network 5.55 نرم افزار EssentialPIM Pro Network ...دانلود نرم افزار-تولز98 - دانلودtools98.blogfa.com/tag/دانلوددانلود نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی و کارهای روزانه - EssentialPIM Pro Network 5.55. ... و اطلاعات شخصی ...دانلود نرم افزار-تولز98 - تولزtools98.blogfa.com/tag/تولز... انجام کارهای روزانه ... مدیریت اطلاعات شخصی و ... نرم افزار EssentialPIM Pro Network ...ویژگی های نرم افزا

  نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی و کارهای روزانه - EssentialPIM Pro Network 5.55 
  دانلود آشنایی با سیستم‌های اطلاعات  
  اختصاصی از سورنا فایل دانلود آشنایی با سیستم‌های اطلاعات دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

   
   
   
   
   
   
   
  آشنایی با سیستم‌های اطلاعات
  نویسنده : امیدوار، مجید
  چکیده
   
  در این مقاله سیستم های اطلاعات و سیستم های اطلاعات سازمانی تعریف می‌شوند و انواع معمول سیستم های اطلاعات سازمانی شامل سیستم‌ پردازش مبادلات، سیستم اطلاعات مدیریت و سیستم پشتیبان تصمیم‌گیری شرح داده می‌شوند.
  کلیدواژه : سیستم اطلاعات؛ سیستم اطلاعاتی؛ سیس

  دانلود آشنایی با سیستم‌های اطلاعات 
  بازیابی اطلاعات کامپیوتر های شخصی  
  امروزه حتی شماری از متخصصان فناوری اطلاعات و مصرف کنندگان حقیقی به ما برای بازیابی اطلاعات خصوصی خود نیاز دارند.
     هنگامیکه شما فکر میکنید که تمام اطلاعات مهم خود را برای همیشه از دست داده اید با یک تماس به گروه برنا سیستم دوباره تمام اطلاعات از دست رفته خود را بازخواهید یافت.
     کارشناسان ما با استفاده از تجهیزات کامل فناوری های روز دنیا و بصورت تمام وقت قادر به ارائه بهترین خدمات به مشتریان خواهندبود.
     گروه برنا سیستم ، بازیابی ا

  بازیابی اطلاعات کامپیوتر های شخصی 
  مجله امنیت اطلاعات - شرکت نرم‌افزاری امن پرداز - شماره دهم  
  مجله امنیت اطلاعات - شرکت نرم‌افزاری امن پرداز - شماره دهم
  در این شماره خواهید خواند:
  توسعه نرم افزار به روش اسکرام
  آ گاهی خودکار از تغییرات و مشکلات در پیکربندی شبکه IT سازمان «نگرشی ز یستی »
  اخبار فناوری اطلاعات
  نکاتی که در نصب آنتی ویروس روی رایانه های سازمانتان لازم است به آن ها توجه داشته باشید...
  حمله هدفمند cozyDuke به کاخ سفید
  بدافزار مرموز سیمدا

  برای دریافت مجله امنیت اطلاعات کلیک کنید

  مجله امنیت اطلاعات - شرکت نرم‌افزاری امن پرداز - شماره دهم 
  فتوای آیت الله مکارم شیرازی درباره کشف حجاب  
   
  آیت الله ناصر مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعه در صورت "الزام دانشگاه خارج از کشور به ترک حجاب"، این اجازه را به "متدینین" داد تا آنان به این شرط، بتوانند حجاب را رعایت نکنند. استفتا و پاسخ آیت الله که در سایت اینترنتی این مرجع تقلید منتشر شده به این شرح است: وظیفه خواهران دانشجوى مسلمان ترکیه و دیگر کشورها نسبت به رعایت حجاب در دو فرض زیر چیست؟ ۱- شرط گذراندن تمام ترمهاى دانشجویى در دانشگاه هاى تحت مدیریّت آنها، رعایت نکردن حجاب شرعى است. ۲- شرط

