• 200 عکس پروفایل
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110  

  مثبت ورزش

  رقابت یک شرکت چینی-آمریکایی با آقای بی برای خرید سهام میلان  
  اخبار,فوتبال,میلان ,ورزش,اخبار فوتبال,اخبار میلان ,اخبار ورزش,فوتبال اخبار,اخبار میلان ,فوتبال ورزش,میلان اخبار,میلان فوتبال,میلان ورزش,ورزش اخبار,ورزش فوتبال,ورزش میلان ,اخبار فوتبال میلان ,اخبار فوتبال ورزش,اخبار میلان فوتبال,اخبار میلان ورزش,اخبار ورزش فوتبال,اخبار ورزش میلان ,فوتبال اخبار میلان ,فوتبال اخبار ورزش,فوتبال میلان ورزش,فوتبال میلان اخبار,فوتبال ورزش اخبار,فوتبال ورزش میلان ,میلان اخبار فوتبال,میلان اخبار ورزش,میلان فوتب

  رقابت یک شرکت چینی-آمریکایی با آقای بی برای خرید سهام میلان 
  تاثیرمعجزه آسای شنا برسلامت جسمی  
   

   

  تاثیرمعجزه آسای شنا برسلامت جسمی
  تاثیر مثبت فراوانی که چند مرتبه شنا در طول یا عرض استخر بر سلامت ما میگذارد، باورکردنی نیست. تاثیر مثبت ورزش بر سلامت روحی و جسمی ما غیر قابل انکار است. بهترین حالت، زمانی است که شما برنامه ورزشی خاصی که متناسب با شیوه زندگی، علایق و شرایط جسمیتان باشد برگزینید، زیرا ورزش کاری است که باید از آن لذت ببرید.
  اگر در فصل تابستان، گرما شما را از انجام ورزش منصرف میکند، به جای آنکه ورزش را قطع کنید، ب

  تاثیرمعجزه آسای شنا برسلامت جسمی 
  جامعه شناسی تماشاگری ورزش  
   
  جامعه شناسی از تماشاگری ورزش به عنوان یک پدیده اجتماعی و جزئی از نهاد اجتماعی ورزش در جامعه و علل و کارکردها و پیامدهای مثبت و منفی آن که به صورت جریانی یا هیجانی (تدریجی یا سریع) در زندگی جمعی صورت می گیرد بحث می کند. مکتب های عمده جامعه شناسی که به تماشاگری ورزش می پردازند عبارتند از:
  الف- کارکردگرایان که ابعاد مثبت و کارکردهای سازنده و سودمند را مورد تاکید قرار می دهند.
  ب- تضادگرایان که به جنبه های آسیبی و رویکرد انحرافی تماشاگری اشاره دا

  جامعه شناسی تماشاگری ورزش  
  راهکارهای مثبت اندیشی  
  سه اقدام اساسی که به شما در مثبت اندیشی کمک میکند:۱. هر روز ۱۵ تا ۳۰ دقیقه، مطالب روحیه بخش مطالعه کنید. بهترین زمان برای اینکار، صبح و یا شب قبل از خواب است.۲. هر روز فایلهای صوتی روحیه بخش گوش دهید. اینکار را در مسیر رفتن به محل کار، درهنگام رانندگی، هنگام ورزش و ... می توانید انجام دهید.۳. با افراد موفق و مثبت اندیش نشست و برخاست کنید.
  این سه اقدام، مثبت اندیشی را برایتان به ارمغان می آورد. 

  راهکارهای مثبت اندیشی 
  سپک تاکرا  
  ورزش سپک تاکرا 500 سال قبل توسط خانواده ای سلطنتی در مالزی پایه گذاری شد که البته آن زمان یک بازی درباری و سلطنتی بود. نام این ورزش از دو زبان گرفته شده. سپک Sepakدر زبان مالزیایی به معنای ضربه زدن و تاکرا Takrawدر زبان تایلندی یعنی توپ. هنگامی که این ورزش متولد شد تا حد زیادی شبیه ورزش ژاپنی "Kemari", بود.

  سپک تاکرا 
  معرفی سرپرست اداره ورزش سرخس  
  گردونه
  معرفی سرپرست اداره ورزش سرخس پیروز- طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، سرپرست اداره ورزش و جوانان سرخس منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان، با صدور حکمی "محسن کاوه " به سمت سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سرخس منصوب شد. درخور ذکر است پیش از وی"حسنعلی باوندی" در این سمت فعالیت داشت.شماره : 19304 -     ۱۳۹۵ یکشنبه ۲۷ تیر/ خراسان رضوی

  معرفی سرپرست اداره ورزش سرخس 
  نکاتی برای ورزش در کودکان  
  هر روز تعداد بیشتری از کودکان رو به ورزش می‌آورند. اگرچه فعالیت جسمی برای کودکان هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روانی ضروری و مفید است، اما باید بدانید که این ورزش باید کنترل شده و در چهارچوب خاص خود باشد...ورزش برای بچه ها خوب است، اما نه بیش از حد!

  نکاتی برای ورزش در کودکان  
  مثبت اندیشی  
   فراموش نکنیم مثبت اندیشی با ساده اندیشی تفاوتی اساسی و مهم دارد. ما در مثبت اندیشی واقعیت ها را می بینیم چرا که معتقدیم:   "منفی ها و مشکلات در زندگی ما وجود دارند ، اما ما به لطف خدا اثر آنها را در زندگی خود خنثی کرده و بر آنها غلبه می کنیم"  

  مثبت اندیشی 
  ورزش به عنوان «کار» یا «بازی»  
  یک سؤال که اغلب به وجود می‌آید این است که ورزش را باید به عنوان «کار» یا «بازی» بررسی کنیم. به وضوح در برخی شرایط، فعالیت‌های ورزشی با فراغت و تفریح و حالت‌های بازی‌گونه انجام می‌شوند. (به طور مثال بازی backyard و Catch). در حالی که در دیگر موارد ورزش دارای جدیت و حالت شغل‌گونه است که پتانسیل‌های بازی‌گونه‌ی آن را کاهش می‌دهد (مانند فوتبال حرفه‌ای). این ماهیت متغیر کار - بازی و ورزش، در تعاریفی که دانشمندان علوم اجتماعی برای این واژه (ورزش) ارا

  ورزش به عنوان «کار» یا «بازی» 
  مراسم خاکسپاری محمد علی کلی  
   به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ با از دست دادن محمد علی کلی بوکسور آمریکایی دنیای ورزش دگرگون شد و ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش با ابراز ناراحتی خود  برای خانواده این اسطوره صبر وسلامتی  طلب کردند. 

