دانلود سریال مانکن

دانلود سریال مانکن
 • دانلود آهنگ
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  مطالب جذاب

  

  دانلود کتاب اقتصاد اسلامی کرمی

  دانلود جزوه لغات مهم کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت + تست  
  جزوه لغات مهم کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت + تستجزوه لغات مهم و طلایی دروس مختلف کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت تالیف دکتر صادق بافنده ایمان دوست، از انتشارات پیام نور، مناسب برای دانشجویان رشته های مدیریت با کد رشته 1212174 دانشگاه پیام نور، به انضمام آزمون های جامع همراه با پاسخنامه ...قیمت:2,800 تومان

  دانلود جزوه لغات مهم کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت + تست 
  معرفی کتاب: اقتصاد مقاومتی  
  کتاب «اقتصاد مقاومتی ، مبانی ، سیاست‌ها و برنامه عمل» اثر دکتر عبدالملکی
  این کتاب شامل مجموعه درس گفتارهایی پیرامون اقتصاد مقاومتی است، که در فصل‌های ابتدایی آن به تبیین مبانی نظریه اقتصاد مقاومتی پرداخته شده است.
  در این فصول اثبات شده که این نظریه مدلی علمی،بومی و برآمده از آموزههای اسلامي است که بهترین گزینه برای شرایط فعلی انقلاب اسلامي می باشد.
  همچنین در فصل‌های انتهای کتاب وظیفه ای که هر قشر در راستای عملی شدن اقتصاد مقاومتی برعهد

  معرفی کتاب: اقتصاد مقاومتی 
  خلاصه درس مبانی فقهی اقتصاد اسلامی کرمی  
  خلاصه درس مبانی فقهی اقتصاد اسلامي کرمي
  این درس هم برای دانشجویان کنکور کارشناسی ارشد و هم دکتری قابل استفاده هست.
  لازم به ذکره که به هر حال این مطالب خلاصه هایی از منبع اصلی هستن. پیشنهاد میشه که ابتدا مطالب و منابع اصلی مطالعه بشن و برای مرور مفاهیم از خلاصه ها استفاده بشن.
  برای دانلود سایر خلاصه های مربوط به کنکور دکتری « اینجا » کلیک کنید.
  آقای میثم ربانی رتبه 1 کنکور دکتری 94 زحمت اسکن و نوشتن این خلاصه ها رو کشیدن.
  « دانلود کنید »

  خلاصه درس مبانی فقهی اقتصاد اسلامی کرمی 
  نقش مبانی و جایگاهشان در اقتصاد اسلامی  
  در اقتصاد اسلامي ابتدا باید فرهنگ اقتصاد اسلامي ایجاد شود . یعنی پیوست فرهنگی اقتصاد را باید تعریف و ایجاد کرد . هر مسئله ای باید پیوست فرهنگی آن دیده و رعایت شود در ابتدا و انتها.  مشکل بشر در حوزه اقتصاد فرهنگ اقتصاد است که ابتدا باید اصلاح شود.
  فرهنگ اقتصاد یعنی ساختن همان مبانی فوق در فرهنگ مردم تا مردم اقتصادشان به سمت خدا و اسلام حرکت نماید . 
  پس ابتدا باید این مبانی را تعریف ، تبیین و تقویت نمود و بعد نسبت اقتصاد را با آنها تعریف ، تبیین

  نقش مبانی و جایگاهشان در اقتصاد اسلامی 
  کتاب قرآن کریم و زمینه های اقتصادی  
  "نوشته حاضر به ارایه فهرست آیات اقتصادی و فرهنگ موضوعی اقتصاد در قرآن
  کریم می پردازد. بر اساس این پژوهه، شماره آیات اقتصادی به ۱۱۴۳ مورد می
  رسد که در ۱۰۱ سوره آمده است و می تواند بعنوان منبعی برای اقتصاد پژوهان و
  علاقمندان به مباحث اقتصادی مورد استفاده قرار گیرد. این نوشتار، در سال
  های پیش از انقلاب و در پایان دهه چهل بصورت فردی و با نبود امکانات پژوهشی
  حاضر، ولی با دقت تمام بر همه آیات قرآن کریم نگاشته شده است. روش حضرات
  معصومین در اقتصاد