  فتوای آیت الله مکارم شیرازی درباره کشف حجاب 
  انتشار اطلاعات جدیدی از HTC 10  
  همان طور که میدانید کمپانی تایوانی HTC قصد دارد در آخرین روز فروردین ماه امسال از تلفن هوشمند جدید خود در سری پرچم داران رونمایی کند. این دستگاه که تا پیش از این نام های متعددی برای آن ذکر شده در ابتدا با عنوان Perfume شناخته میشد و بعدتر شایعاتی درباره تغییر نام آن به One M10 شنیده شد. اما بعدتر بر اساس آخرین اطلاعات که به تائید HTC هم رسید قرار است پرچم دار آینده کمپانی HTC 10 نام داشته باشد. تا به حال شایعات متعددی درباره مشخصات این گوشی ذکر شده و حالا ا

  انتشار اطلاعات جدیدی از HTC 10 
  تور کیش در هتل شایگان  
  اگر برای تور کیش خود هتل شایگان را انتخاب کرده اید،هتل شایگان کیش با وسعتی حدود 14000 متر مربع و 100 اتاق در نزدیکی مراکز تجاری بزرگ نظیر پردیس، پانیذ و مرکزی یکی از گزینه های مناسب برای اقامت در جزیره زیبای کیش می باشد.
  این مطلب از سایت نکست هالیدی، مرجع تور لحظه آخری  برگرفته شده است.
  بدون تردید برای همه ما بسیار پیش اومده که قصد سفر کردیم ولی با دو سؤال مهم مواجه شدیم؛ سؤال اول اینکه کجا بریم و سؤال دوم اینکه چطور ارزان تر سفر ک

  تور کیش در هتل شایگان 
  مرکز تخصصی تعمیر هارد  
  در نگاه اول اکثر شرکت های بازیابی اطلاعات و ریکاوری اطلاعات برای ارائه خدمات دارای تجهیزات کافی می باشند، گرچه بسیاری از آنها نیز ادعا می کنند که تمام قابلیت های یک سرویس حرفه ای  بازیابی اطلاعات و  ریکاوری اطلاعاترا دارا هستند ولی پس از بررسی های دقیق تر تعداد کمی از آنها این قابلیت را تمام وکمال دارا می باشند.
  ادامه در لینک زیر
  http://hardrecovery.ir/

  مرکز تخصصی تعمیر هارد 
  بازیابی اطلاعات ماشین مجازی  
  روش‌های ویژه برای بازیابی اطلاعات سرورهای مجازی مورد نیاز شما
  مشکل از دست رفتن اطلاعات شما، یک مشکل خاص است؛ پس روش مورد استفاده برای بازیابی اطلاعات ماشین مجازی تان نیز باید روش مخصوص به همین مشکل باشد.
  ما این مسئله را درک کرده‌ایم که ارزش سرورها و ماشینهای مجازی در چه حد میباشد ،بنابراین زمانی را به ارزیابی نیازهای داده‌ای سرور مجازی شما اختصاص می‌دهیم و یک روش خاص بر اساس آن مشکلات طراحی می‌کنیم؛ در نهایت داده‌های شما را در اسرع وقت

  بازیابی اطلاعات ماشین مجازی 
  بازیابی اطلاعات هارد و سرور ، RAID  
  بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد  جزء مشاغل بسیار حساس و ظریف در صنعت IT میباشد. امروزه گروه ریکام پیشرو در ارائه خدمات بازیابی اطلاعات – بهینه سازی و پشتیبانی از اطلاعات (Backuping) در سریع ترین و  امن ترین شکل ممکن در خدمت کاربران میباشد. بازیابی اطلاعات از دست رفته بهترین فرصت را برای رسیدن به موفقیت برای شرکت ها و اشخاصی که اطلاعات خود را از دست داده اند فراهم می کند و اینکه این شرکت ها و افراد، چه مجموعه ای را برای بازیابی اطلاعات 

  بازیابی اطلاعات هارد و سرور ، RAID 
  آموزش رایت کردن اطلاعات بر روی CD یا DVD توسط خود ویندوز (سطح: مبتدی)  
  بسمی تعالی
  رایت کردن اطلاعات بر روی یک CD یا DVD (یا همان Burn یک CD) یکی از اولین مهارت‌هایی است که در کار با کامپیوتر باید بدانید چون به هر حال، نیاز پیدا می‌کنید که اطلاعات را از کامپیوترتان به جای دیگری منتقل کنید. مثلاً ممکن است بخواهید تکالیف دانشگاهی خود را به استاد تحویل دهید و ...
  برای رایت کردن اطلاعات روی دیسک، نرم افزارهای مختلفی وجود دارد مثل Nero ، Alcohol و ... اما جالب است بدانید که خود ویندوز این امکان را فراهم کرده است که بدون نیاز به هر ن