  مراسم خاکسپاری محمد علی کلی 
  مشاور وزارت ورزش : مبارزه نکردن با حریفان صهیونیست، پاسداری از ارزش های پهلوانی است  
  معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه تجلیل از ورزشکارانی که مقابل حریفانی از رژیم صهیونیستی قرار نگرفتند، به واقع پاسداشت ارزش های پهلوانی در ورزش است، گفت: قطعا هرجا سخن از ورزش به میدان می آید، باید به ابعاد فرهنگی، ارزشی و اخلاقی این پدیده توجه کنیم.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ دکتر عبدالحمید احمدی در شانزدهمین مراسم تجلیل از جوانمردان که عصر دیروز در حوزه

  مشاور وزارت ورزش : مبارزه نکردن با حریفان صهیونیست، پاسداری از ارزش های پهلوانی است 
  فواید ورزش  
  همه پزشکان و مربیان ورزشی به ما پیشنهاد می کنند که در طول روز یا در طی هفته ساعاتی را به ورزش کردن اختصاص بدهیم.اما خیلی از افراد فواید ورزش را نمی دانند و به خاطر همین امر ورزش نمی کنند.ما در این مقاله به 25 مورد از فواید آن اشاره می کنیم و امیدواریم شما با مطالعه این 25 مورد انگیزه ورزش کردن را در خود تقویت کنید.
  ادامه مطلب

  فواید ورزش 
  ورزش هوازی چیست؟؟  
       ورزش هوازی یا ایروبیک ورزشی است که ضربان قلب در حدود 65 تا 80 درصد حداکثر میزان ضربان قلب برای مدت حداقل 20 دقیقه قرار داشته باشد. هر چند برخی ورزش ها مانند وزنه برداری به طور ناگهانی سبب افزایش ضربان قلب و رسیدن آن به مقدار ضربان مذکور می شوند اما چون ضربان برای مدتی نسبتا طولانی در این مقدار ثابت نمی ماند ورزش هوازی به حساب نمی آیند.     

  ورزش هوازی چیست؟؟ 
  #کوچینگ  
  #کوچینگ یک روش جدید برای حل مسائل است که از ترکیب #فلسفه، #روانشناسی مثبت نگر و #ورزش همراه با کمی چاشنی #عرفان به وجود آمده است.@coachamirhoseinدر روش کوچینگ کسی که با چالش روبروست، بهترین کسی است که می‌تواند برای این چالش راه حل بیابد. کافی است یک مربی به او کمک کند تا موضوع را از زوایای مختلفی نگاه کند.

  #کوچینگ 
  باورهای درست و نادرست تغذیه قبل و بعد از فعالیت ورزشی  
  اگر سری به باشگاه‌های ورزشی زده باشید، خواهید دید بسیاری از افرادی که مشغول ورزش هستند، به‌رغم توصیه‌های مربیان در خصوص تغذیه قبل و بعد از ورزش، حالت سردرگمی دارند و با وجود ساعات زیادی که ورزش می‌کنند، تاثیر دلخواهی را مشاهده نمی‌کنند.

  باورهای درست و نادرست تغذیه قبل و بعد از فعالیت ورزشی 
  5دليل كه چرا افراد لاغر هم بايد ورزش كنند  
  دلایلی كه نشان میدهد ورزش برای افراد لاغر هم مفید است
  ورزش اغلب برای افرادی تجویز میشود كه باید وزن كم كنند بنابراین ممكن است افراد لاغر احساس نكنند كه لازم است به خودشان زحمت ورزش كردن دهند .با این حال حتی انهایی كه متابولیسم فعالی دارند كه به آنها امكان میدهد بدون ورزش كردن لاغر بمانند یا افرادی كه قادر ند با خوردن یك رژیم غذایی سالم تر وزنشان را پایین نگه دارند لازم است برای ورزش كردن به صورت  منظم وقت بگذارند .اداره ورزش وجوانان شهرست

  5دليل كه چرا افراد لاغر هم بايد ورزش كنند 
  یکشنبه 3 مرداد صبح  
  11:00 تا 12:30
  ظهر همگی بخیر
  امروز شبندر بازگشایی میشود. شبندر مثبت باز شد. فعلا بازار بدلیل احتمال بالا باز شدن خودرویی ها مثبت است درصورتیکه خودرویی ها بالای مقاومت باز شوند مثبت بازار ادامه خواهد داشت وگرنه کل بازار با مشکل مواجه خواهد شد.
   

  یکشنبه 3 مرداد صبح 
  دانستنی های مفید درباره ورزش و کاهش وزن  
  آیا ورزش، اشتها را زیاد می کند؟ 
  این مساله که ورزش موجب زیاد شدن اشتها می شود، موضوعی است که اغلب درباره آن اشتباه می کنند. تحقیقات نشان داده است که فعالیت بدنی بیشتر برای کسانی که عادت به ورزش نداشته اند، تمایل آنها را به خوردن غذای زیاد را کاهش می دهد؛ بنابراین ورزش می تواند در کم کردن وزن بدن، عامل موثری به حساب آید. 
   
    
   
  آیا با ورزشهای بخصوص می توان فقط چربی یک قسمت از بدن را کاهش داد؟ 
   
  نه ، چربی به طور کلی از تمام بدن کم می شود، اما این

  دانستنی های مفید درباره ورزش و کاهش وزن 
  درمان کم خوابی با انجام حرکات ورزشی و ورزش کردن  
  برخی از افراد مبتلا به بی‌خوابی هستند که اختلالاتی در چرخه‌ی خواب داشته و یا مشکلاتی در مراحل مختلف خواب دارند. 
  افرادی که به صورت مرتب ورزش می‌کنند کمتر دچار دوره‌های بی‌خوابی می‌شوند. ورزش مرتب موجب بهبود کیفیت خواب می‌شود و دوره‌های خواب مرتب‌تر می‌شود.
   
  همچنین مراحل مختلف خواب آرامتر و منظم‌تر به یکدیگر تبدیل می‌شوند.  ورزش متوسط به مدت 30- 20 دقیقه و 4- 3 بار در هفته کمک می‌کند تا بهتر بخوابید و انرژی بیشتری به شما می‌دهد. این ورز

  درمان کم خوابی با انجام حرکات ورزشی و ورزش کردن 
  ورززززززش!  
  ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺑﺮﺩﻥ ﭼﺮﺑﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﻭﺭ ﺷﮑﻢ ﻭ ﭘﻬﻠﻮ . . . . . . . ﯾﮏ ﺑﺴﺘﻪ ﺟﻌﻔﺮﯼ ﺭﻭ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺧﻮﺏ ﺑﺸﻮﺭﯾﺪ ﻭ ﮐﻤﯽ خرﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ ﺗﻮ ﻣﺨﻠﻮﻁ ﮐﻦ ﺑﻬﺶ ﯾﮏ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺁﺏ ﻭ ﯾﮏ ﻗﺎﺷﻖ ﺁﺑﻠﯿﻤﻮ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﻨﯿﺪ ﺧﺐ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﺑﺎﻫﻢ ﻣﯿﮑﺲ ﺑﺸﻪ ﺑﻌﺪﺵ ﺗﻮ ﯾﮏ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﺑﺮﯾﺰﯾﺪ ﺑﻌﺪ ﻟﯿﻮﺍﻧﻮ ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯿﻦ ﺗﻮ ﭼﺎﻩ ﻭ ﺑﺮﻳﺪ ﻭﺭﺯﺵ ﻛﻨﻴﺪ ﺑﺎ ﺍﻳﻦ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺑﺎﺯﯾﺎ ﻻﻏﺮ ﻧﻤﻴﺸﻴﺪ ﻭﺭﺯﺵ کنید ﻭﺭﺯﺵ

  ورززززززش! 
  ورزش و دیابت  
  اختصاصی از اینو دیدی ورزش و دیابت دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

  کتاب ورزش و دیابت مجموعه ای ارزشمند برای افراد مبتلا به دیابت است که با استفاده از آن می توان برای افراد مبتلا به دیابت ورزش تجویز نمود.دانلود با لینک مستقیمورزش و دیابت

