• 200 عکس پروفایل
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110  

  خلاصه درس مبانی فقهی اقتصاد اسلامی کرمی

  خلاصه درس مبانی فقهی اقتصاد اسلامی کرمی  
  خلاصه درس مباني فقهي اقتصاد اسلامي کرمي
  این درس هم برای دانشجویان کنکور کارشناسی ارشد و هم دکتری قابل استفاده هست.
  لازم به ذکره که به هر حال این مطالب خلاصه هایی از منبع اصلی هستن. پیشنهاد میشه که ابتدا مطالب و منابع اصلی مطالعه بشن و برای مرور مفاهیم از خلاصه ها استفاده بشن.
  برای دانلود سایر خلاصه های مربوط به کنکور دکتری « اینجا » کلیک کنید.
  آقای میثم ربانی رتبه 1 کنکور دکتری 94 زحمت اسکن و نوشتن این خلاصه ها رو کشیدن.
  « دانلود کنید »

  خلاصه درس مبانی فقهی اقتصاد اسلامی کرمی 
  نقش مبانی و جایگاهشان در اقتصاد اسلامی  
  در اقتصاد اسلامي ابتدا باید فرهنگ اقتصاد اسلامي ایجاد شود . یعنی پیوست فرهنگی اقتصاد را باید تعریف و ایجاد کرد . هر مسئله ای باید پیوست فرهنگی آن دیده و رعایت شود در ابتدا و انتها.  مشکل بشر در حوزه اقتصاد فرهنگ اقتصاد است که ابتدا باید اصلاح شود.
  فرهنگ اقتصاد یعنی ساختن همان مباني فوق در فرهنگ مردم تا مردم اقتصادشان به سمت خدا و اسلام حرکت نماید . 
  پس ابتدا باید این مباني را تعریف ، تبیین و تقویت نمود و بعد نسبت اقتصاد را با آنها تعریف ، تبیین

  نقش مبانی و جایگاهشان در اقتصاد اسلامی 
  مبانی اقتصاد اسلامی  
  مباني اقتصاد اسلامي یعنی آنچه اقتصاد اسلامي بر پایه و اساس آن قرار داده می شود. یعنی آنچه موضوع شما بر آن سوار می شود. و میخواهید بر اساس آن حرکت کنید و به هدف برسید. 

  1-  خدا محوری 
  2- دین محوری
  3- عبد پروری
  4 - امتحان محوری دنیا
  5- آخرت گرایی
  و....
  در اقتصاد اسلامي یکی از مباني ، محوریت خدا در اقتصاد و جامعه و دنیا است و هدف از این اقتصاد اجرای  دستورات خدا و رسیدن به خدا ست.
  ادامه مطلب

  مبانی اقتصاد اسلامی 
  اسماعیل کرمی تهیه کننده و کارگردان  
  مستند " اقتصاد سبز " به تهیه کنندگی و کارگردانی اسماعیل کرمي در مرکز زنجان برای پخش از شبکه های سراسری سیما در حال تدوین می باشد.
  تعدادی از عوامل برنامه:
  تصویر بردار: حسین حسنی  
  تصاویر هوایی: مهدی عباسی
  نویسنده گفتار متن: رباب شیری
  گوینده گفتار متن: اصغر داداشی
  دستیاران: سجاد تاور، افضل کرمي  
  تهیه کننده و کارگردان: اسماعیل کرمي  
  مجری طرح: موسسه فیلمسازی فرافیلم زنجان
       این مستند به مدت 15 دقیقه و به سفارش سیمای استانها و برای پخش از شبکه ها

  اسماعیل کرمی تهیه کننده و کارگردان 
  معرفی کتاب: اقتصاد مقاومتی  
  کتاب «اقتصاد مقاومتی ، مباني ، سیاست‌ها و برنامه عمل» اثر دکتر عبدالملکی
  این کتاب شامل مجموعه درس گفتارهایی پیرامون اقتصاد مقاومتی است، که در فصل‌های ابتدایی آن به تبیین مباني نظریه اقتصاد مقاومتی پرداخته شده است.
  در این فصول اثبات شده که این نظریه مدلی علمی،بومی و برآمده از آموزههای اسلامي است که بهترین گزینه برای شرایط فعلی انقلاب اسلامي می باشد.
  همچنین در فصل‌های انتهای کتاب وظیفه ای که هر قشر در راستای عملی شدن اقتصاد مقاومتی برعهد

