• 200 عکس پروفایل
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110  

  فرمانده اقتصاد مقاومتی یا رئیس کمیته عقب نشینی؟

  18 راهکار در اقتصاد مقاومتي  
   
  جام جم آنلاین: برای شکل‌دهی به یک اقتصاد مقاومتي در کشور به چه شرایطی باید دست يافت؟ يا ماهیت حقیقتی به نام «اقتصاد مقاومتي» کدام است؟ چه چرخه حياتی در نظام اقتصادی کشور تأمین‌کننده اقتصاد مقاومتي است؟ يا دستيابی به کدام هدف‌های استراتژیک ما را به شرایط اقتصاد مقاومتي خواهد رساند؟ به عبارت دیگر، در راهبردی به نام «اقتصاد مقاومتي» اهداف اصلی چگونه شکل می‌گیرد؟

  18 راهکار در اقتصاد مقاومتي 
  اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت و عدالت  
  به نام الله
  به گزارش خبرگزاری فارس، كتاب «اقتصاد مقاومتي سكوی پیشرفت و عدالت» به چاپ چهارم رسید. كتاب «اقتصاد مقاومتي، سكوی پیشرفت و عدالت» به تبیین صحبت‌های مقام معظم رهبری راجع به مقوله اقتصاد مقاومتي می‌پردازد.این كتاب اولین بار توسط جمعی از پژوهشگران موسسه فرهنگی «خاكریز ایمان و اندیشه» تدوین و در آبان ماه سال 1393 چاپ و به بازار عرضه شد.لطفاً به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.
   

  اقتصاد مقاومتی سکوی پیشرفت و عدالت 
  کلید مشکلات  
  رهبرانقلاب درپيام نوروزی:در مسئله اقتصاد، آنچه که اصل است، تولید داخل،اشتغال،رفع بیکاری،رونق اقتصادی و مقابله با رکود است/ علاج همه اینها در اقتصاد مقاومتي است و باید برای اقتصاد مقاومتي کار و تلاش انجام بگیرد/شعار امسال:«اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل»

  کلید مشکلات 
  تعریف کامل و جامع از اقتصاد مقاومتی  
   
   
  در چند سال اخیر و با شدت يافتن تحریم های یک جانبه و غیرانسانی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران با هدف متوقف کردن برنامه های صلح آمیز هسته ای ایران، واژه ی جدید «اقتصاد مقاومتي» به ادبيات اقتصادی کشور اضافه و به فراخور حال و روز اقتصاد کشورمان مورد بحث قرار گرفته است.این واژه اولین بار در دیدار کارآفرینان با مقام معظم رهبری در شهریور سال 1389 مطرح گردید. در همین دیدار، رهبر معظم انقلاب «اقتصاد مقاومتي» را معنا و مفهومی از کارآف

  تعریف کامل و جامع از اقتصاد مقاومتی 
  فرمانده اقتصاد مقاومتی یا رئیس کمیته عقب نشینی؟  
  روحانی گفت: مقام معظم رهبری گفتند الان شرایط جنگ است و نياز به فرمانده این جنگ داریم که باید فرمانده آن رئيس جمهور باشد.  اما چیزی از پراید پنجاه میلیونی و گوشت 120 هزار تومانی نگفت. چرا که کنار هر حق و اختياری، تکلیف و مسئولیت بزرگی نیز هست.  دولت امروز از بایدها و انشا خوانی بگذرد و از آنچه هست بگوید از تورم سرسام آور و جهش بالای صد درصد قیمت مسکن بگوید..  دولت باید پاسخگوی وضعیت فعلی اقتصاد و برجام نافرجام باشد اما نه به شیوه پنج دقیقه ای

  فرمانده اقتصاد مقاومتی یا رئیس کمیته عقب نشینی؟  
  تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در پارلمان بخش خصوصی  
  نخستین مصوبه هیأت رئيسه اتاق ایران در سال جدید
  تاریخ 1395/01/16 ساعت 12:10

  محسن جلال پور: كمیته اقتصاد مقاومتي در اتاق ایران تشکیل می شود تا با بهره بردن ازشبكه وسیع نهادهای مرتبط، شامل اتاق‌های شهرستان‌ها، تشكل ها، اتاق‌ های مشترك و كمیسیون‌های سراسركشور و هم چنین مركز تحقیقات اتاق ایران برنامه جامعی دراین زمینه تهیه و تدوین شود
   