  کتاب قرآن کریم و زمینه های اقتصادی 
  علی رضا مقیمی  
  مجوز بانک مهر اقتصاد,مجوز بانک مهر اقتصاد بسیجیان ,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد در فرابورس , واریز سود سهام بانک مهر اقتصاد,زمان پرداخت سود سهام بانک مهر اقتصاد,آخرین وضعیت سهام بانک مهر اقتصاد,علیرضا مقیمی,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد در بورس ,فروش سهام بانک مهر اقتصاد, آخرین اخبار بانک مهر اقتصاد,آیا بانک مهر اقتصاد معتبر است , لغو مجوز بانک مهر اقتصاد,مجوز بانک مرکزی ,آیا بانک مهر اقتصاد دارای مجوز بانک مرکزی است ,بانک مهر اقتصاد مجوز گرفت ,علیر

  علی رضا مقیمی 
  معرفی کتاب: درآمدی بر اقتصاد سیاسی بین الملل  
  این کتاب که یکی از منابع آزمون دکتری است، توسط دیوید بالام و مایکل وست نگاشته و توسط دکتر ساعی و دکتر سیفی ترجمه شده است. مقدمه این کتاب را می توانید در ادامه مطلب دریافت کنید.
  معرفی کتاب
  کتاب حاضر، درباره فرآیندهای حاکم بر نظام اقتصاد سیاسی بین‌الملل چون مرکانتیلیسم «مکتب بازاربست گرایی»، لیبرالیسم، ساختارگرایی و همچنین، نظریه‌های جدید انتقادی نگاشته شده است.
  ادامه مطلب

  معرفی کتاب: درآمدی بر اقتصاد سیاسی بین الملل 
  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد  
  ایان نامه اقتصاد,پروپوزال علوم اقتصادی,انجام پایان نامه افتصاد,انجام پروپوزال اقتصاد,کتاب اقتصاد,موضوع پایان نامه اقتصاد, دانلود پایان نامه
  [email protected][email protected]
   اقتصاد,ارشد اقتصاد,رشته اقتصاد,پایان نامه ارشد,انجام پایان نامه اقتصاد نظری, انجام پایان نامه اقتصاد انرژی, انجام پایان نامه اقتصاد بازرگانی, انجام پایان نامه اقتصاد پولی, انجام پایان نامه اقتصاد کشاورزی, انجام پایان نامه اقتصاد توسعه و برنامه ریزی,

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد 
  پاورپوینت درس 24 اقتصاد و بهره وری مطالعات اجتماعی پایه نهم  
  پاورپوینت درس بیست و چهارم مطالعات اجتماعی پایه نهم
  , ppt, خرید پاورپوینت های پایه نهم, دانلود پاورپوینت درس بیست و چهارم اقتصاد و بهره وری مطالعات نهم, دانلود پاورپوینت درس بیست و چهارم مطالعات اجتماعی به عنوان اقتصاد و بهره وری, دانلود پاورپوینت های درسی پایه نهم, درس 24 مطالعات اجتماعی پایه نهم درس اقتصاد و بهره وری, درس اقتصاد و بهره وری پاورپوینت مطالعات, درس بیست و چهارم 24 اقتصاد و بهره وری, درس بیست و چهارم اقتصاد و بهره وری, پاورپوینت در

  پاورپوینت درس 24 اقتصاد و بهره وری مطالعات اجتماعی پایه نهم 
  مبانی اقتصاد اسلامی  
  مبانی اقتصاد اسلامي یعنی آنچه اقتصاد اسلامي بر پایه و اساس آن قرار داده می شود. یعنی آنچه موضوع شما بر آن سوار می شود. و میخواهید بر اساس آن حرکت کنید و به هدف برسید. 