  آموزش رایت کردن اطلاعات بر روی CD یا DVD توسط خود ویندوز (سطح: مبتدی) 
  اطلاعات بانکی در اختیار سازمان امور مالیاتی بعد از تایید ریاست قوه قضاییه  
  محمدتقی پاکدامن، معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور گفت در حال حاضر آیین‌نامه نحوه دسترسی برخط به دریافت اطلاعات محرمانه بانک مرکزی برای دریافت مالیات تدوین شده است که باید به امضای رئیس قوه‌قضائیه برسد.
  در حال حاضر این آیین‌نامه برای اعلام نظر نهایی به بانک مرکزی رفته و سپس باید به تصویب وزیر دادگستری و اقتصاد برسد.وی با بیان اینکه حسابرسی بر مبنای ریسک برای دریافت‌ مالیات یکی از پایه‌های اساسی آن داشتن اطلاعات ذی‌نف

  اطلاعات بانکی در اختیار سازمان امور مالیاتی بعد از تایید ریاست قوه قضاییه 
  بانک ملی قطر هک شد  
  منابع خبری محلی گزارش دادند بانک ملی قطر هک شده و تمام اطلاعات آن به سرقت رفته است.به گزارش ایتنا به نقل از آی‌تی‌پی، مرکز خبری رجیستر به نقل از اسناد معتبر اعلام کرد بانک ملی قطر از جانب گروه ناشناسی از هکرها مورد حملات سایبری جدی قرار گرفته است.اسناد مربوط به این حمله سایبری در سایت اینترنتی Global-Files.net که برای به اشتراک گذاری اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد منتشر شد. ولی ساعاتی پس از انتشار گزارش رجیستر، این اسناد حذف شدند.شرکت امنیتی Cr

  بانک ملی قطر هک شد 
  توییتر هک شد ؛ اطلاعات 32 میلیون کاربر لو رفت !  
  توییتر رسما اعلام کرده که رمز عبور و پروفایل 32 میلیون از کاربرانش به بیرون درز کرده است و تیم امنیتی توئیتر تمام تلاشش را می کند که تا حد امکان جلو نشت اطلاعات و پسوورد ها را بگیرد و به هکر ها اجازه دسترسی به فایل ها و اطلاعات کاربرانش را ندهد.
  اگر شما هم دارای اکانت توییتر هستید همین حالا پسوورد خود را عوض کنید !

  توییتر هک شد ؛ اطلاعات 32 میلیون کاربر لو رفت ! 
  بازگردانی اطلاعات خراب دیسکها با دانلود CDRoller 10.30.70  
  گاهی اوقات اطلاعات برخی سی دی
  ها و دی وی دی ها به علت خش دار بودن و یا هر دلیل دیگری قابل خواندن توسط
  دستگاه های معمول نیست. اما نگران نباشید! برای حل این مشکل می توانید با
  استفاده از این نرم افزار
  اطلاعات خود را بازیابی کرده و مجدداَ ذخیره نمایید. همانطور که اشاره شد
  این نرم افزار جهت کپی اطلاعات روی انواع دیسک، به خصوص دیسک های اسیب دیده
  به کار می رود. CDRoller شامل
  مجموعه ابزارهای قدرتمندی است که استفاده از آنها نیز بسیار آسان است و از
  آ

  بازگردانی اطلاعات خراب دیسکها با دانلود CDRoller 10.30.70 
  قسمت هفتم -مشاهده اطلاعات اصلی سیستم  
  بسم الله الرحمن الرحیملبیک یا اباصالح المهدی عج مشاهده اطلاعات اصلی سیستم روی گزینه computer  در منوی استارت کلیک راست کنید (تصویر 5)

  قسمت هفتم -مشاهده اطلاعات اصلی سیستم 
      

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب

  هر هفته 7 فیلم رایگان !!
  دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)