  همزمان با اعلام شعار سال جاری با عنوان "اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل" از سوی مقام معظم رهبری، محسن جلال پور رئيس ات

  تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در پارلمان بخش خصوصی 
  اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل  
  اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل ,شعار سال95
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پيامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، با تبریک سال نو و عید نوروز به همه‌ی هم‌میهنان و ایرانيان بخصوص خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران، و با گرامیداشت ياد شهیدان و امام بزرگوار، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

  اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل  
  سال اقتصادمقاومتی اقدام وعمل  
  «مسئله اقتصاد مسئله اصلی کشور است». رهبر انقلاب در حرم امام رحمه‌الله این نکته را فرمودند. ایشان همچنین در دیدار کارگران در تبیین شاخص‌های اصلح برای انتخابات گفتند رئيس‌جمهور آینده باید در حوزه‌ی اقتصاد، دارای برنامه‌ی اقتصاد مقاومتي باشد. به همین دلیل، KHAMENEI.IR الزامات اقتصاد مقاومتي را در یک اینفوگرافیک منتشر می‌کند.

  سال اقتصادمقاومتی اقدام وعمل 
  سربازی  
  یکی از اطرافيان تعریف میکرد از خاطرات سربازیش که یه فرمانده داشتن روز اولی اینجوری زد تو ذوقشون!! فرمانده‌مون پرسید کی رشته‌اش رياضیه؟ یکی از بچه‌ها که ارشد رياضی محض داشت گفت من. فرمانده: پاشو سربازا رو بشمار! فرمانده:کی بود ارشد نفت خونده بود؟ این آفتابه نفت رو بگیر تختا رو نفت بزن جیرجیر نکنه. فرمانده: تحصیل کرده شیمی کیه؟ چند نفر دست بلند کردن. گفت برید با جوهر نمک توالت‌هارو بشورید فرمانده:کيا رشته شون عمرانه ؟ دو نفر گفتن ما ارشد

  سربازی 
  «صديقي» سرپرست کميته تاي چي شد  
  مراسم تودیع رئيس پیشین کميته تای چی و معارفه سرپرست جدید این کميته برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ در این مراسم «علیرضا خسروی» رئيس کميته تای چی تودیع و «امیر صدیقی» به عنوان سرپرست این کميته معرفی شد. «امیر صدیقی» كه از سال ٨٩ مسئولیت رياست كمیته روابط بین الملل فدراسیون ووشو ایران را بر عهده دارد. وى دبیر كمیسیون روابط بین الملل و عضو كمیسیون حقوقى كمیته ملى المپیك نیز مى باشد و پیش از این در كمیته بین المللى المپیك IOC در سو

  «صديقي» سرپرست کميته تاي چي شد 
  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت اول)  
  دوران دفاع مقدس،  هنگام ظهور و ثبوت بسياری از واژه‌ها، از جمله اقتصاد مقاومتي بود که پس از جنگ برای اولین‌بار از سوی مقام معظم‌رهبری(مدظله‌العالی) وارد ادبيات اقتصادی کشور گردید.
   کارساز بودن  این نوع  مقاومت در تقابل با تحریم‌های  فراگیر  هشت ساله و  درنبرد نابرابر با ماشین جنگی ،اقتصادی و رسانه ای استكبار ،  به خوبی ثابت شد .در  شرایط كنونی نیز كه در نبرد دیپلماتیك و مذاكرات هسته ای، تهدیدِ تداوم و افزایش تحریم ها بار ها از سوی طرف مق

  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت اول) 
  اقتصاد مقاومتی و پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران  
   
  این پژوهش با عنوان «تحلیل پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران در چارچوب اقتصاد مقاومتي» پس از بررسی مفهوم اقتصاد مقاومتي، پایداری بخش خارجی اقتصاد را به صورت ویژه مورد بررسی قرار می دهد. به منظور بررسی پایداری بخش خارجی، شاخ های متفاوتی معرفی می شود و وضعیت این شاخ ها در اقتصاد ایران مورد سنجش قرار می گیرد.
   تحلیل پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران در چارچوب اقتصاد مقاومتي
   
   
   
  با توجه به اعمال تحریم ها از سوی دولتهای غربی و در تنگنا قرارگرفتن اق

  اقتصاد مقاومتی و پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران 
  یحیی حبیبی : رویکرد اقتصاد مقاومتی در بهبود وضعیت درآمدی شهرداری ها  
  سپهر زاگرس : اقتصاد مقاومتي توصیف کننده ی وضعیتی است که در آن توان مقابله با شوک­های اقتصادی وارده ( داخلی و خارجی ) وجود دارد. اگرچه واژه­ی اقتصاد مقاومتي عموما موضوع بحث در اقتصادکلان بوده ولی مدیریت شهری نیز به عنوان جزئی تاثیرپذیر، از این مبحث جدا نیست. 