  1-  خدا محوری 
  2- دین محوری
  3- عبد پروری
  4 - امتحان محوری دنیا
  5- آخرت گرایی
  و....
  در اقتصاد اسلامي یکی از مبانی ، محوریت خدا در اقتصاد و جامعه و دنیا است و هدف از این اقتصاد اجرای  دستورات خدا و رسیدن به خدا ست.
  ادامه مطلب

  مبانی اقتصاد اسلامی 
  جزوه اقتصاد ایران دکتر مسعود نیلی  
  فایل درس اقتصاد ایران دکتر مسعود نیلی که تا سال های گذشته جزو مهمترین منابع درس اقتصاد ایران به شمار میرفت در فایل زیر قابل دانلود است.
  این فایل به بررسی شرایط و تحولات اقتصاد ایران تا سال 1390 پرداخته که البته طی سالیان اخیر نسخه های جدید تر آن نیز منتشر میشود و با این هدف تهیه شده است که افراد بتوانند آشنایی نسبتا جامعی از اقتصاد ایران بدست آورند. 
  اطلاعات ارائه شده در قالب 8 سرفصل اصلی، 27 عنوان فرعی و در مجموع شامل 300 تصویر نموداری است.
  «لینک

  جزوه اقتصاد ایران دکتر مسعود نیلی 
  دانلود کتاب عشق و زیبایی را آن جا یافتم نوشته اسدالله برومند  
  دانلود کتاب عشق و زیبایی را آن جا یافتم نوشته اسدالله برومند
  این کتاب روایت سفر عشق است.
  این کتاب روایت سفر راهیان نور می باشد.
  پیشنهاد می شود حتما آن را دانلود کرده و مطالعه بفرمایید.
  برای دانلود این کتاب زیبا اینجا کلیک کنید.

  دانلود کتاب عشق و زیبایی را آن جا یافتم نوشته اسدالله برومند 
  کتاب چت | وبسایت کتاب چت |ادرس جدید کتاب چت  
  کتاب چت.وبلاگ کتاب چت.چت کتاب.سایت کتاب.جامعه مجازی کتاب چت.سایت کتاب چت.کاربران کتاب چت.لیست کتاب چت  کتاب چت | وبسایت کتاب چت |ادرس جدید کتاب چت
  .سیستم امتیازات کتاب چت.سیستم نظرسنجی کتاب چت.سایت پیام مدیریت کتاب چت.انجمن کتاب چت::

  کتاب چت | وبسایت کتاب چت |ادرس جدید کتاب چت 
  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت آخر)  
  با توجه به شرایط جدید و ورود ایران اسلامي به دوران پسا تحریم ،  ماه ها و سال های آینده برای نظام اسلامي ما  بسیار حساس می باشد و داشتن یك نقشه ی راه  جامع الاطراف مارا  در راستای ورود خوب به این شرایط و بهره برداری مناسب از آن  ،  هدایت  خواهدكرد . ما در نبرد هشت ساله  با بهره گیری از اقتصاد مقاومتی ، بزرگترین بحران كشور  را با بهترین دستاوردها  مدیریت كردیم  و اكنون نیز زمان مدیریت دوران پسا تحریم با  این تاكتیكِ پویا  و عزت مندانه است .