  معرفی کتاب: اقتصاد مقاومتی 
  علی رضا مقیمی  
  مجوز بانک مهر اقتصاد,مجوز بانک مهر اقتصاد بسیجیان ,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد در فرابورس , واریز سود سهام بانک مهر اقتصاد,زمان پرداخت سود سهام بانک مهر اقتصاد,آخرین وضعیت سهام بانک مهر اقتصاد,علیرضا مقیمی,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد در بورس ,فروش سهام بانک مهر اقتصاد, آخرین اخبار بانک مهر اقتصاد,آیا بانک مهر اقتصاد معتبر است , لغو مجوز بانک مهر اقتصاد,مجوز بانک مرکزی ,آیا بانک مهر اقتصاد دارای مجوز بانک مرکزی است ,بانک مهر اقتصاد مجوز گرفت ,علیر

  علی رضا مقیمی 
  راهکارهای موفقیت در اقتصاد خانواده  
  راهکارهای موفقیت در اقتصاد خانواده مهدی یاراحمدی خراسانی
  اشاره : «کسب در آمد حلال» و «مدیریت هزینه ها» دو گزاره ی اساسی اقتصاد خانواده است. در متون اسلامي – به ویژه در مباحث اخلاقی - عرفانی موضوعی به نام «زهد» بیان شده است. که متأسفانه تعبیر نادرست برخی از افراد آن را مترادف ترک دنیا و بسنده کردن به امور ناچیز مادّی تعریف کرده است! و حال آن که در احادیث و سیرة معصومان: «زهد، به معنای عدم دلبستگی به دنیا و مظاهر مادّی آن است ». یکی از مباحث کلی

  راهکارهای موفقیت در اقتصاد خانواده 
  معرفی کتاب هنر دین تجدد -گفتار هایی در مبانی هنر-  
  به نام الله
  «هنر، دین، تجدد»(گفتارهایی در مباني هنر)نویسنده: سید محمدمهدی میرباقریناشر: تمدن نوین اسلامي، چاپ اول ۱۳۹۴۲۱۲ صفحه، ۹۵۰۰ تومانهنر، دین و تجدد سه واژه‌ای هستند كه مباحث گوناگون و پردامنه‌ای پیرامون آنها شكل گرفته است. نسبت بین این سه مفهوم و پرسش‌های در ارتباط با این نسبت، مكاتب فكری و ایدئولوژی‌های مختلف را به تكاپوی نظرورزی انداخته است. مباحث فلسفی مربوط به هنر اسلامي نیز در همین راستا و پس از مواجهه با فلسفه هنر در مغرب زم

  معرفی کتاب هنر دین تجدد -گفتار هایی در مبانی هنر- 
  بررسی فقهی كارت‌هاي اعتباري در بانكداري بدون ربا  
  صنعت بانكداری متناسب با نیازهای جامعه، ابزارهای جدید ارائه می‌كند. یكی از این ابزارها كارت‌های اعتباری است. بانك‌ها و مؤسسه‌های مالی، كارت‌هایی را در اختیار مشتریان می‌گذارند تا آنان كالاها و خدمات مورد نیاز خود را بدون پرداخت پول نقد بخرند.
  استفاده از كارت‌های اعتباری باعث صرفه‌جویی در وقت، دقت در محاسبه‌ و آسایش روحی دارندة كارت می‌شود؛ چنان‌كه در اقتصاد ملّی مانع از هدررفتن هزینه‌های جمع‌آوری و از بین‌بردن اسكناس‌های كهنه و

  بررسی فقهی كارت‌هاي اعتباري در بانكداري بدون ربا 
  منابع كنكور كارشناسي ارشد اقتصاد  
  دانشجویان رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی ارشد، ملزمند در طول دوره تحصیل جمعاً  32 واحد را بگذرانند، اعم از 26 واحد درسی و 6 واحد پایان نامه که البته با توجه به رشته دوره کارشناسی و برخی دروس پاس شده در آن دوره و همچنین بسته به دانشگاه محل تحصیل کارشناسی ارشد ممکن است تا 12 واحد درسی به عنوان پیشنیاز نیز به این 32 واحد اضافه شود. عموماً دانشجویان در سه ترم نخست به گذراندن واحدهای درسی پرداخته و اغلب در ترم چهارم پس از تصویب پروپوزال به فعالیت های پژ