  یحیی حبیبی : رویکرد اقتصاد مقاومتی در بهبود وضعیت درآمدی شهرداری ها 
  سال نو مبارک  
  سلام دوستان
  سال نو مبارک
  انشاالله زیر سایه اهل بیت سال خوبی را سپری کنید
  امسال همان طور که حضرت آقا نامگذاری کردند، سال اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل است،
  امسال
  می خواهم تمام تمرکز این وبلاگ بر روی توسعه مفاهیم مربوط به اقتصاد
  مقاومتي و روشهای عملی سازی این نوع اقتصاد در بطن جامعه قرار گیرد.
  لطفا با نظراتتان در ذیل این مطلب و مطالب آتی، روند معرفی و تشریح اقتصاد مقاومتي را تدقیق کنید
  موفق و موید و منصور باشید
  يا علی

  سال نو مبارک 
  ستاد اقتصاد مقاومتی  
  تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتي در بخش با تلاش همه ادارات و نهادها
  مقام معظم رهبری امسال را به نام سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل نامگذاری کرده است، ضرورت دارد برای اجرایی کردن این شعار، همه مردم و مسئولان بابرنامه ریزی و تلاش جهت عملياتی نمودن آن گام بردارند که تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتي در بخش مقدمه اجرای آن خواهد بود.امید که شاهد تشکیل آن در منطقه باشیم.

  ستاد اقتصاد مقاومتی 
  تبیین نقش و جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه‌ اقتصاد مقاومتی  
  یکی از رویکردهای مناسب جهت تحقق اقتصاد مقاومتي رویکرد استراتژیک است که در آن، نقاط ضعف و تهدیدزای اقتصاد تحلیل می‌شود و مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتي استخراج می‌گردد. توسعه‌ی شرکت‌های دانش‌بنيان یکی از راهبردهای مهم و اثرگذار جهت تحقق اقتصاد مقاومتي است.اصطلاح اقتصاد مقاومتي در سال‌های اخیر توسط مقام معظم رهبری مطرح و سپس به مفهوم رایج مباحث اقتصاد سياسی تبدیل شد. صاحب‌نظرانی با رویکردهای گوناگون در این حوزه اظهار نظر کرد

  تبیین نقش و جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه‌ اقتصاد مقاومتی 
  تندیس ملی اقتصاد مقاومتی به رسانه ملی تعلق گرفت  
  در آیین اختتامیه کنگره اقتصاد مقاومتي، "جایزه ملی اقتصاد مقاومتي" به پاس اهتمام ویژه به موضوع اقتصاد مقاومتي و ترویج و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتي به رسانه ملی و مجید زین العابدین، رئيس شورای اقتصاد سازمان صداوسیما و مدیر شبکه۵ سیما اهدا شد.

  در اختتامیه کنگره ملی اقتصاد مقاومتي که عصر پنجشنبه برگزار شد، در بخش رسانه، از صداوسیما به پاس تاسیس شبکه اقتصاد، اهتمام ویژه به موضوع اقتصاد مقاومتي و ترویج و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتي، با اهدای ت

  تندیس ملی اقتصاد مقاومتی به رسانه ملی تعلق گرفت 
  محمود فرشیدی: سهم آموزش و پرورش در اقتصاد مقاومتی  
  خبر24»محمود فرشیدی:اگرچه سال ۱۳۹۵ با عنوان "اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" نامگذاری شده است، اما تردیدی نیست که اقتصاد مقاومتي، سياست راهبردی کشور برای دستيابی به استقلال می‌باشد و بر همین اساس، تربیت نسل آینده بر مبنای شاخصه‌های اقتصاد مقاومتي، تضمین کننده...

  محمود فرشیدی: سهم آموزش و پرورش در اقتصاد مقاومتی 
  لشکربلوکی مسئول سابق بسیج دانشجویی استان گلستان فرمانده سپاه گنبد شد.  
  آئین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی گلستان امروز با حواشی و شکوه خاصی در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
  سردار صادقی: با توجه به دغدغه رهبری بر عملياتی شدن اقتصاد مقاومتي، مسئولین باید در قالب قرارگاه اقتصاد مقاومتي نقش آفرینی کنند و دانشجويان نیز در کارهای جهادی با همین نگاه به کمک مسئولین بشتابند و تمام دستگاههای اجرایی را به این سمت سوق دهند.
  فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در پايان سخنانش ضمن تجلیل و ق

  لشکربلوکی مسئول سابق بسیج دانشجویی استان گلستان فرمانده سپاه گنبد شد. 
  ماینده ولی فقیه در استان همدان: اقتصادِ قوی تاثیر بی بدیلی در سیاست و فرهنگ دارد  
  رئيس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان همدان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان ملاقات کرد.
  به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان همدان، آیت الله محمدی - امام جمعه همدان - در این دیدار اقدام و عمل را دو مولفه کلیدی پیشرفت همه جانبه جامعه در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتي عنوان کرد و گفت: وحدت و اطاعت از رهبری مانند دودی در چشم دشمنان انقلاب و باعث پیشرفت کشور در عرصه های مختلف به خصوص اقتصاد می باشد.
  آیت اله محمدی قدرت اقتصادی

  ماینده ولی فقیه در استان همدان: اقتصادِ قوی تاثیر بی بدیلی در سیاست و فرهنگ دارد 
  پیام رهبری  
     ١٣٩٥/٠١/١٨ رهبر انقلاب: قرارگاه مرکزی اقتصاد مقاومتي باید با فرماندهی دولت و معاون اول رئيس‌جمهور، با جلب همکاری همه‌ی دستگاه‌ها و رصد عملکرد بخش‌ها و حمایت جدی از تولید، زمینه‌ساز «اقدام و عمل» در اقتصاد مقاومتي شود/ دستگاه‌هایی که بی‌تفاوت هستند، باید به مسیر اصلی کشانده شوند.
  Sent From Khamenei.ir Android App

  پیام رهبری 
  پیام رهبری  
     ١٣٩٥/٠١/١٨ رهبر انقلاب: قرارگاه مرکزی اقتصاد مقاومتي باید با فرماندهی دولت و معاون اول رئيس‌جمهور، با جلب همکاری همه‌ی دستگاه‌ها و رصد عملکرد بخش‌ها و حمایت جدی از تولید، زمینه‌ساز «اقدام و عمل» در اقتصاد مقاومتي شود/ دستگاه‌هایی که بی‌تفاوت هستند، باید به مسیر اصلی کشانده شوند.
  Sent From Khamenei.ir Android App

  پیام رهبری 
  اقتصاد مقاومتی (1) : سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اعضای خبرگان 20/12/94  
  کشور بدون اقتصاد مقاومتي رشد نخواهد کرد، مشکلات اقتصادی‌اش برطرف نخواهد شد، بلکه گرفتاری‌هایش روزبه‌روز بیشتر خواهد شد، اگر ما اقتصاد مقاومتي را عمل نکنیم. بنده از برادران عزیزمان در دولت درخواست کردم که یک قرارگاه اقتصاد مقاومتي تشکیل بدهند؛ فرماندهی برایش بگذارند. جنگ است دیگر؛ جنگ اقتصادی جنگ است؛ حالا در آن توپ و تیر و تفنگ نیست امّا ابزارهای خطرناک‌تر از توپ و تفنگ وجود دارد. یک جنگ است، قرارگاه لازم دارد، قرارگاه هم فرمانده لازم

  اقتصاد مقاومتی (1) : سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اعضای خبرگان 20/12/94 
  سیاستهای اقثصادمقاومتی که رئیس جمهوربایداجراکند.  
  رهبر انقلاب:اقتصاد مقاومتي الگوی نظام اقتصادی اسلام برای تحقق آسایش اقتصادی درزندگی مردم است.  سیمای رهبر معظم انقلاب اسلامی


  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سياست‌های کلی «اقتصاد مقاومتي»تأکید کردند: پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی، عامل شکست و عقب نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد، همچنین اقتصاد مقاومتي خواهد توانست در بحران‌های رو به افزایش جهانی، الگویی ا

  سیاستهای اقثصادمقاومتی که رئیس جمهوربایداجراکند. 
  سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل  
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب
  اسلامی در پيام نوروزی‌شان که به صورت زنده از شبکه‌های مختلف صداوسیمای
  جمهوری اسلامی ایران پخش شد، سال ۱۳۹۵ هجری شمسی را به عنوان سال «اقتصاد
  مقاومتي؛ اقدام و عمل» نام‌گذاری کردند.

  سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل 
  تدابیر مخابرات برای تحقق اقتصاد مقاومتی  
  رپرست شرکت مخابرات ایران، بر لزوم درون زا بودن اقتصاد مقاومتي در عین توجه به مولفه های علمی آن گفت: "گروه های مطالعاتی R&D (تحقیق و توسعه) اقتصاد مقاومتي در شرکت مخابرات ایران تشکیل می شود.
  دهناد اهداف تشکیل گروه مطالعاتی تحقیق و توسعه را هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش‌محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری های برتر و باا

  تدابیر مخابرات برای تحقق اقتصاد مقاومتی 
  موضوعات پيشنهادي كرسي هاي آزاد انديشي در سال 95.  
  كرسی های آزاد اندیشی میتوانید یك جريان سيال فكری بسيار با ارزشی را در جامعه راه بیندازد.


                                                                                          (مقام معظم رهبری) 
   
  1- اقتصاد مقاومتي يا رياضت اقتصادی
  2- اقدام در جهت تحقق عملی اقتصاد مقاومتي :وظیفه مردم يا ماموریت مسئولان
  3- اقتصاد مقاومتي در شرایط تحریم :ممكن يا غیر ممكن؟
  4- مصرف كالای داخلی در ميان مردم:شعار تبلیغاتی يا باور عمومی؟
  5- بانك ها وموسسات ما

  موضوعات پيشنهادي كرسي هاي آزاد انديشي در سال 95. 
  نیروی زمینی ارتش باید در خط مقدم اجرای شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باشد  
  امیر سرتیپ احمد رضا پوردستان با کارکنان ستاد نیروی زمینی به مناسبت فرا رسیدن  سال نو دیدار کرد. در این دیدار که در مسجد الرسول ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد، جانشین فرمانده نیروی زمینی، معاونین، فرماندهان و برخی از روحانیون نیز حضور داشتند.فرمانده نیروی زمینی ضمن عرض تبریک فرارسیدن سال جدید به ملت شریف ایران به ویژه کارکنان غیور و مخلص نیروی زمینی ارتش گفت: در سالی که معطر به عطر حضرت فاطمه زهرا(س) است، آرزوی موفقیت و بهروزی برای ملت ب

  نیروی زمینی ارتش باید در خط مقدم اجرای شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باشد 
  سردار اشتری: مبارزه با قاچاق کالا اقدام عملی در اجرای اقتصاد مقاومتی است  
  فرمانده ناجا گفت: مبارزه با قاچاق کالا اقدام عملی در راستای پیشرفت اقتصاد داخلی و توسعه اقتصاد مقاومتي است.

  به گزارش خبرگزاری فارس
  از گرگان، سردار حسین اشتری بعد از ظهر امروز در جلسه قرارگاه نوروزی پلیس
  گلستان اظهار کرد ماموریت‌های پلیس به صورت شبانه روزی است و کار ما
  خدمت‌رسانی به مردم است که این اقدام بهترین عبادت محسوب می‌شود.
  وی ادامه داد: موضوع مبارزه با قاچاق کالا مورد
  تاکید مقام معظم رهبری است و به طور قطع مبارزه با قاچاق

  سردار اشتری: مبارزه با قاچاق کالا اقدام عملی در اجرای اقتصاد مقاومتی است 
  رهبر انقلاب: اقتصاد مقاومتی؛ الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اق  
  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سياست‌های کلی «اقتصاد مقاومتي»
  بر اساس بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین
  شده است، تأکید کردند: پیروی از الگوی علمی و بومی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی، عامل
  شکست و عقب نشینی دشمن در جنگ تحمیلی اقتصادی علیه ملت ایران خواهد شد، همچنین اقتصاد
  مقاومتي خواهد توانست در بحران‌های رو به افزایش جهانی، الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام را عینی