  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت آخر) 
  18 راهکار در اقتصاد مقاومتي  
   
  جام جم آنلاین: برای شکل‌دهی به یک اقتصاد مقاومتی در کشور به چه شرایطی باید دست یافت؟ یا ماهیت حقیقتی به نام «اقتصاد مقاومتی» کدام است؟ چه چرخه حیاتی در نظام اقتصادی کشور تأمین‌کننده اقتصاد مقاومتی است؟ یا دستیابی به کدام هدف‌های استراتژیک ما را به شرایط اقتصاد مقاومتی خواهد رساند؟ به عبارت دیگر، در راهبردی به نام «اقتصاد مقاومتی» اهداف اصلی چگونه شکل می‌گیرد؟

  18 راهکار در اقتصاد مقاومتي 
  کلید مشکلات  
  رهبرانقلاب درپیام نوروزی:در مسئله اقتصاد، آنچه که اصل است، تولید داخل،اشتغال،رفع بیکاری،رونق اقتصادی و مقابله با رکود است/ علاج همه اینها در اقتصاد مقاومتی است و باید برای اقتصاد مقاومتی کار و تلاش انجام بگیرد/شعار امسال:«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»

  کلید مشکلات 
  عوامل رکود در اقتصاد ایران  
  اقتصاد ایران در حال حاضر درگیر سه نوع رکود همزمان شده که تنها یک حالت از آن با تصمیمات دولت قابل رفع است. این سه نوع رکود عبارتند از رکود اقتصاد کلان، رکود سمت تقاضای میانمدتی و رکود نهادی و ساختاریرکود اقتصاد کلانی که از سال ۹۰ و افزایش شیب دار هزینه های دولت نشانه های پیدا شد ریشه در عدم توجه دولت به اثر گذاری متداول متغیرهای اقتصاد کلانی داشت.

  عوامل رکود در اقتصاد ایران 
  اهدای ۶۷۲ جلد کتاب به مسئولان شهرستان سرخس  
  خبرگزاری ساریكا-   رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي سرخس گفت: در راستای اجرایی کردن خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه مردم کتاب و کتابخوانی را جدی بگیرند، 672 جلد کتاب به مسئولان شهرستان سرخس و خانواده های آنها اهدا شد. صفا کیخانژاد گفت: در جهت تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و در راستای اجرایی کردن خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه همه مردم کتاب و کتابخوانی را جدی بگیرند، ۶۷۲ جلد کتاب با ۳۵ عنوان به مسئولان شهرستان سرخس و خا

  اهدای ۶۷۲ جلد کتاب به مسئولان شهرستان سرخس 
  دانلود کتاب مدیریت از راه ارزش ها  
  اختصاصی از فایلکو دانلود کتاب مدیریت از راه ارزش ها دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

  دراین کتاب میخوانیم که اقتصاد امروز خواهان  رویکردی تازه وگسترده است به همین دلیل معتقدیم زیر بنای یک سازمان موثر رسالت وارزش های سازمان است هنگامی که یک سازمان تصویر روشنی از رسالت و ارزش های خود داشته باشد، مبنا ی محکمی برای ارزیابی اقدامات مدیریتی خواهد داشت. مدیریت تحول در این سازمان ها کلا بر مدیریت از راه آن ارزش ها تمرکز داشته است.سبک ای

  دانلود کتاب مدیریت از راه ارزش ها 
  مسابقه کتابخوانی  
  مسابقه کتابخوانی با موضوع "اقتصاد مقاومتی" نوشته دکتر عبدالملکی(عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق) به همت انجمن علمی اقتصاد دانشگاه رضوی و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم اسلامي رضوی برگزار می گردد.
   علاقمندان می توانند از امروز با
  مراجعه به دفتر بسیج دانشجویی یا مسئولین انجمن اقتصاد این کتاب را تهیه کنند.ضمنا امتحان کتبی نیز در فروردین ماه سال آینده برگزار می شود و به سه نفر برتر جوایز نقدی اهداء می شود.