  منابع كنكور كارشناسي ارشد اقتصاد 
  دروس گرايش هاي مختلف علوم اقتصادى  
   
  شاخه اقتصاد نظری
   
  هسته اصلی تئوری‌های اقتصادی مثل اقتصاد ریاضی و اقتصاد سنجی در شاخه اقتصاد نظری مطالعه می‌شود؛ یعنی این شاخه بیشتر جنبه انتزاعی و تئوری دارد و تأکید آن بر روی تئوری‌های ریاضی است و دانشجوی اقتصاد نظری کمتر پدیده‌هایی از قبیل تجارت را مطالعه می‌کند.
   
  دروس تخصصی اقتصاد نظری
  اقتصاد کشاورزی, اقتصاد مدیریت, اقتصاد ریاضی, اقتصاد سنجی, تاریخ عقاید اقتصادی, برنامه‌ریزی اقتصادی, اقتصاد منابع .
  شاخه اقتصاد بازرگانی
  اقتصاد ب

  دروس گرايش هاي مختلف علوم اقتصادى 
  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت آخر)  
  با توجه به شرایط جدید و ورود ایران اسلامي به دوران پسا تحریم ،  ماه ها و سال های آینده برای نظام اسلامي ما  بسیار حساس می باشد و داشتن یك نقشه ی راه  جامع الاطراف مارا  در راستای ورود خوب به این شرایط و بهره برداری مناسب از آن  ،  هدایت  خواهدكرد . ما در نبرد هشت ساله  با بهره گیری از اقتصاد مقاومتی ، بزرگترین بحران كشور  را با بهترین دستاوردها  مدیریت كردیم  و اكنون نیز زمان مدیریت دوران پسا تحریم با  این تاكتیكِ پویا  و عزت مندانه است .

  هشت سال دفاع مقدس - مظهر اقتصاد مقاومتي ( قسمت آخر) 
  18 راهکار در اقتصاد مقاومتي  
   
  جام جم آنلاین: برای شکل‌دهی به یک اقتصاد مقاومتی در کشور به چه شرایطی باید دست یافت؟ یا ماهیت حقیقتی به نام «اقتصاد مقاومتی» کدام است؟ چه چرخه حیاتی در نظام اقتصادی کشور تأمین‌کننده اقتصاد مقاومتی است؟ یا دستیابی به کدام هدف‌های استراتژیک ما را به شرایط اقتصاد مقاومتی خواهد رساند؟ به عبارت دیگر، در راهبردی به نام «اقتصاد مقاومتی» اهداف اصلی چگونه شکل می‌گیرد؟

  18 راهکار در اقتصاد مقاومتي 
  کلید مشکلات  
  رهبرانقلاب درپیام نوروزی:در مسئله اقتصاد، آنچه که اصل است، تولید داخل،اشتغال،رفع بیکاری،رونق اقتصادی و مقابله با رکود است/ علاج همه اینها در اقتصاد مقاومتی است و باید برای اقتصاد مقاومتی کار و تلاش انجام بگیرد/شعار امسال:«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»

  کلید مشکلات 
  خطبه های نماز جمعه 94/12/28  
  نماز جمعه این هفته با مجری گری اقای محمدتقی قادری ، بیان احکام توسط حجت السلام و المسلمین اسماعیلی و تلاوت قران توسط سید رحیم موسوی شروع گردید در ادامه حجت السلام و المسلمین شاهسون امام جمعه شهر وردنجان با سلام و صلوات بر پیامبر راستین حضرت محمد (ص) و خاندان مطهرش خطبه های نماز جمعه را ایراد نمودند
  در خطبه اول به صورت خلاصه ایشان در مورد عید باستانی نوروز و رسوم های موجود پرداختند 
  و در خطبه دوم به صورت خلاصه در مورد اقتصاد مقاومتی و معایب ا

  خطبه های نماز جمعه 94/12/28 
  عوامل رکود در اقتصاد ایران  
  اقتصاد ایران در حال حاضر درگیر سه نوع رکود همزمان شده که تنها یک حالت از آن با تصمیمات دولت قابل رفع است. این سه نوع رکود عبارتند از رکود اقتصاد کلان، رکود سمت تقاضای میانمدتی و رکود نهادی و ساختاریرکود اقتصاد کلانی که از سال ۹۰ و افزایش شیب دار هزینه های دولت نشانه های پیدا شد ریشه در عدم توجه دولت به اثر گذاری متداول متغیرهای اقتصاد کلانی داشت.

  عوامل رکود در اقتصاد ایران 
  اوراق بهادار استصناع  
  نظر به ممنوعیت و الغای بهره در اقتصاد اسلامي و به تبع آن تغییر قانون عملیات بانكی ایران، عملكرد سیاست بازار باز كه بر خرید و فروش مبتنی است، كارایی نداشته و اساسی‌ترین ابزار سیاست پولی برای كنترل نقدینگی از اختیار بانك مركزی خارج شد.
  اوراق بهادار استصناع می‌تواند ابزاری جایگزین برای اوراق قرضه تلقی شود و بانك مركزی می‌تواند با خرید و فروش این اوراق در بازار اولیه و ثانویه و با اعمال سیاست‌های پولی مناسب، به اهدافی نظیر ایجاد اشتغال، تث

  اوراق بهادار استصناع 
  تبیین نقش و جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه‌ اقتصاد مقاومتی  
  یکی از رویکردهای مناسب جهت تحقق اقتصاد مقاومتی رویکرد استراتژیک است که در آن، نقاط ضعف و تهدیدزای اقتصاد تحلیل می‌شود و مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی استخراج می‌گردد. توسعه‌ی شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از راهبردهای مهم و اثرگذار جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.اصطلاح اقتصاد مقاومتی در سال‌های اخیر توسط مقام معظم رهبری مطرح و سپس به مفهوم رایج مباحث اقتصاد سیاسی تبدیل شد. صاحب‌نظرانی با رویکردهای گوناگون در این حوزه اظهار نظر کرد

  تبیین نقش و جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان در توسعه‌ اقتصاد مقاومتی 
  هشت واقعیتی ‌که باید درباره اقتصاد چین دانست  
   

  چین در سال ۱۸۲۰ میلادی بزرگترین اقتصاد دنیا بود – و هم اکنون دومین اقتصاد بزرگ دنیاست. مجمع جهانی اقتصاد در این گزارش به بررسی اجمالی در خصوص اقتصاد چین در بستر رشد اقتصادی در سطح جهان پرداخته است


   اقتصاد ایرانی: در رسانه های جمعی، درباره اقتصاد چین، بسیار صحبت و به آن پرداخته می شود، اما با این حال فهم واقعیت های اقتصاد این کشور دشوار است. در اینجا یک بررسی اجمالی در خصوص اقتصاد چین در بستر رشد اقتصادی در سطح جهان، خواهیم داشت:

  هشت واقعیتی ‌که باید درباره اقتصاد چین دانست 
  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد  
  مجوز بانک مهر اقتصاد ,سهام سال 89بانک مهر اقتصاد ,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد ,مشاوره حقوقی و مالی توسط علیرضا مقیمی در خصوص سهام , تلفن 09112544688,علیرضا مقیمی .علی رضا مقیمی ,موسسه قرض الحسنه مهر بسیجیان,سایت علیرضا مقیمی ,تنظیم دادخواست حقوقی ,تنظیم شکوائیه کیفری ,نوشتن لایحه برای همه دادگاهها ,شکایت در دیوان عدالت اداری ,لایحه ,ومتخصص در امور سهام و پیگیری ترقی آن ,آگاه به مسائل مرتبط با سهامداران سال 89,برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا به سایت

  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد 
  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد  
  مجوز بانک مهر اقتصاد ,سهام سال 89بانک مهر اقتصاد ,قیمت سهام بانک مهر اقتصاد ,مشاوره حقوقی و مالی توسط علیرضا مقیمی در خصوص سهام , تلفن 09112544688,علیرضا مقیمی .علی رضا مقیمی ,موسسه قرض الحسنه مهر بسیجیان,سایت علیرضا مقیمی ,تنظیم دادخواست حقوقی ,تنظیم شکوائیه کیفری ,نوشتن لایحه برای همه دادگاهها ,شکایت در دیوان عدالت اداری ,لایحه ,ومتخصص در امور سهام و پیگیری ترقی آن ,آگاه به مسائل مرتبط با سهامداران سال 89,برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید تا به سایت

  سهام سال 89بانک مهر اقتصاد 
  سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل  
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب
  اسلامي در پیام نوروزی‌شان که به صورت زنده از شبکه‌های مختلف صداوسیمای
  جمهوری اسلامي ایران پخش شد، سال ۱۳۹۵ هجری شمسی را به عنوان سال «اقتصاد
  مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام‌گذاری کردند.

  سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل 
  دكتر عبدالناصر همتي رييس كل بيمه مركزي شد  
  هیات وزیران در جلسه روز یكشنبه(۲۶ اردیبهشت) با پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی مبنی بر انتصاب دكتر عبدالناصر همتی به عنوان رئیس كل جدید بیمه مركزی جمهوری اسلامي ایران موافقت كرد. به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مركزی، به دنبال استعفا و درخواست بازنشستگی محمد ابراهیم امین از ریاست كلی بیمه مركزی و موافقت وزیر اقتصاد با آن، دكتر علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی دكتر عبدالناصر همتی رئیس هیئت مدیره و  مدیر عامل با

  دكتر عبدالناصر همتي رييس كل بيمه مركزي شد 
  سال 1395 سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل  
  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامي در پیام نوروزی‌شان که به صورت زنده از شبکه‌های مختلف صداوسیمای جمهوری اسلامي ایران پخش شد، سال 1395 هجری شمسی را به عنوان سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام‌گذاری کردند.

  سال 1395 سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل 
  برگزاری نشست صمیمی دانشجویان رشته اقتصاد با مسئولین  
  انجمن اقتصاد دانشگاه علوم اسلامي رضوی در راستای ایجاد همدلی و همفکری بین
  مسئولین و دانشجویان، اقدام به برگزاری نشست صمیمی پرسش و پاسخ، با حضور
  حجت الاسلام دکتر جواد ایروانی(مدیر گروه اقتصاد)و دکتر مرتضوی (عضو هیئت
  علمی رشته اقتصاد)  کرد.در این جلسه دکتر ایروانی و دکتر مرتضوی ضمن قدر دانی از دانشجویان رشته اقتصاد، برنامه های پیش روی رشته اقتصاد در دانشگاه علوم اسلامي رضوی پرداختند و در آخر به پرسش های دانشجویان دغدغه مند پاسخ دادند.

  ادا

  برگزاری نشست صمیمی دانشجویان رشته اقتصاد با مسئولین 
  دانلود جزوه لغات مهم کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت + تست  
  جزوه لغات مهم کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت + تستجزوه لغات مهم و طلایی دروس مختلف کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت تالیف دکتر صادق بافنده ایمان دوست، از انتشارات پیام نور، مناسب برای دانشجویان رشته های مدیریت با کد رشته 1212174 دانشگاه پیام نور، به انضمام آزمون های جامع همراه با پاسخنامه ...قیمت:2,800 تومان

  دانلود جزوه لغات مهم کتاب زبان تخصصی اقتصاد و مدیریت + تست 
  اقتصاد دینی  
  اقتصاد یکی ازامورمهم است مهمتر از اقتصاد داشتن فرهنگ سیاسی واجتماعی ودینی مذهبی است اقتصاد ودینداری منافاتی با هم ندارند وباید به همه نیازهادر حد معقولی اهمیت دادماده ومعنا با هم کامل می شوند*******************************************************آدرسهای  موجود در صفحات شما را به یک فروشگاه ایرانی راهنمایی می کنند که با کلیکهای متوالی به محصولات می رسید ودرصورت نیاز خرید نماییدhttp://431.ir/ads/feed/show_banner.php?AdsID=47473&num=1&percent=20&size=1&direction=0&cat=0&subcat=0&theme=0&domain=" >

  اقتصاد دینی 
  اقتصاد مقاومتی و پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران  
   
  این پژوهش با عنوان «تحلیل پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران در چارچوب اقتصاد مقاومتی» پس از بررسی مفهوم اقتصاد مقاومتی، پایداری بخش خارجی اقتصاد را به صورت ویژه مورد بررسی قرار می دهد. به منظور بررسی پایداری بخش خارجی، شاخ های متفاوتی معرفی می شود و وضعیت این شاخ ها در اقتصاد ایران مورد سنجش قرار می گیرد.
   تحلیل پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران در چارچوب اقتصاد مقاومتی
   
   
   
  با توجه به اعمال تحریم ها از سوی دولتهای غربی و در تنگنا قرارگرفتن اق

  اقتصاد مقاومتی و پایداری بخش خارجی اقتصاد ایران 
  سهام بانک مهر اقتصاد  
   بانک مهر اقتصاد, علیرضا مقیمی,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط,بانک مهر اقتصاد وام,بانک مهر اقتصاد ایران,بانک مهر اقتصاد نوین,بانک مهر اقتصاد پرداخت اینترنتی اقساط,بانک مهر اقتصاد شعب,بانک مهر اقتصاد ایران,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط وام,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط اینترنتی,موسسه مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط اینترنتی,بانک

  سهام بانک مهر اقتصاد 
  تخریب دولت روحانی این مرتبه توسط اساتید ایرانی مقیم آمریکا  
  یادداشت/ استاد اقتصاد دانشگاه دریک آمریکا:
  صدمات سیاست نئولیبرال دولت روحانی بر مردم ایران از جنگ و تحریم بیشتر است
  شناسه خبر: 1089986 سرویس: اقتصادی
  ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲
  استاد اقتصاد دانشگاه دریک نوشت: نه‌ تحریم‌های اقتصادی و نه‌ تهدید‌ها و مداخلات نظامی توانست آنقدر به اقتصاد و زندگی‌ مردم ایران صدمه بزند که سیاست‌های نئولیبرالی دولت روحانی پایه‌های صنعتی‌ و تولیدی ایران را تحلیل برده و آنرا دچار رکود عمیق کرده است.
  اسماعیل حسین زاده

  تخریب دولت روحانی این مرتبه توسط اساتید ایرانی مقیم آمریکا 
  مجوز بانك مهر اقتصاد  
  بانك مهر اقتصاد, علیرضا مقیمی,بانك مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط,بانک مهر اقتصاد وام,بانک مهر اقتصاد ایران,بانک مهر اقتصاد نوین,بانک مهر اقتصاد پرداخت اینترنتی اقساط,بانک مهر اقتصاد شعب,بانك مهر اقتصاد ایران,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط وام,بانک مهر اقتصاد پرداخت قسط اینترنتی,موسسه مهر اقتصاد پرداخت قسط,بانك مهر اقتصاد پرداخت اقساط,بانک مهر اقتصاد پرداخت اقساط اینترنتی,بانک

  مجوز بانك مهر اقتصاد 
  سال نو مبارک  
  سلام دوستان
  سال نو مبارک
  انشاالله زیر سایه اهل بیت سال خوبی را سپری کنید
  امسال همان طور که حضرت آقا نامگذاری کردند، سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل است،
  امسال
  می خواهم تمام تمرکز این وبلاگ بر روی توسعه مفاهیم مربوط به اقتصاد
  مقاومتی و روشهای عملی سازی این نوع اقتصاد در بطن جامعه قرار گیرد.
  لطفا با نظراتتان در ذیل این مطلب و مطالب آتی، روند معرفی و تشریح اقتصاد مقاومتی را تدقیق کنید
  موفق و موید و منصور باشید
  یا علی

  سال نو مبارک 
  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد  
  ایان نامه اقتصاد,پروپوزال علوم اقتصادی,انجام پایان نامه افتصاد,انجام پروپوزال اقتصاد,کتاب اقتصاد,موضوع پایان نامه اقتصاد, دانلود پایان نامه
  azpayan.ir0938-433-0138softazir@gmail.comazpayan.ir0938-433-0138softazir@gmail.com
   اقتصاد,ارشد اقتصاد,رشته اقتصاد,پایان نامه ارشد,انجام پایان نامه اقتصاد نظری, انجام پایان نامه اقتصاد انرژی, انجام پایان نامه اقتصاد بازرگانی, انجام پایان نامه اقتصاد پولی, انجام پایان نامه اقتصاد کشاورزی, انجام پایان نامه اقتصاد توسعه و برنامه ریزی,

  مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری اقتصاد 
  برگزاری مناظره علمی اقتصاد مقاومتی  
  مناظره علمی اقتصاد مقاومتی با نگاهی به برنامه ششم توسعه با حضور آقایان حجه الاسلام دکتر سید محمد کاظم رجایی (هیئت علمی گروه اقتصاد موسسه امام) و دکتر تقی ابراهیمی سالاری (عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد فردوسی) در تاریخ 94/10/12 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم اسلامي رضوی به همت انجمن علمی اقتصاد دانشگاه برگزار شد.

  ادامه مطلب

  برگزاری مناظره علمی اقتصاد مقاومتی 
  ترکیبی از فوتبال و بیزینس در برزیل  
  جمهوری فدراتیو برزیل، بزرگ‌ترین اقتصاد آمریکای لاتین است. تولید ناخالص داخلی این کشور در سال 2014، معادل 3/ 2 تریلیون دلار بود که برزیل را در رده هفتمین اقتصاد بزرگ دنیا قرار می‌دهد. احتمالا این کشور در سال 2016 پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا می‌شود. طی دو دهه گذشته، برزیل سیاست‌های اقتصاد کلان را برای کنترل تورم و افزایش رشد اقتصادی در اولویت قرار داده است.

  ترکیبی از فوتبال و بیزینس در برزیل 
  سال اقتصادمقاومتی اقدام وعمل  
  «مسئله اقتصاد مسئله اصلی کشور است». رهبر انقلاب در حرم امام رحمه‌الله این نکته را فرمودند. ایشان همچنین در دیدار کارگران در تبیین شاخص‌های اصلح برای انتخابات گفتند رئیس‌جمهور آینده باید در حوزه‌ی اقتصاد، دارای برنامه‌ی اقتصاد مقاومتی باشد. به همین دلیل، KHAMENEI.IR الزامات اقتصاد مقاومتی را در یک اینفوگرافیک منتشر می‌کند.

  سال اقتصادمقاومتی اقدام وعمل 
  اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری  
  در چند سال اخیر و با شدت یافتن تحریم های یک جانبه و غیرانسانی غرب علیه
  جمهوری اسلامي ایران با هدف متوقف کردن برنامه های صلح آمیز هسته ای ایران،
  واژه ی جدید « اقتصاد مقاومتی » به ادبیات اقتصادی کشور اضافه و به فراخور حال و روز
  اقتصاد کشورمان مورد بحث قرار گرفته است. این واژه اولین بار در دیدار کارآفرینان با مقام معظم رهبری
  در شهریور سال 1389 مطرح گردید. در همین دیدار، مقام معظم رهبری « اقتصاد مقاومتی » را معنا
  و مفهومی از کارآفرینی معرفی و برای

  اقتصاد مقاومتی از منظر مقام معظم رهبری 
  پاورپوینت درس 24 اقتصاد و بهره وری مطالعات اجتماعی پایه نهم  
  پاورپوینت درس بیست و چهارم مطالعات اجتماعی پایه نهم
  , ppt, خرید پاورپوینت های پایه نهم, دانلود پاورپوینت درس بیست و چهارم اقتصاد و بهره وری مطالعات نهم, دانلود پاورپوینت درس بیست و چهارم مطالعات اجتماعی به عنوان اقتصاد و بهره وری, دانلود پاورپوینت های درسی پایه نهم, درس 24 مطالعات اجتماعی پایه نهم درس اقتصاد و بهره وری, درس اقتصاد و بهره وری پاورپوینت مطالعات, درس بیست و چهارم 24 اقتصاد و بهره وری, درس بیست و چهارم اقتصاد و بهره وری, پاورپوینت در

  پاورپوینت درس 24 اقتصاد و بهره وری مطالعات اجتماعی پایه نهم 
  دانلود آلبوم جدید میلاد بابایی بهترین روزام  
  دانلود آلبوم میلاد بابایی بهترین روزام با کیفیت عالی
  download new album milad babaie:behtarin rozam
  پخش از رسانه کینگر موزیک
  ترانه:علیرضا آذر-نیما جعفری-مریم آزادی-پیمان طالبی
  موزیک:میلاد بابایی
  تنطیم:ایمان تیموریان-امیر ارشیا-علی تیرداد-میلاد بابایی
  تهیه کننده:محمد رضا نیکفر
  برای دانلود آلبوم جدید میلاد بابایی به ادامه مطلب بروید
   
  کینگر موزیک|دانلود آهنگ 1395 و آلبوم جدید 1395

  دانلود آلبوم جدید میلاد بابایی بهترین روزام 
    

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب

  خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
  تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%