  رهبر انقلاب: اقتصاد مقاومتی؛ الگویی الهام‌بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اق 
  طرح های اقتصاد مقاومتی در سپاه امام حسن مجتبی استان البرز  
  فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان البرز؛ با بيان این مطلب که در بحث اقتصاد مقاومتي باید اقدامات لازم از سوی همه دستگاه ها انجام گیرد، اظهار داشت: اگر مسئولین کمک کنند، ما به عنوان نیروهای وفا دار به انقلاب، نظام و رهبری ایستاده ایم که سخنان مقام معظم رهبری را عملی کنیم. سردار استاد حسینی با اشاره به اینکه سپاه امام حسن مجتبی استان البرز هم در دوسال گذشته 10 هزار شغل ایجاد ک

  طرح های اقتصاد مقاومتی در سپاه امام حسن مجتبی استان البرز 
  موانع اقتصاد مقاومتی  
  اگرچه بررسی این که چه عواملی موجب تداوم تحریم و نياز به راهکار اقتصاد مقاومتي در ایران است خود مبحثی قابل پژوهش است، سوال محدودتر قابل بررسی این است که چه موانعی بر سر راه اقتصاد مقاومتي وجود دارد. مشاهدات، فرضياتی را پیش رو می نهد از جمله: 
  1- به نظر می رسد ورود کنش گران سوژه شده در خاستگاه هایی از جمله ایلغاپو، چپو و طراری به حوزه های تصمیم سازی و مدیریتی با عدم دسترسی به اهداف مورد نظر اقتصاد مقاومتي، در رابطه است.
  2- به نظر می رسد فرایند تای

  موانع اقتصاد مقاومتی 
  قاچاق سازمان یافته، آثاری فراتر از تخریب اقتصاد  
  به نام خدا
  آثاری فراتر از تخریب اقتصاد
  بررسی پدیده قاچاق سازمان يافته در گفتگو با حمید آذرمند 
  مصاحبه با هفته نامه تجارت فردا شماره 177
  شاید به مانند «مافيا» در ایتاليا، «تراياد» در هنگ ­کنگ و «ياکوزا» در ژاپن، در ایران نیز چنین تشکیلات بزهکار سازمان يافته ای شکل گرفته که علاوه بر تحصیل سودهای کلان، دستی بر آتش قدرت و سياست نیز دارند. رشد اینگونه تشکیلات تا جایی پیش رفته که بسياری از مسئولان از جمله رئيس مجلس نیز در مورد آسیب آن به اقتصاد کش

  قاچاق سازمان یافته، آثاری فراتر از تخریب اقتصاد 
  سال ۹۵ سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شد  
  از سوی رهبر انقلاب ؛
  سال ۹۵ سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری شد
  حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پيامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، با تبریک سال نو و عید نوروز به همه‌ هم‌میهنان و ایرانيان بخصوص خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران، و با گرامیداشت ياد شهیدان و امام بزرگوار، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نامگذاری کردند.

  سال ۹۵ سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شد  
  ویژه نامه اقتصاد مقاومتی 57  
  اقتصاد مقاومتي در 57 خواندنی شد + لینک دانلود
  پنجاه و هفت در ایستگاه چهاردهم انتشار
   
  در سال «اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل» ویژه نامه اقتصاد مقاومتي ماهنامه تحلیلی تبیینی 57 منتشر شد؛ در این شماره از ماهنامه کوشش شده علاوه بر پوشش همه جنبه های اقتصاد مقاومتي، چگونگی عملياتی کردن آن آموزش داده شود.«چیستی اقتصاد مقاومتي از دیدگاه مقام معظم رهبری» ، «اقرار اندیشکده های غربی به کلیدی بودن مفهوم اقتصاد مقاومتي در ایران» ، «منابع اقتصاد مقاومتي»

  ویژه نامه اقتصاد مقاومتی 57 
  اولویت اول کشور اقتصاد مقاومتی است  
  بيانات حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار اعضاى مجلس خبرگان رهبرى 94/12/20
  من به نظرم سه مسئله از لحاظ اولویّت، از لحاظ ریشه‌ای بودن و حلّ مشکلات دیگر از همه مهم‌تر است؛ یکی عبارت است از مسئله‌ی اقتصاد مقاومتي. کشور بدون اقتصاد مقاومتي رشد نخواهد کرد، مشکلات اقتصادی‌اش برطرف نخواهد شد، بلکه گرفتاری‌هایش روزبه‌روز بیشتر خواهد شد، اگر ما اقتصاد مقاومتي را عمل نکنیم. بنده از برادران عزیزمان در دولت درخواست کردم که یک قرارگاه اقتصاد مقاومتي تشک