  مسابقه کتابخوانی 
  گل آرایی از دیدگاه اقتصاد کشاورزی  
  گل آرایی از دیدگاه اقتصاد کشاورزی
  عنوان پودمان و نام درس:
  درس گل آرایی پودمان پرورش گلهای زینتی در خانه
  گل آرایی از دیدگاه اقتصاد کشاورزیgolarayy didgah keshaverzi, تحقیق برای پرورش گلهای زینتی در خانه, تحقیق درباره انواع گل ارایی, تحقیق درباره رابطه گل ارایی و اقتصاد, تحقیق درباره گل آرایی از دیدگاه اقتصاد کشاورزی, تحقیق درباره گل ارایی, تحقیق کامل درباره گل آرایی از دیدگاه اقتصاد کشاورزی, تحقیق کامل درباره گل ارایی, تحقیق کامل گل آرایی از دیدگاه اقتص

  گل آرایی از دیدگاه اقتصاد کشاورزی 
  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد  
  مجوز بانک مهر اقتصاد ,سهام سال 89بانک مهر اقتصاد ,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد ,مشاوره حقوقی و مالی توسط علیرضا مقیمی در خصوص سهام , تلفن 09112544688,علیرضا مقیمی .علی رضا مقیمی ,موسسه قرض الحسنه مهر بسیجیان,سایت علیرضا مقیمی ,تنظیم دادخواست حقوقی ,تنظیم شکوائیه کیفری ,نوشتن لایحه برای همه دادگاهها ,شکایت در دیوان عدالت اداری ,لایحه ,ومتخصص در امور سهام و پیگیری ترقی آن ,آگاه به مسائل مرتبط با سهامداران سال 89,برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا به سایت

  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد 
  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد  
  مجوز بانک مهر اقتصاد ,سهام سال 89بانک مهر اقتصاد ,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد ,مشاوره حقوقی و مالی توسط علیرضا مقیمی در خصوص سهام , تلفن 09112544688,علیرضا مقیمی .علی رضا مقیمی ,موسسه قرض الحسنه مهر بسیجیان,سایت علیرضا مقیمی ,تنظیم دادخواست حقوقی ,تنظیم شکوائیه کیفری ,نوشتن لایحه برای همه دادگاهها ,شکایت در دیوان عدالت اداری ,لایحه ,ومتخصص در امور سهام و پیگیری ترقی آن ,آگاه به مسائل مرتبط با سهامداران سال 89,برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا به سایت

  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد 
  سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل  
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب
  اسلامي در پیام نوروزی‌شان که به صورت زنده از شبکه‌های مختلف صداوسیمای
  جمهوری اسلامي ایران پخش شد، سال ۱۳۹۵ هجری شمسی را به عنوان سال «اقتصاد
  مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام‌گذاری کردند.

  سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل 
  دانلود نمونه سوالات زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت پیام نور  
  دانشجویان گرامی رشته مدیریت دولتی پیام نور میتوانند جهت دسترسی به بزرگترین و کاملترین مجموعه
  نمونه سوالات مدیریت دولتی پیام نور یک بار در سایت پیام نور سوال به
  آدرس www.Psoal.ir عضو شوند و تا پایان دوران دانشجویی خود به تمام نمونه سوالات مورد نیاز خود درسترسی داشته باشند.

  دانلود نمونه سوالات زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت پیام نور
  دانلود نمونه سوالات درس زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت رشته مدیریت دولتی دانشگاه پیام نور  نام درس
  سال
  پاسخنامه


  دانلود نمونه سوالات زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت پیام نور 
  سال 1395 سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل  
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامي در پیام نوروزی‌شان که به صورت زنده از شبکه‌های مختلف صداوسیمای جمهوری اسلامي ایران پخش شد، سال 1395 هجری شمسی را به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام‌گذاری کردند.

  سال 1395 سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل 
  برگزاری نشست صمیمی دانشجویان رشته اقتصاد با مسئولین  
  انجمن اقتصاد دانشگاه علوم اسلامي رضوی در راستای ایجاد همدلی و همفکری بین
  مسئولین و دانشجویان، اقدام به برگزاری نشست صمیمی پرسش و پاسخ، با حضور
  حجت الاسلام دکتر جواد ایروانی(مدیر گروه اقتصاد)و دکتر مرتضوی (عضو هیئت
  علمی رشته اقتصاد)  کرد.در این جلسه دکتر ایروانی و دکتر مرتضوی ضمن قدر دانی از دانشجویان رشته اقتصاد، برنامه های پیش روی رشته اقتصاد در دانشگاه علوم اسلامي رضوی پرداختند و در آخر به پرسش های دانشجویان دغدغه مند پاسخ دادند.