  ورزش و دیابت 
  سلامتی روح و جسم با دویدن  
  سلامتی روح و جسم با دویدن
  یکشنبه 16 آبان 1389
  دویدن نه تنها جسم انسان را سلامت می کند بلکه به او سلامت روحی هم می بخشد.
  این نتیجه یک تحقیق در انگلستان است.
  دکتر وایلس در مطالعه ای که  به صورت منظم ورزش می کنند کمتر از افرادی که سابقه ورزش
  منظم ندارند به حالات روحی و روانی چون افسردگی یا بیماری های هیجانی مبتلا می شوند.
  در این مطالعه مشخص شد که در پیشگیری از ابتلا به این حالت های روحی - روانی
   تفاوتی میان ورزش با سرعت و فشار معمولی با ورزش س

  سلامتی روح و جسم با دویدن 
  +  
  مثبت اندیشی به معنای خود را گول زدن نیست ـ مثبت اندیشی به معنای ندیدن مشکلات نیست ـ بلکه مثبت
  اندیشی یعنی : باور داشته باشید , برای هر مشکلی راهی هست ـ باور داشته باشید , راه رسیدن به
  خواسته های تان , عزم و اراده خودتان است ـ باور داشته باشید , اگر به هدفی نرسیدیم , آخر دنیا نیست.
  باور داشته باشید که انسان ها , قصد آزار شما را ندارند ـ بلکه آن ها هم مشکلات خودشان را دارند ـ و از همه
  مهم تر : باور داشته باشید که همه چیز در دست قدرت لایزال خداوند است ـ ا

  + 
  ورزش سالم  
  ورزشی شمارا سالم و زنده نگه میدارد که: همراه به تفریح باشه نه سختی همراه با لذت باشه نه مشقت همراه بادوستی باشه نه دشمنی همیشه دوستش دارید و هرگز خستتون نمیکنه  همیشه سالمید و مریض نیستید هنگام ورزش زمان به سرعت میگذره واصلا مفهومی نداره این ورزش حالا دیگه یه بخش اصلی زندگی ووجود ماشده این ورزش تکواندو است

  ورزش سالم 
  زنگ ورزش...  
  @darstb 
   
  متن از طرف دانش آموز دختر دبیرستانی شهرستان مرند نوشته شده است:
   
  دلم برای زنگ ورزش تنگ شده
   
  همه میگن بزرگ شدی ولی من تازه 14 سالمه. میتونم دردمو بگم بهتون!
  اول مهر معلم ورزش اومد کلاسمون وای چقدر خوشحال شدم آخه عاشق زنگ ورزشم ولی امسال روز اولی، معلم ورزشمون زیاد خوش اخلاق نبود یه جیزایی گفت زیاد سر درنیاوردم همایش و المپاد و نمایش و مسابقه و . . . تازه نگفتم بهتون من چند ساله تو تیم والیبال مدرسمونم و ... عاشق مسابقه. خلاصه درد من میدونین

  زنگ ورزش... 
  برگزاري نمايشگاه اسناد ورزش به روايت تاريخ در وزارت ورزش  
  نمایشگاه اسناد ورزش به روایت تاریخ به مناسبت هفته تربیت بدنی امروز در وزارت ورزش و جوانان، برگزار شد.به گزارش خبرنگارخبرگزاری صداوسیما، در این نمایشگاه، اسنادی از سال 1305 تا دهه 60 ورزش ایران و آثاری از عکاسان ورزشی کشورمان از همان دوره تاریخی به نمایش گذاشته شد.مدیر مرکز روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به خبرنگار ما گفت: این اسناد یک اثر تاریخی از ورزش ایران است که در هفته تربیت بدنی در محلهای مختلف از جمله نهاد ریاست جمهوری در معرض نمایش ق

  برگزاري نمايشگاه اسناد ورزش به روايت تاريخ در وزارت ورزش 
  تاثیرات مثبت ورزش بر ضربان قلب و فشار خون افراد ورزشکار  
                                                     
  ● تأثیر ورزش بر ضربان قلب
  پاسخ طبیعی ضربان قلب به ورزش افزایش بر اساس حداکثر ضربان قلب پیش بینی شده با توجه به سن بیمار است و سپس کاهش ضربان قلب به حد پایه نیز باید در مدت زمان نسبتا سریعی صورت گیرد. ناتوانی فرد در رسیدن به حداکثر ضربان قلب پیش بینی شده در غیاب مصرف داروهای بتابلاکر مانند پروپرانولول بیانگر ابتلا به بیماری عروق کرونر است.
   
   
  ● تأثیر ورزش بر فشارخون
   
  پاسخ طبیعی فشار

  تاثیرات مثبت ورزش بر ضربان قلب و فشار خون افراد ورزشکار 
  چهارشنبه 12 خرداد صبح  
  9:00 تا 10:00
  صبح همگی بخیر
  بازار خیلی مثبت نیست و شاخص به لطف بلوکهای اول وقت مثبت هست. خساپا روی 120 یک حمایت قدیمی فعلا بازی میکند در صورت شکسته شدن این سطح به پایین افت بازار نیز ادامه خواهد یافت.
  10:00 تا 11:00
  درگروه خودرویی شاهد نوسانات مثبت هستیم. خپارس به صف خرید رسیده بود اول وقت, تازمانیکه بالای 140 تومان قرار دارد ریزموج های مثبت خواهد داشت ولی اگر زمانی این سطح به پایین شکسته شود حداقل 20 تومانی سهم را پایین میکشد.
  11:00 تا 12:30
  خودرو به مثبت کامل ن

  چهارشنبه 12 خرداد صبح 
  ورزش چیست؟ (تاریخچه ای درباره ورزش)  
  ورزش شامل فعالیت هر کس با یک منظور و در محیطی متفاوت از محیط روزانه برای مسابقه، لذت بردن ، برا ی کسب برتری، برای پیشرفت مهارت یا ترکیبی از تعدادی از این هاست . تفاوت منظور همراه با در نظر گرفتن مهارت فرد یا گروه یا دلیری علامت مشخصه ورزش است . بنابر این پریدن از روی یک مانع در مقابل دیدگان هزاران نفر در یک میدان سر پوشیده ورزش است در حالی که پریدن از روی یک چشمه هنگام پیاده روی در روستا فقط تلاش برای خیس نشدن پای فرد است .انواع مختلفی از ورزش وج

  ورزش چیست؟ (تاریخچه ای درباره ورزش) 
  متن برتر مسابقه ادبی من و زنگ ورزشم سال تحصیلی 93-94  
   
  بسمه تعالی
   
  موضوع: من و زنگ ورزشم
  نام آموزگار: سارا نصیری
  دبستان: آزادگان
  سال تحصیلی: 94-93
   
   
   
   
   
  برای دانش آموزان همیشه زنگ ورزش با بقیه زنگ ها و معلم ورزش با سایر معلمین فرق دارد ...
  بچه ها فکر میکردند زنگ ورزش مثل یک زنگ تفریح طولانی است. فکر می کردند ورزش یعنی پریدن و دویدن، پس هر چه سریع تر بدوی و بالاتر بپری ورزشکارتری و همه به چشم یک حرفه ای به تو نگاه می کنند...
  کمی که گذشت و عقلشان قد کشید، دیدند نه! دیدند قضیه جدی تر از این حرفاست و ای

  متن برتر مسابقه ادبی من و زنگ ورزشم سال تحصیلی 93-94 
  همایش اخلاق در ورزش استان البرز  
  سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در همایش "اخلاق در ورزش" با بیان این که تنها قهرمانان اخلاق مدار در اذهان مردم باقی می مانند، مربیان را پرورش دهندگان اصلی ارزش های اخلاقی در ورزشکاران دانست. 
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ امیر عفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز با حضور در همایش "اخلاق در ورزش" با اشاره به رسالت این اداره کل نسبت مسائل اخلاقی در ورزشکاران اظها کرد: رسالت ما تنها پرداختن به ا

  همایش اخلاق در ورزش استان البرز 
  دکتر احمدی: ورزشی نویسان نقش هدایتگری در جامعه ورزش دارند  
  ضیافت افطاری اصحاب رسانه با حضور وزیر ورزش و جوانان 
   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ رییس انجمن ورزشی نویسان کشور با تبریک روز جهانی ورزشی نویسان، نقش خبرنگاران ورزشی، ورزشی نویسان و عکاسان این حوزه را هدایتگری دانست و تاکید کرد: خبرنگاران و عکاسان ورزشی نقش پررنگی در توسعه ورزش دارند بطوری که آن ها می توانند هدایتگر باشند و به مدیران این عرصه نیز در راستای ایفای نقش مدی

  دکتر احمدی: ورزشی نویسان نقش هدایتگری در جامعه ورزش دارند 
  پالس مثبت بازگشت کالدرون  
  باشگاه پرسپولیس خبر داد که گابریل کالدرون زمان تمرینات این تیم را مشخص کرده تا این خبر به عنوان پالسی مثبت از سوی سرمربی سرخپوشان برای بازگشت به ایران تعبیر شود. به…
  نوشته پالس مثبت بازگشت کالدرون اولین بار در پیروزی نیوز. پدیدار شد.

  پالس مثبت بازگشت کالدرون 
  بهترين روش براي مقابله با اضطراب  
  بهترین روش برای مقابله با اضطراب
  فاطمه مرادعلیان
  اضطراب، نگرانی و پریشانی جز ناراحتی های روحی است از آنجا که علائم این حالات غالبا با افزایش ضربان قلب، تنگی نفس، سرگیجه، تهوع و... بروز می کند، معمولا با بیماری های عمومی اشتباه گرفته می شود و تشخیص صحیح صورت نمی گیرد. در حال حاضر، اضطراب به کمک درمان های دارویی و روش های روانشناسی انجام می گیرد. اما مشکل این است که تجویز داروهای آرام بخش وابستگی شدید جسمی و روحی را برای بیمار در پی دارد.
  ورزش و

  بهترين روش براي مقابله با اضطراب 
  بهترين روش براي مقابله با اضطراب  
  بهترین روش برای مقابله با اضطراب
  فاطمه مرادعلیان
  اضطراب، نگرانی و پریشانی جز ناراحتی های روحی است از آنجا که علائم این حالات غالبا با افزایش ضربان قلب، تنگی نفس، سرگیجه، تهوع و... بروز می کند، معمولا با بیماری های عمومی اشتباه گرفته می شود و تشخیص صحیح صورت نمی گیرد. در حال حاضر، اضطراب به کمک درمان های دارویی و روش های روانشناسی انجام می گیرد. اما مشکل این است که تجویز داروهای آرام بخش وابستگی شدید جسمی و روحی را برای بیمار در پی دارد.
  ورزش و

  بهترين روش براي مقابله با اضطراب 
  دوپینگ دیوید مودزامانشویلی نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک  
  دوپینگ دیوید مودزامانشویلی نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک
  دوپینگ نایب قهرمان کشتی المپیک


  دیوید مودزامانشویلی نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک لندن خبر از مثبت شدن آزمایش دوپینگ خود داد.


   
  به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون کشتی، هفته گذشته سایت های خبری گرجستان از مثبت شدن آزمایش دوپینگ شش ملی پوش این کشور در جریان رقابت های قهرمانی کشور گرجستان خبر داده بودند. دیوید مودزامانشویلی دارنده مدال نقره المپیک 2012 در سنگین وزن با تأیید

  دوپینگ دیوید مودزامانشویلی نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 
  6 اردیبهشت 1395  
  تو درس ریاضی می گفتیم مثبت  در مثبت میشه مثبت و  مثبت در منفی ، میشه منفی! ولی فکر نمی کردم  محبت  هم با این فرمول محاسبه شود! شما هزار بار محبت کنی میگن محبت در محبت می شود محبت!ولی یک اشتباه کنی تمام اون محبتهای مضروب در منفی می شود منفی!

  6 اردیبهشت 1395 
  ورزش و فعالیت بدنی در ماه مبارک رمضان  
  ‼️چه طور در ماه رمضان ورزش کنیم؟!

  ورزش و فعالیت بدنی در ماه مبارک رمضان 
  ورزش و فعالیت بدنی در ماه مبارک رمضان  
  ‼️چه طور در ماه رمضان ورزش کنیم؟!

  ورزش و فعالیت بدنی در ماه مبارک رمضان 
  عفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان البرز شد  
  به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ دکتر محمود گودرزی در حکمی امیر عفراتی را به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز منصوب کرد.
  متن حکم دکتر گودرزی به عفراتی به شرح ذیل است :
  نظر به تعهد و تخصص در امور اجرایی و ورزشی و بنا به پیشنهاد معاون محترم امور حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استانها بدینوسیله به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز منصوب می شوید.

  عفراتی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان البرز شد 
  انتقاد یاشار ناموران از علاقمندان سوارکاری از مسئولان ورزش گرمی  
  پسرفت ورزش در گرمی منشأ سوء مدیریتی دارد چنانچه از هر رشته ورزشی یك هیأت تمام تعطیل ، اسم وجود دارد و  وجود خارجی ندارد. بعنوان مثال بنده برای چندین بار به اداره ورزش و جوانان مراجعه كردم ولی با در بسته ی هیأت سوار كاری مواجه شدم. از مسؤولین محترم هم نتیجه احیای این ورزش مفرح كه دین اسلام هم آنرا سفارش كرده نگرفتم و فقط جوابی كه گرفتم این بود: ما نمیتوانیم زیر بار حقوقی این ورزش برویم. بهتر است همان یك نام صوری را نیز برداشته و هیأت را منحل كنن

  انتقاد یاشار ناموران از علاقمندان سوارکاری از مسئولان ورزش گرمی  
  اصول ورزش  
  . «پرفسور »کارل دیم پدر ورزش آلمان، اصول ورزش را در ده محور تنظیم کرده است که نام ده فرمان ورزش جوانمردانه مشهور است شامل این هاست:
  1- به خاطر ورزش، ورزش کن نه به منظور نفع شخصی یا جاه طلبی، به قوانین و دوستانت وفادار باش؛ «قوی بودن »جزیی از «خوب بودن » است.
  2- ورزش کن تازمانی که زنده ای و تا هنگامی که قدرت داری ولی مطیع قوانین ورزش باش، درحالی که استقامت و پایداری می کنی به وظایف خود آشنا و از ان شاد باش.
  3- هنگام ورزش تمام قدرت خودت را صرف کن ولی ت

  اصول ورزش 
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد  
  نصب دوربین مدار بسته-نصب دزدگیر-نصب اعلام حریق- دفتر تهران-66735116-66732177
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد
  اگر شما در حال تلاش برای یادگیری چیز جدیدی هستید، شاید لازم باشد که چند ساعت پس از مطالعه، سری هم به سالن ورزشی بزنید. با توجه به تحقیقات جدید، انجام ورزش در ۴ ساعت پس از یادگیری یک کار ذهنی می‌تواند حافظه را بهبود بخشد.
  در پی یک مطالعه که دستاورد آن اخیرا در مجله‌ی کارنت بیولوژی Current Biology منتشر شده، محققان پی برده‌اند ک

  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد 
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد  
  نصب دوربین مدار بسته-نصب دزدگیر-نصب اعلام حریق- دفتر تهران-66735116-66732177
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد
  اگر شما در حال تلاش برای یادگیری چیز جدیدی هستید، شاید لازم باشد که چند ساعت پس از مطالعه، سری هم به سالن ورزشی بزنید. با توجه به تحقیقات جدید، انجام ورزش در ۴ ساعت پس از یادگیری یک کار ذهنی می‌تواند حافظه را بهبود بخشد.
  در پی یک مطالعه که دستاورد آن اخیرا در مجله‌ی کارنت بیولوژی Current Biology منتشر شده، محققان پی برده‌اند ک

  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد 
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد  
  نصب دوربین مدار بسته-نصب دزدگیر-نصب اعلام حریق- دفتر تهران-66735116-66732177
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد
  اگر شما در حال تلاش برای یادگیری چیز جدیدی هستید، شاید لازم باشد که چند ساعت پس از مطالعه، سری هم به سالن ورزشی بزنید. با توجه به تحقیقات جدید، انجام ورزش در ۴ ساعت پس از یادگیری یک کار ذهنی می‌تواند حافظه را بهبود بخشد.
  در پی یک مطالعه که دستاورد آن اخیرا در مجله‌ی کارنت بیولوژی Current Biology منتشر شده، محققان پی برده‌اند ک

  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد 
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد  
  نصب دوربین مدار بسته-نصب دزدگیر-نصب اعلام حریق- دفتر تهران-66735116-66732177
  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد
  اگر شما در حال تلاش برای یادگیری چیز جدیدی هستید، شاید لازم باشد که چند ساعت پس از مطالعه، سری هم به سالن ورزشی بزنید. با توجه به تحقیقات جدید، انجام ورزش در ۴ ساعت پس از یادگیری یک کار ذهنی می‌تواند حافظه را بهبود بخشد.
  در پی یک مطالعه که دستاورد آن اخیرا در مجله‌ی کارنت بیولوژی Current Biology منتشر شده، محققان پی برده‌اند ک

  ورزش روی عملکرد حافظه و یادگیری تاثیر مثبت می‌گذارد  
  تاثیر زیاد ورزش در معالجه افسردگی  
  تاثیر زیاد ورزش در معالجه افسردگی
  مجموعه : سلامتی با ورزش
  مطالعات جدید نشان می دهد ورزش کردن تاثیر زیادی در معالجه افسردگی دارد. افراد افسرده باید انرژی کافی برای مقابله با علائم افسردگی داشته باشند بنابراین در انجام فعالیت های ورزشی نباید زیاده روی کرده و حد اعتدال را رعایت کنند. برای موفقیت در این زمینه بیماران باید قدمهای آهسته بردارند.
   
  بررسی‌ها نشان داده است افرادی که ژن خاصی دارند بیشتر از همه به ورزش واکنش نشان می‌دهند و ورزش می‌

  تاثیر زیاد ورزش در معالجه افسردگی 
  تغذيه در بدنسازي  
  بسیاری از ورزشکاران بر روی غذای قبل از ورزش تاکید زیادی دارند و باور دارند که این امر، عنصر کلیدی اجرای حرکات ورزشی است . باید به یاد داشته باشیم غذایی که در طول دوره تمرین خورده می شود و غذا و آبی که در طول مدت ورزش مصرف می شود نیز مهم اند. غذایی که قبل از تمرین خورده می شود باید به عنوان یک موقعیت خوب برای تنظیم صحیح میزان کربوهیدرات و مایعات بدن در نظر گرفته شود وتضمین کند که در طول ورزش راحت خواهید بود.

  تغذيه در بدنسازي 
  عبدالسلام معروفي رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی شد  
  دبیر فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان گفت: ساماندهی و فعالیت تنها سه هزار ورزشکار بیمه شده از میان ۵۰۰ هزار نفر ناشنوا آمار جالبی برای ورزش کشور نیست.  حمید بنی‌تمیم در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی اظهار داشت: توجه به توسعه بخش همگانی و بالا بردن سطح کمی فعالیت افراد ناشنوا در سطح کشور با توجه به ردیف اعتباری این حوزه می‌تواند این قشر آسیب‌پذیر را از انزوا و گوشه‌نشینی رها کرده و آنان را به سوی سالن‌های ورزشی و ان

  عبدالسلام معروفي رئیس هیئت ورزش‌های ناشنوایان آذربایجان‌غربی شد 
  سند همکاري فدراسيون ووشو و سازمان ورزش شهرداري امضاء شد  
  سند همکاری مابین فدراسیون ووشو و سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور مسئولان این 2 نهاد، به امضاء رسید.به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ امروز (چهارشنبه) نشستی با حضور دکتر‌«مهدی علی نژاد» رئیس فدراسیون ووشو و «مجید رباطی» سرپرست سازمان ورزش شهرداری برگزار گردید و صورت جلسه همکاری تهیه و به امضاء رسید.طبق این صورت جلسه مقرر گردید تا رشته ووشو از این پس در ایستگاه های ورزش همگانی تهران به اجرا در آید.مقرر شد تا همایش بزرگ روز جهانی ووشو و ک

  سند همکاري فدراسيون ووشو و سازمان ورزش شهرداري امضاء شد 
  ورزش... ^ـــــ^  
  ورزش یعنــــــی زندگی، یعنی نشاط، یعنی تندرستی، یعنی سلامتی، یعنی دوری ازبیماری ها، یعنی حرکت، 
  ........... یعنی بابا رفیق، با ورزش می تونی عکس های قشنگ قشنگ بگیری بذاری اینستاگرام...
  ولی خوب به خاطر همین عکسای قشنگ قشنگه که من به شخصه میگم، زیاد ورزش نکنید؛ چون قلبتون سوراخ
  میشه....
  میگی چرا؟ چون هر لایک تیری است به سمت قلب من.
  شوخی از گذشته ورزش بهترین راه مبارزه با تنبلی، کلید تنظیم ارگانهای بدن وسازنده ترین تفریح است.
  لُــــــــــــــــــبِّ

  ورزش... ^ـــــ^ 
  احتمال حضور 35 کشور در رقابت‌های کشتی پهلوانی جهان در کرمانشاه  
   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه؛ محمد خوش‌اندام باتاکید بر توسعه فرهنگ ورزش پهلوانی و سرلوحه قراردادن اخلاق در ورزش، اظهار داشت: این دوره از رقابت‌ها همزمان با 17 شوال که بر‌اساس تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران برابر با اول مردادماه به‌عنوان آغاز هفته ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای است در دو وزن 90- و 90+ برگزار می‌شود.  رئیس هیات ورزش‌های پهلوانی و باستانی استان کرمانشاه به احتمال حضور 35 کشور جهان در این دوره از مسابقات اشا

  احتمال حضور 35 کشور در رقابت‌های کشتی پهلوانی جهان در کرمانشاه 
  پروتئین  
  پروتئین
  پروتئین
  در گوشت، ماهی، تخم مرغ، لبنیات، حبوبات و مواد غذایی دیگر وجود دارد.
  حدود 15-12 درصد از انرژی مورد نیاز روزانه ما باید از طریق پروتئین تامین
  شود. پروتئین به بدن شما امکان میدهد تا بافت های تازه بسازد. بدن شما
  نمیتواند پروتئین را ذخیره کند پس اگر به آن نیاز نداشته باشد آنرا
  میسوزاند یا تبدیل به چربی میکند. میزان نیاز بدن ورزشکار به پروتئین برحسب
  نوع ورزش، شدت فعالیت های ورزشی و مدت انجام ورزش متفاوت است
  کسانی که ورزش میکنند به

  پروتئین 
  تجدید بیعت جامعه ورزش پیشوا با آرمانهای امام (ره)  
  تجدید بیعت جامعه ورزش پیشوا با آرمانهای امام (ره)
  همزمان با ادای احترام به ساحت مقدس بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام روح الله (ره) توسط دکتر گودرزی ، ورزشکاران و پرسنل اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا با جامعه ورزش استان تهران هم قدم شدند. 
  به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان پیشوا ، در این مراسم امیر موسی زاده رئیس اداره و محسن بوربور ، امیر جنیدی پیشکسوت ورزش ، ورزشکاران و اعضاء هیئت فوتبال ، والیبال و رزمی کاران از بخش جلیل آ

  تجدید بیعت جامعه ورزش پیشوا با آرمانهای امام (ره) 
  ورزش... ^ـــــ^  
  ورزش یعنــــــی زندگی، یعنی نشاط، یعنی تندرستی، یعنی سلامتی، یعنی دوری ازبیماری ها،یعنی حرکت
  یعنــی ........... یعنی بابا رفیق، با ورزش می تونی عکس های قشنگ قشنگ بگیری بذاری اینستاگرام...
  ولی خوب به خاطر همین عکسای قشنگ قشنگه که من به شخصه میگم، زیاد ورزش نکنید؛ چون قلبتون
   سوراخ میشه....
   میگی چرا؟ چون هر لایک تیری است به سمت قلب من.
   شوخی از گذشته ورزش بهترین راه مبارزه با تنبلی، کلید تنظیم ارگانهای بدن وسازنده ترین تفریح است. 
  لُـــــــــــــ

  ورزش... ^ـــــ^ 
  بهترین زمان ورزش  
  کی ورزش کنیم، کی ورزش نکنیم؟
  محققان هنوز به درستی نمی دانند که چرا بهترین
  نتایج در هنگام ورزش کردن بعد از ظهر به دست می آید ولی به نظر می رسد ساعت
  زیستی بدن در این میان نقش اصلی را بر عهده دارد.

  همیشه یک دنیا بهانه دارید که اول صبح برای ورزش
  کردن از خواب بیدار نشوید. اول صبح از خواب ناز بیدار شدن و با خواب آلودگی
  جست و خیز کردن و بالا و پایین پریدن، انگیزه قوی می خواهد که خیلی ها آن
  را ندارند، به همین دلیل بسیاری از افراد ورزش کردن را به زمان

  بهترین زمان ورزش 
  مدیرکل ورزش و جوانان:آینده بوکس گلستان درخشان است  
  گرگان - راه ما - مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: کسب عناوین متعدد در رقابت های قهرمانی کشور و وجود استعدادهای فراوان بوکس در شهرهای استان نشان می دهد که در صورت بهره مندی صحیح از این استعدادها، آینده این ورزش در استان بسیار درخشان خواهد شد.
   
          

  مدیرکل ورزش و جوانان:آینده بوکس گلستان درخشان است 
  از عوامل بلندی قد. قسمت اول (آموزش بسکتبال در باشگاه انقلاب 09121962182 حسینی)  
  متاسفانه اگر رشدصفحات رشد استخوانها(که باعث رشد طولی استخوان می شود)به علت سن شما بسته شده باشد ورزش کردن اثری بر میزان رشدتان ندارد. اما اگر شما ازبسکتبال، شنا کردن، دویدن، یوگا، دوچرخه سواری در بین سایر ورزش ها لذت می برید و رشد شما متوقف نشده است ورزش همراه با تغذیه درست و خواب کافی می تواند به رشد شما کمک کند.
  ورزش های پرشی مانند بسکتبال، طناب زدن، رقصیدن، حتی بارفیکس را متناوبا انجام دهید. فعالیت داشته باشید. بیرون بروید و حداقل روزی 30

  از عوامل بلندی قد. قسمت اول (آموزش بسکتبال در باشگاه انقلاب 09121962182 حسینی) 
  ورزش های همگانی  
  گسترش ورزش بویژه ورزش های همگانی مانند دو، پیاده روی، کوهنوردی، ورزش های صبحگاهی در منطقه ضروری است
  با توجه به کاهش تحرک در بین افراد جامعه و افزایش بیماری های ناشی ازآن، توجه به ورزش هایی که نیاز به اعتبار، امکانات و فضای خاصی ندارد در شهر و روستاهای بخش بردخون لازم و ضروری است که امیدواریم با تدبیر مسئولان منطقه محقق شود.
  همه اقشار جامعه می توانند به صورت دسته جمعی و بسیجی وار در این فعالیت ها مشارکت و حضور داشته باشند.
  امیدواریم که آغازگ

  ورزش های همگانی 
  تاثیران مثبت ورزش کردن در درمان بسیاری از بیماری ها  
  بسیاری از افراد درگیر با بیماری های مختلف برای درمان بیماری خود ممکن است بسیاری از روش های پیش رو را دنبال کنند اما باید دانشت که بسیاری از این بیماری ها را می توان با انجام حرکات ورزشی به راحتی درمان کرد.
  امروزه میلیون ها نفر در جامعه ما به علت ورزش نکردن از بیماری رنج می برند . اما دریغ از اینکه انجام بسیاری از حرکات راحت ورزشی می تواند درمان مناسب و سریع برای هر یک از این بیماری ها باشد.

  درمان بیش فعالی با ورزش اگرچه این بیماری هیچ درمانی ند

  تاثیران مثبت ورزش کردن در درمان بسیاری از بیماری ها 
  همایش بزرگ یک‌هزار نفری ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای  
   همایش بزرگ یک‌هزار نفری ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای به میزبانی هیأت ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای استان کرمانشاه شامگاه سه‌شنبه در مجموعه ورزشی آزادی شهر کرمانشاه برگزار شد. این همایش ورزشی و فرهنگی به‌ مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای و پنجم مرداد، سالگرد عملیات غرورآفرین مرصاد و روز ملی کرمانشاه با اجرای حرکات ورزش باستانی و با حضور نماینده ولی فقیه در استان،معاون توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان،فرمانده سپاه حضرت

  همایش بزرگ یک‌هزار نفری ورزش‌های باستانی و زورخانه‌ای 
  ورزش و شادی راهی برای از بین بردن تنش های روحی و روانی  
   
   
  در دنیای صنعتی امروز که انسان ها به هر نحوی درگیر مشکلات کاری، اقتصادی، خانوادگی و... هستند شادی و خنده می تواند مرهمی باشد برای تمام دردها و ورزش کردن بهترین راه برای خندیدن از ته دل است.
   
  این مشکلات ودرگیریها ؛ انسان امروزی را بدجور با تنش های روحی و روانی درگیر می کند تا جایی که گاهی اوقات استرس واضطراب نه تنها روح آدمی را بیمار می کند بلکه انسان را با بیماریهای جسمی عدیده ای روبرو میسازد.
   
  عمده ترین بیماری روانی این تنشها افسردگی می ب

  ورزش و شادی راهی برای از بین بردن تنش های روحی و روانی  
  پیامک های موفقیتی10: ذهن شما، ظرفی است که یا جای منفی است، یا مثبت/ آن قدر لبریز از مثبت باشید که جایی برای منفی نماند/ آب و آتش یک جا، نمی گنجند  
  جایی برای منفی ها نگذاریدذهن شما، ظرفی است که در آن، نمی توانید در یک لحظه، آب گرم و سرد نگه دارید. تفکرات مثبت شما، نقش آب گرم را باز می کنند و تفکرات منفی، نقش آب سرد. نگاهی اینچنینی به ذهن خودتان داشته باشید. در نتیجه، برای زندگی مثبتی داشتن، چه کار باید بکنید؟ کار ساده ای است: باید ذهن خودتان را، لبریز از آب گرم کنید تا اصلا فضایی برای منفی باقی نماند. البته در ابتدا، سخت است، ولی این کار را، کم کم و آرام آرام شروع کنید. توی اتوبوس، تاکسی، مت

  پیامک های موفقیتی10: ذهن شما، ظرفی است که یا جای منفی است، یا مثبت/ آن قدر لبریز از مثبت باشید که جایی برای منفی نماند/ آب و آتش یک جا، نمی گنجند 
  ورزش چه تأثیری بر ژن ها دارد؟  
  تحقیقی جدید که توسط مؤسسه کارولینسکای سوئد صورت گرفته، پرده از این راز بر می‌دارد که ورزش چگونه عملکرد ژن‌های ما را تغییر می‌دهد. مدت‌هاست که می‌دانیم ورزش سلامت و تندرستی ما را بهتر می‌کند اما به‌خوبی نمی‌دانستیم روی ژنتیک ما چه تأثیری می‌گذارد. اکنون پژوهشی جدید که توسط این مؤسسه انجام شده، این مسئله را شفاف می‌کند. با مجله علم ورزش همراه شوید.

  ورزش چه تأثیری بر ژن ها دارد؟ 
  عادهایی برای مثبت اندیشی  
  همیشه پیرامون ما انرژی منفی وجود دارد. مهم این است که منابع انرژی منفی را شناسایی کنیم و از خودمان در برابر انرژی منفی موجود در محیط پیرامون مراقبت کنیم. اگر می‌خواهید همیشه مثبت اندیش باشید و در طی روز مثبت بمانید بهتر است از همین لحظه پیروی از عادت‌های زیر را به برنامه روزانه خود اضافه کنید.

  عادهایی برای مثبت اندیشی 
  بیانات مقام معظم رهبری درباره ورزش همگانی به بهانه برگزاری بزرگترین پیاده روی خانوادگی کشور  
   مقام معظم رهبری بارها در سخنانشان به اهمیت توسعه ورزش همگانی تاکید کرده اند.به گزارش خبرگزاری بسیج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان ورزش بسیج، در حالی قرار است به مناسبت هفته دفاع مقدس، بسیج روز سوم مهرماه بزرگترین همایش پیاده روی خانوادگی کشور را در بیش از 400 شهر برگزار کند که ورزش همگانی از مهم ترین توصیه های مقام معظم رهبری در سال های اخیر بوده است .

  بیانات مقام معظم رهبری درباره ورزش همگانی به بهانه برگزاری بزرگترین پیاده روی خانوادگی کشور  
  پیام خانم ایرینا بوکووا (مدیر کل یونسکو) به مناسبت روز جهانی ورزش برای صلح و توسعه (6 آپریل 2016)  
  پیام خانم ایرینا بوکووا (مدیر کل یونسکو)
  به مناسبت روز جهانی ورزش برای صلح و توسعه (6 آپریل 2016)
   
  این روز بین‌المللی فرصتی برای احترام به ارزش‌های مهمی چون به‌اشتراک گذاری، احترام متقابل و خود‌بهسازی در اختیارمان می‌گذارد، ارزش‌هایی که در واقع بیانگر روح واقعی ورزش هستند. ارزش‌های مثبت ورزش افراد را به هم نزدیک می‌کند و امکان ترویج فرهنگ گفتگو را در بین کشورها فراهم می‌آورد. تاریخچۀ ورزش نشانگر توان آن در از میان بردن تعصب‌ها است که

  پیام خانم ایرینا بوکووا (مدیر کل یونسکو) به مناسبت روز جهانی ورزش برای صلح و توسعه (6 آپریل 2016) 
  نقش ورزش در سندروم روده تحریک پذیر  
  ورزش کردن بیماری های زیادی را برطرف می کند که یکی از آن ها سندروم روده تحریک پذیر است. گرچه ورزش کردن راه درمان سندروم روده تحریک پذیر نیست، ولی سلامت کلی را افزایش و استرس و اختلال های دستگاه گوارشی مثل یبوست را کاهش می دهد که در افراد مبتلا به سندروم روده تحریک پذیر شایع است.

  نقش ورزش در سندروم روده تحریک پذیر  
  ورزش و ارتودنسی  
  ورزش همراه با ارتودنسی مانعی  ندارد ولی باید از ورزش هایی که امکان ضربه به سر و صورت وجود دارد اجتناب کرد در صورت استفاده از دستگا ه های نگهدارنده  ارتودنسی
  بهتر است هنگام ورزش از دهان خارج شوند اگر در هنگام ورزش به علت ضربه
  شدید دچار لقی دندان شدید بهتر است دستگاه نگهدارنده خود را در دهان قرار
  دهید تا از حرکت بیشتر دندان ها جلوگیری شود و فورأ به متخصص ارتودنسی خود مراجعه کنید اگر به صورت حرفه ای ورزش های پر برخورد انجام می دهید استفاد

  ورزش و ارتودنسی 
  نظم نوین جهانی و ورزش سنتی  
  نظم نوین جهانی و ورزش سنتییکی از عجایب نظم جهانی آینده این است که ممکن است ورزش پسامدرن از ورزش مدرن، ماقبل مدرن‌تر باشد. مسلما در ورزش سنتی چیزی هست که به دموکراسی قومی و جهانی شدن کمک می‌کند که اکنون برای منافع درازمدت انسان خطرناک به نظر می‌رسد.
  در واقع، ورزش سنتی را می‌توان مدلی برای روابط سیاسی در عرصه‌ی جهانی دنیای قرن بیست و یکم تلقی کرد. ویژگی‌های زیر این مدل را تعریف می‌کند:۱- ورزش سنتی با ایدئولوژی سیاسی موجود در سطح کلان (مثلا،

  نظم نوین جهانی و ورزش سنتی 
  فواید ورزش کردن و تربیت بدنی در افراد  
   
   
     همه ساله به منظور آشنایی جامعه با اهمیّت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده و هدایت و ارشاد جامعه به ورزش های همگانی از 26 مهر تا دوم آبان، هفته تربیت بدنی و ورزش نامگذاری می شود .
   
  ورزش ، از فعل ورزیدن به دو بخش باستانی و مدرن تقسیم می شود.از نظر مقدار فشاری هم که به بدن وارد می گردد به ورزش سبک و سنگین تقسیم می شود. هم چنین از دید جامعه به ورزش: انفرادی و تیمی تقسیم می گردد.
   
  ورزش و فعا

  فواید ورزش کردن و تربیت بدنی در افراد 
  مشخص شدن زمان و مکان اختتامیه سومین دوره مسابقات شهدای رضوان  
  با برگزاری جلسه در رابطه با مراسم اختتامیه زمان و مکان این مراسم مشخص گردید و طبق برنامه اعلام شده توسط هیئت ورزش دهستان رضوان این مراسم با حضور صالح نیا ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان، حاج باقری نایب ریئس ورزش روستایی عشایری شهرستان، حسینی پور ریاست محترم آموزش پرورش شهرستان و ... برگزار خواهد گشت لذا از کلیه علاقمندان  و ورزش دوستان این منطقه جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید.
  زمان : بیست و نهم  تیرماه  ساعت 21
  مک

  مشخص شدن زمان و مکان اختتامیه سومین دوره مسابقات شهدای رضوان 
  اگه کسی تونست کمک کنه  
  آدم برای اینکه افسرده نشه باید :
  ورزش منظم ،
  تغذیه مناسب ،
  مطالعه ،
  شرکت در فعالیت های اجتماعی ،
  یاد گرفتن مهارت های جدید و مثبت اندیشی داشته باشه !
  نمیدونم این زندگی چی داره سر و تهش شده افسردگی برای ملت !
  ربطی به دین و ایمان هم نداره ، ایمان داشته باشی نمیذاره فقط فکر خود کشی به سرت بزنه والی باقیش سرجاشه...
  میخوام به این نتیجه برسم که واقعا و منطقا خودکشی اشتباست. [اگه کسی تونست کمک کنه]

  اگه کسی تونست کمک کنه 
  یکشنبه 26 اردیبهشت صبح  
  9:00 تا 10:00
  صبح همگی بخیر
   بازار نسبتا متعادل هست خودرو متعادل شده و هیجان روزهای گذشته را ندارد. درکل مثبت امروز فعلا مثبت ضعیفی هست.
  10:00 تا 11:00
  خودرو به مثبت کامل رسید. شبندر روی محدوده حمایتی مهمی قرار گرفته است اگر قرار باشد این سطح شکسته شود افت سهم زیاد خواهد شد.
  11:00 تا 12:30
  قثابت تشکیل صف خرید داده است. مثبتهای شاخص با توجه به کمبود نقدینگی فعلا گویا دوام زیادی ندارند. وتوکا هم در نیم ساعت پایانی دوباره به سمت مثبت کامل حرکت کرد و حتی تشکیل صف

  یکشنبه 26 اردیبهشت صبح 
  برگزاری مجمع سالیانه هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان  
   مجمع سالیانه هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان با حضور رئیس فدراسیون برگزار شد.به گزارش سایت موج ورزش، مجمع سالیانه هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان با حضور غلامرضا جعفری رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی، محمد سلطان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان، عابدی نماینده مردم شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی و مهدی اسدی رئیس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان  در سرای ور

  برگزاری مجمع سالیانه هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان 
  کنفرانس بین المللی علوم ورزشی – تیرماه ۹۶ – محمود آباد  
  کنفرانس بین المللی علوم ورزشی – تیرماه ۹۶ – محمود آباد 1-5-4-95 محور اصلی کنفرانس: ورزش، علم، کاربرد زیر محورهای کنفرانس: فیزیولوژی ورزش مدیریت ورزش طراحی تمرین در حوزه قهرمانی طراحی تمرین در حوزه فیتنس ترکیب بدنی و چاقی تکنولوژی در ورزش فعالیت بدنی با تاکید بر روش زندگی در قرن ۲۱ پزشکی – ورزشی مهندسی ورزش زنان و ورزش کودکان و ورزش ورزش در سنین پیری پیشگیری و ورزش و تحقیقات کاربردی در حوزه های مختلف علوم ورزشی این کنفرانس توسط انجمن Asian Exercise a

  کنفرانس بین المللی علوم ورزشی – تیرماه ۹۶ – محمود آباد 
  اعتقادات غلط در مورد ورزش  
  اعتقادات غلط در مورد ورزش این مقاله قصد داریم اعتقادات اشتباهى كه باعث مى شود مردم ورزش نكنند ونتوانند اندام متناسب مورد علاقه خود را داشته باشند را براى شما عنوان كنیم عقاید اشتباه زیادى در این زمینه دور و بر شما را گرفته است كه باعث مى شود نتوانید حقیقت را ببینید. چند مورد از آن را در اینجا مطرح مى كنیم.

  اعتقادات غلط در مورد ورزش 
  آموزش کمربند سفید  
   
  این قسمت مخصوص افرادی است که قصد دارند تکواندو را شروع کنند و یا تازه شروع کرده اند.
   
  ابتدا بهتر است که ورزش تکواندو را معرفی کنم این ورزش در حدود 1400 سال پیش در کشور کره ایجاد و به تکامل رسید، معنی لغت تکواندو "هنر شکستن و خرد کردن اجسام به وسیله دست و پا" است. تکواندو جزء ورزش های رزمی شناخته شده است و امروزه در جهان طرفداران بیشماری دارد، اگر تازه شروع کرده اید ورود تان را خوش آمد می گویم و اینکه واقعاً ورزش عالی را انتخاب کرده اید.
   

  آموزش کمربند سفید  
  یکشنبه  
  سلام...الحمدلله امروز بازار طبق پیش بینی مثبت شد ...
  و از طرفی تنها سهم صف خرید در گروه ساختمانی ثشرق بود و دهن توهین کننده ها بسته شد... ثشرقح هم امروز مثبت ده لبود و اونهایی که چهارشنبه با ما خریدن سود خوبی خواهند کرد انشاالله....
  خاور هم صف شد...
  شاید برای فردا سیگنال داشته باشیم

  یکشنبه 
  معرفی ورزش ووشو  
  ووشو (به زبان چینی: 武術 - پین‌یین: wǔshù) یک هنر رزمی باستانی چینی است که با نام های کونگ فو،گونگ فو،سی ام ای نیز شناخته می شود ووشو از کهن ترین هنرهای رزمی است که برای اولین بار در معبد شایولین تنها به افراد خاصی تدریس می شده است قدمت ووشو در کشور چین به زمان های بسیار دور که اولین صورت های اجتماعات بشری در جوامع اولیه بوجود آمدند، باز می گردد. در آن زمان به منظور حفظ سلامتی، درمان بیماری ها، افزایش بنیه جسمانی و طول عمر و تعلیم مهارت های نظامی ب

  معرفی ورزش ووشو 
      

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب

  خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
  تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%