  اولویت اول کشور اقتصاد مقاومتی است 
  بالون ابابیل مهر تاییدی بر : ما می توانیم  
  در اقتصاد مقاومتي هم همچون سایر موارد ما می توانیم به شرط آنکه باور به خود داشته باشیم . 

  کلیدواژه ها : اقتصاد مقاومتي، گفتمان اقتصاد مقاومتي، ما می توانیم، فرهنگ پایداری، فرهنگ مقاومت، فرهنگ جهادی، بالون ابابیل ، اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل

  بالون ابابیل مهر تاییدی بر : ما می توانیم 
  فرمانده سپاه امام رضا (ع) در سرخس: ۲۸۰ گروه جهادی در سال ۹۵ به مناطق محروم استان اعزام می شوند  
  خبرگزاری ساریكا-   فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام گفت: زمینه‌سازی‌ها انجام‌شده و قرارگاه اقتصاد مقاومتي به‌زودی در سپاه امام رضا علیه‌السلام تشکیل می‌شود. سردار یعقوبعلی نظری با يادآوری نام‌گذاری سال ۹۵ به‌عنوان «اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری گفت: به‌عنوان سپاه امام رضا علیه‌السلام برنامه داریم که قرارگاه اقتصاد مقاومتي را نسبت به سال‌های گذشته با توجه به شعار سال که اقدام و عمل است تقویت کنیم و دامنه آن

  فرمانده سپاه امام رضا (ع) در سرخس: ۲۸۰ گروه جهادی در سال ۹۵ به مناطق محروم استان اعزام می شوند 
  راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی/ منویات رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی را عملی کنیم  
  شکی نیست اقتصاد مقاومتي تنها راه حل مشکلات است؛ ما باید منويات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتي را عملی کنیم/متأسفانه در مسائل اقتصادی پنج مولفه تحریم، انحصارطلبی، ایجاد وابستگی، زندگی تجملاتی و مصرفی و اشاعه اسراف و تبذیر جامعه را تهدید می کند.بوشهرکده | پایگاه خبری و اطلاع رسانی طلاب استان بوشهر

  راهبردها و راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی/ منویات رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی را عملی کنیم 
  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت آخر)  
  با توجه به شرایط جدید و ورود ایران اسلامی به دوران پسا تحریم ،  ماه ها و سال های آینده برای نظام اسلامی ما  بسيار حساس می باشد و داشتن یك نقشه ی راه  جامع الاطراف مارا  در راستای ورود خوب به این شرایط و بهره برداری مناسب از آن  ،  هدایت  خواهدكرد . ما در نبرد هشت ساله  با بهره گیری از اقتصاد مقاومتي ، بزرگترین بحران كشور  را با بهترین دستاوردها  مدیریت كردیم  و اكنون نیز زمان مدیریت دوران پسا تحریم با  این تاكتیكِ پويا  و عزت مندانه است .

  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت آخر) 
  دانلود بازی مسابقه ای هیجانی Smash Bandits Racing 1.0.9.07 برای اندروید  
  این بازی در گوگل پلی توانسته امتياز 3.5ار5 را دريافت کند در این بازی شما باید مسیر تعیین شده را از راه های مختلف ک پلیس کمتری درآن است طی کرده و برندهی مرحله باشید.
  در مسیر پلیس را جا بگذارید ياتوی دره بندازید و ب راه ادامه بدید!
  هرچه میزان خرابکاری شما در مرحله بیشتر باشد پول بیشتری نیز
  دريافت میکنید برای آپدیت کردن خودروی خود ويا خرید ماشین جدید
  ولی مواظب هلی کوپتر ها سدهای پلیس و تیغ لاستیک ها باشید!
  در طی انجام مراحل شما فقط سوار بر یک ماشین

  دانلود بازی مسابقه ای هیجانی Smash Bandits Racing 1.0.9.07 برای اندروید 
    

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب

  خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
  تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%