  ادا

  برگزاری نشست صمیمی دانشجویان رشته اقتصاد با مسئولین 
  دانلود کتاب آموزش آلمانی DaF kompakt - Kursbuch A1-B1  
  مشخصات کتاب آموزش آلمانی "DaF kompakt"

  نام کتاب به لاتین: DaF kompakt - Kursbuch A1-B1
  نام کتاب به لاتین بصورت کامل:Deutsch als Fremdsprache für Erwachsene 
  نام کتاب به فارسی: کتاب درسی داف کمپکت
  نام نویسنده گان:llse Sander,Birigit Braun,Margit Doubek,Nadja Fügert,Rosanna Vitale
  انتشارات:Klett
  موضوع کتاب به لاتین:Deutschlernen - Kursbuch
  موضوع کتاب به فارسی: کتاب درسی آموزش آلمانی
  زبان کتاب: آلمانی
  سال انتشار:2011
  تعداد صفحات:260
  فرمت:PDF
  حجم دانلود:188

  ادامه مطلب

  دانلود کتاب آموزش آلمانی DaF kompakt - Kursbuch A1-B1 
  آغاز به کار صفحه #سنگر-اقتصادی در مثبت حجره  
  صفحه #سنگر_اقتصادی در سامانه چندرسانه ای مثبت حجره، توسط انجمن علمی اقتصاد دانشگاه آغاز به کار کرد.باشد که گامی در جهت پیشبرد اقتصاد اسلامي و اقتصاد آرمانی برداشته و برای دانشجویان مفید واقع شود.
  لازم به ذکر است این سامانه فقط از طریق وای فای دانشگاه باز می شود و حجم دانلود آن برای دانشجویان رایگان و بی نهایت است.کد 192.168.150.111  جهت ورود به این سامانه اختصاص داده شده است. دانشجویان محترم می توانند مطالب مفید اقتصادی خود را اعم از مستند، سخنران

  آغاز به کار صفحه #سنگر-اقتصادی در مثبت حجره 
  تغییر موضع عجیب دولت درباره الگوی پیشرفت اسلامی از لایحه پنج صفحه ای برای الگوی پیشرفت به کتاب نظام اقتصادی حسن روحانی/ نوبخت: دراین کتاب تمام اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی را می یابید+ فیلم  
  بسم الله الرحمن الرحیم
    حال با توجه به ادعای جدید دولت باید این سؤال را مطرح کرد که: آیا تعریف حسن روحانی درباره الگوی پیشرفت اسلامي در کتاب امنیت ملی و نظام اقتصادی ایران با مفاهیم و اصول انقلاب اسلامي سازگار است؛یا اینکه تعاریف این کتاب نیز مصداقی دیگر از بیماری یکسان انگاری توسعه غربی و پیشرفت اسلامي محسوب می شود؟!
  ادامه مطلب

  تغییر موضع عجیب دولت درباره الگوی پیشرفت اسلامی از لایحه پنج صفحه ای برای الگوی پیشرفت به کتاب نظام اقتصادی حسن روحانی/ نوبخت: دراین کتاب تمام اقتصاد مقاومتی و الگوی اسلامی-ایرانی را می یابید+ فیلم 
  وب‌سایت‌های دانلود رایگان یا خرید ارزان‌قیمت کتاب  
  فایل زیر حاوی لیستی بسیار کاملی از تمامی وب‌سایت‌های موجود برای خواندن، قرض گرفتن، و دانلود رایگان و غیررایگان کتب می‌باشد. چنین لیست کاملی تا به امروز در هیچ وب‌سایتی ارائه نشده است.
  توجه نمایید که با ترفندهایی می‌توان کتاب‌های Ebook (یعنی کتاب‌هایی که فقط می‌توانید آن را بخوانید و توانایی دانلود آن را ندارید) را دانلود نمود که در اینترنت موجود می‌باشد.
  وب‌سایت‌های دانلود رایگان یا خرید ارزان‌قیمت کتاب

  وب‌سایت‌های دانلود رایگان یا خرید ارزان‌قیمت کتاب 
  دانلود کتاب آموزش فتوشاپ  
  نام کتاب : آموزش نرم افزار adobe photoshop
  مولف : شاهین رفیع
  تعداد صفحات : 89
  منبع کتاب : www.parsbook.ir
  این کتاب به نویسندگی شاهین رفیع در 89 صفحه به آموزش کامل نرم افزار فتوشاپ پرداخته است . شما با مطالعه این کتاب بر نرم افزار فتوشاپ کاملا مسلط خواهید شد . این کتاب در کتابخانه ها به قیمت بالا فروخته میشود که ما آن را رایگان برای شما به اشتراک گذاشتیم.

  دانلود کتاب آموزش فتوشاپ 
  اقتصاد دینی  
  اقتصاد یکی ازامورمهم است مهمتر از اقتصاد داشتن فرهنگ سیاسی واجتماعی ودینی مذهبی است اقتصاد ودینداری منافاتی با هم ندارند وباید به همه نیازهادر حد معقولی اهمیت دادماده ومعنا با هم کامل می شوند*******************************************************آدرسهای  موجود در صفحات شما را به یک فروشگاه ایرانی راهنمایی می کنند که با کلیکهای متوالی به محصولات می رسید ودرصورت نیاز خرید نماییدhttp://431.ir/ads/feed/show_banner.php?AdsID=47473&num=1&percent=20&size=1&direction=0&cat=0&subcat=0&theme=0&domain=" >

  اقتصاد دینی 
  سخنرانی استاد حسن عباسی، دانلود صوتی  
  دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع در مسیر گرداب؛ تز جدایی دین از اقتصاد
  سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع در مسیر گرداب؛ تز جدایی دین از اقتصاد
  دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی در یادواره مجاهد فرهنگی بدون مرز انقلاب اسلامي؛ شهید سید محمد علی رحیمی‌ – صوتی و تصویری
  سخنرانی استاد حسن عباسی در یادواره مجاهد فرهنگی بدون مرز انقلاب اسلامي؛ شهید سید محمد علی رحیمی
  دانلود سخنرانی استاد حسن عباسی با موضوع شیائوپینگیسم
  دانلود سخنرانی استاد

  سخنرانی استاد حسن عباسی، دانلود صوتی 
  راهکارهای موفقیت در اقتصاد خانواده  
  راهکارهای موفقیت در اقتصاد خانواده مهدی یاراحمدی خراسانی
  اشاره : «کسب در آمد حلال» و «مدیریت هزینه ها» دو گزاره ی اساسی اقتصاد خانواده است. در متون اسلامي – به ویژه در مباحث اخلاقی - عرفانی موضوعی به نام «زهد» بیان شده است. که متأسفانه تعبیر نادرست برخی از افراد آن را مترادف ترک دنیا و بسنده کردن به امور ناچیز مادّی تعریف کرده است! و حال آن که در احادیث و سیرة معصومان: «زهد، به معنای عدم دلبستگی به دنیا و مظاهر مادّی آن است ». یکی از مباحث کلی

  راهکارهای موفقیت در اقتصاد خانواده 
  اقتصاد مقاومتی و مولفه‌های آن  
  جزوه «اقتصاد مقاومتی و مولفه‌های آن» توسط مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامي تهیه و تنظیم شده:
  در بخشی از این جزوه می خوانیم:
  «اقتصاد مقاومتی در حقیقت اقتصادی را ترسیم می کند که توانایی مقابله با شوک های وارد شده بر اقتصاد را دارد. چنین اقتصادی باید قابلیت انعطاف در شرایط مختلف و توانایی عبور از بحران را داشته باشد. برای دستیابی به چنین اقتصادی لازم است نگاه بلند مدت به سیاست های اقتصادی وجود داشته باشد و زیرساخت های اقتصادی به گونه ای طراحی

  اقتصاد مقاومتی و مولفه‌های آن 
  دانلود جزوه اقتصاد مهندسی نام آور -تهران مرکز  
  اختصاصی از سورنا فایل دانلود جزوه اقتصاد مهندسی نام آور -تهران مرکز دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

         مشخصات محصول :عوامل تولید مدل ساده یک سیستم اقتصادیتقاضا عرضه و قیمت بازارقیمت تعادلعوامل تعیین کننده کشش تقاضادرآمد کل درآمد متوسط و درآمد نهاییهزینه کل هزینه متوسط هزینه نهاییشرط حداکثر سود برای تولید کنندهانواع بازارهای اقتصادیطبقه بندی بازارمنحنی فروشمحاسبه کشش تقاضا در بازار رقابت خاصاصول تولید

  دانلود جزوه اقتصاد مهندسی نام آور -تهران مرکز 
  سهام بانک مهر اقتصاد  
   بانک مهر اقتصاد, علیرضا مقیمی,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط,بانک مهر اقتصاد وام,بانک مهر اقتصاد ایران,بانک مهر اقتصاد نوین,بانک مهر اقتصاد پرداخت اینترنتی اقساط,بانک مهر اقتصاد شعب,بانک مهر اقتصاد ایران,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط وام,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط اینترنتی,موسسه مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط اینترنتی,بانک

  سهام بانک مهر اقتصاد 
  تولید محتوای الکترونیکی و تجارب خلاق  
  برطبق تقسیم بندی دبیرخانه کشوری درس اقتصاد، فصل پول از بخش پنجم کتاب برای تولید محتوای الکترونیکی وارائه تجربیات خلاق همکاران به استان گیلان اختصاص یافته است. از همکاران خواهشمندم محتوای الکترونیکی وتجربیات خلاق خوددر زمینه این فصل را تا 94/10/15 گروه آموزشی استان گیلان درس اقتصاد ارسال نمایید.
   

  تولید محتوای الکترونیکی و تجارب خلاق 
  معرفی کتاب - معجزه تذکر زبانی  
  معرفی کتاب - معجزه تذکر زبانی
   
  این کتاب، به تنوع سلیقه مخاطب توجه کرده و نگاهی کلی نسبت به امر به معروف و نهی از منکر ارائه میدهد.
  متن کتاب تخصصی نیست اما برای کسانی که می خواهند با فریضتین آشنا شوند، کتاب مناسبی است.
   دانلود این کتاب، اینجا را کلیک کنید.

  معرفی کتاب - معجزه تذکر زبانی 
  ویندوز ۱۰ برای ایکس باکس وان تا دو هفته دیگر منتشر خواهد شد  
  به نظر می رسد که رویای یک پلفرم برای تمامی گجت ها ، در حال محقق شدن است و این به لطف ویندوز ۱۰ مایکروسافت فراهم شده.ویندوز ۱۰ سیستم عاملی برای تمام ابزارهاست ، از موبایل و تبلت و لپ تاپ گرفته تا حتی کنسول بازی ایکس باکس !
  فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس، امروز اعلام کرد که تجربه جدید ایکس باکس وان (داشبورد جدید و محیطی به مانند ویندوز ۱۰) در تاریخ ۲۱ آبان برای تمامی کاربران ایکس باکس وان منتشر می شود، یعنی تنها دو هفته دیگر.
  این تجربه جدید ایکس ب

  ویندوز ۱۰ برای ایکس باکس وان تا دو هفته دیگر منتشر خواهد شد 
    

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب