• 200 عکس پروفایل
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110
  

  بدمینتون لارستان

  از رئیس هیأت بدمینتون لارستان تقدیر شد  
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، روز چهارشنبه مورخه 29 اردیبهشت 94 آقای محمد حسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان طی حکمی از رئیس هیأت بدمينتون لارستان آقای جلال احمدی راد تقدیر بعمل آورد. آقای محمد حسن طیبی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چند ساله آقای احمدی راد در پیشرفت و توسعه ورزش بدمينتون لارستان، از اینکه ورزش بدمينتون لارستان در بین پنج هیأت برتر بدمينتون شهرستان های استا

  از رئیس هیأت بدمینتون لارستان تقدیر شد 
  دیدار دوستانه بانوان بدمینتون باز لارستان و گراش  
  بانوان بدمينتون باز لارستان و گراش در دیداری دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، تیم بزرگسالان بانوان این شهرستان به مناسبت دهه مبارک فجر دبداری دوستانه با تیم گراش برگزار نمودند. این مسابقات با حضور  24 بازیکن در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان و در بخش های انفرادی و دونفره برگزار گردید.
  این رقابت ها در تاریخ 20/11/94 و به میزبانی گراش برگزار شد. در پایان این رقابت ها تیم لار برنده این دیدار دوستانه ش

  دیدار دوستانه بانوان بدمینتون باز لارستان و گراش 
  مستعدین کیوروگی قهرمان می شوند...  
  دبیر هیئت تکواندو لارستان از ادامه طرح استعدادیابی و نخبه پروری لارستان بزرگ و افزایش سانس های آموزشی و تمرینی و راه اندازی مجدد سانس فهرمانی ویژه مستعدین کیوروگی خبر داد.
  ابوالفضل ارشاد دبیر هیئت تکواندو لارستان با اشاره به شروع طرح استعدادیابی و نخبه پروری لارستان از بهمن ماه 1390 و مراسم رسمی که در حضور رئیس محترم و کادر هیئت تکواندو استان در اردیبهشت 91 در لارستان برگزار شد گفت در برهه های مختلف زمانی و این سانس بصورت موقت فعالیت داشته ا

  مستعدین کیوروگی قهرمان می شوند... 
  حضور تنها نماینده لارستان در رقابت های انتخابی پیشکسوتان بانوان استان  
  خانم زهرا اسمعیل زادگان تنها نماینده این شهرستان در مسابقات انتخابی پیشکسوتان بانوان استان فارس شرکت نمود.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، این مسابقات در بخش انفرادی و به صورت دو حذفی برگزار گردید. این رقابت ها در تاریخ 94/11/27 و به میزبانی شیراز برگزار گردید. این بازی ها در گروه های سنی مجزا برگزار شد و نماینده لارستان از راهیابی به مراحل پایانی باز ماند.

  حضور تنها نماینده لارستان در رقابت های انتخابی پیشکسوتان بانوان استان 
  حضور تیم خرسالان لار در مسابقات قهرمانی استان  
  بدمينتون بازان خردسال پسر لارستان در رقابت های قهرمانی استان شرکت کردند.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، تیم خردسالان پسر این شهرستان در رقابت های قهرمانی خردسالان استان که به منظور تشکیل تیم منتخب فارس جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور برگزار گردید، شرکت کردند.
  دور اول این بازی ها در چهار گروه و به صورت دوره ای برگزار شد و در دور پایانی دو نفر برتر گروه ها به صورت حذفی به رقابت با یکدیگر پرداختند. در این مسابقات بازیکنان لارستا

  حضور تیم خرسالان لار در مسابقات قهرمانی استان 
  تکواندو بانوان در شهرجدید لار راه اندازی شد  
  بمناسبت میلاد امام حسن مجتبی ( ع) و با پیگیری ها و و تلاش های مستمر کادر هیئت تکواندو لارستان تکواندو بانوان لارستان با تلاشی مضاعف و با برنامه ریزی مدون در پیش خواهد داشت.
  با حضور سرکار خانم جمشیدی که مدرک مربیگری و داوری فدراسیون تکواندو دارند و با تجربه خوب خود انشاله شاهد پیشرفت روز افزون تکواندو لارستان بزرگ در بخش ها ی مختلف باشیم .
  انشاله

  تکواندو بانوان در شهرجدید لار راه اندازی شد 
  قهرمان بدمنیتون مدرسه پسرانه بانو آفتابی مشخص شد  
  دانش آموزان مدرسه بانو آفتابی لارستان برای مشخص شدن قهرمان خود در رشته ورزشی بدمينتون با یکدیگر به رقابت پرداختند.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، این رقابت ها با همکاری هیأت بدمينتون این شهرستان در تاریخ 94/12/01 در سالن ورزشی شهداء لارستان برگزار گردید. در این بازی ها 24 دانش آموز پسر مقطع متوسط دوره اول و در یک جدول دوحذفی با یکدیگر به رقابت کردند.
  در پایان این بازی ها آقایان امیر حسین رجبیان، حسین صائم، محمد امینی و علی رجائیان

  قهرمان بدمنیتون مدرسه پسرانه بانو آفتابی مشخص شد 
  روز درختکاری و اردو فرهنگی-تفریحی ورزشکاران هیأت بدیمنتون لارستان  
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، اردو فرهنگی-تفریحی خانوادگی ویژه ورزشکاران فعال این هیأت در روز جمعه مورخ 14 اسفند ماه 1394 برگزار گردید. این اردو به مناسبت روز درختکاری و با حضور 17 ورزشکار و ریاست محترم هیأت بدمينتون این شهرستان برگزار گردید.
  تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

  روز درختکاری و اردو فرهنگی-تفریحی ورزشکاران هیأت بدیمنتون لارستان 
  حضور تکواندوکاران لارستان در ویژه برنامه" ضیافت کتاب"  
  پنجشنبه مورخه 95/04/10 ساعت 22 در محل هنرسرای شهروند پارک جاشیه لار باحضور هنرمندان و ورزشکاران برگزار شد که از ورزشکاران شماری از رشته ای ورزشی گونک فو.ووشو . تکواندو آقایان و بانوان حضوری باشکوه داشتند که در این برنامه رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان و رئیس هیئت تکواندو لارستان و نائب رئیس هیئت تکواندو لارستان حضور داشتند که از تمامی رشته های ورزشی یکنفر به معرفی و ارائه کتاب پرداختند که از تکواندو لارستان آقای ابوالفضل ارشاد با عنوان" نامی

  حضور تکواندوکاران لارستان در ویژه برنامه" ضیافت کتاب" 
  تجلیل از هیأت بدمینتون لارستان در مجمع سالیانه استان فارس  
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، از آقای جلال احمدی راد و خانم زهرا دلخسته، رئیس و نائب رئیس هیأت بدمينتون لارستان در مجمع سالیانه هیأت بدمينتون استان فارس که مورخ 95/02/28 در محل اداره کل ورزش و جوانان فارس برگزار گردید، تجلیل به عمل آمد.
  حاجی زاده رئیس هیأت بدمينتون استان فارس در مجمع سالیانه هیأت بدمينتون استان گفت هیأت بدمينتون فارس جایگاه سوم کشور را کسب نمود. امروز اگر هیأت استان در این جایگاه قرار دارد، حاصل تلاش روسای و نوا

  تجلیل از هیأت بدمینتون لارستان در مجمع سالیانه استان فارس 
  اجرای تئاتر گرگم و گله می برم , بمناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران  
  همان گونه که از قبل وعده داده بودیم و بنا به تقاضای همشهریان بخش اوز و لارستان , اجرای تئاتر گرگم و گله می برم , بمناسبت دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران , در روستاهای تابعه بخش اوز , لارستان و شهر اوز , برگزار می گردد. در این اجرا ابتدا در تاریخ های هفتم تا نهم بهمن ماه به روستای کهنه خواهیم رفت و پس از ان با هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اوز و لارستان , در لارستان نیز اجرا خواهیم داشت. شایان ذکر است در تاریخ های بیست و یکم تا بیست و سوم بهمن نیز

  اجرای تئاتر گرگم و گله می برم , بمناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران 
  اردو تفریحی ویژه خردسالان دختر بدمینتون باز  
  اردو تفریحی ویژه خردسالان دختر این هیأت برگزار گردید.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، خردسالان بدمينتون باز دختر در اردوی تفریحی که از سوی این هیأت برگزار گردید، شرکت کردند.
  8 نفر از ورزشکاران برتر این رده در این اردو که مورخ 95/02/31 در محل پارک جنگلی لار برگزار شد، شرکت نمودند.
  رئیس و نائب رئیس هیأت بدمينتون لارستان و همچنین مربیان این رده سنی در این برنامه تفریحی نیز حضور داشتند.
   
   
  گالری تصاویر در ادامه مطلب

  اردو تفریحی ویژه خردسالان دختر بدمینتون باز 
  اعلام تاریخ برگزاری همایش و تمرین هماهنگ تکواندوکاران  
  با توکل بر خدای متعال نخستین جلسه تمرینی تکواندوکاران لارستان ذر سال 95 در مورخه جمعه 1395/02/10 راس ساعت 10 صبح در محل خانه تکواندو لار برگزار خواهد شد.
  این مطلب را دبیر هیئت تکواندو لارستان در حاشیه همایش استعدادیابی تکواندو بانوان گفت و افزود هدف از راه اندازی چنین تمرینات هماهنگ در سطح باشگاههای شهرستان ایجاد فضای همدلی و بهبود روابط و ایجاد انگیزه در تکواندوکاران لارستان میباشد و با این کار مسلماً به دانش آفزایی و هم آفزایی تکواندو کمک شای

  اعلام تاریخ برگزاری همایش و تمرین هماهنگ تکواندوکاران 
  حضور بازیکنان لارستان در اولین مرحله رنکینگ استان  
  تیم بدمينتون بزرگسالان لارستان در اولین مرحله رنکینگ استان فارس شرکت کرد.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، تیم بزرگسالان این شهرستان در اولین مرحله رنکینگ آقایان استان فارس شرکت نمودند.
  اولین مرحله مسابقات رنکینگ آقایان استان در دو بخش انفرادی و دونفره و به صورت تک حذفی برگزار گردید. رقابت های انفرادی و دونفره به ترتیب در یک جدول 32 و 16 نفره برگزار گردید که سید صابر راست خدیو در بخش انفرادی و در بخش دونفره تیم محمد معتمدیان و مهد

  حضور بازیکنان لارستان در اولین مرحله رنکینگ استان 
  استعدادیابی تکواندو در دو بخش آقایان و بانوان لارستان کلید خورد  
  در ادامه طرح بزرگ استعدادیابی و قهرمان پروری لارستان بزرگ و همگام با فدراسیون تکواندو کشور  کمیته استعدادیابی هیئت تکواندو لارستان با ادامه این طرح در مدارس پسرانه و دخترانه شهر لار از روز شنبه 21 فروردین ماه 95 و انشاله اجرای تست عملی آن با حضور منتخبین دانش آموزان مدارس در مورخه سه شنبه 31 فروردین 95 در خانه تکواندو لار با معرفی تکواندو اجرای حرکات زیبای این رشته المپیکی به دانش آموزان اجرا خواهد شد.

  استعدادیابی تکواندو در دو بخش آقایان و بانوان لارستان کلید خورد 
  ارزش بالای دیدن تئاتر و تعامل سازنده گروه های نمایشی لارستان  
  تئاتر دوستت دارم با صدای آهسته , کاری از سید مرتضی هاشمی , دیروز دومین اجرای خود را پشت سر گذاشت. این تئاتر که در مرحله تکمیلی برای شرکت در جشنواره , شب های تئاتر لارستان است , با اجرای عموم در پی رفع مشکلات و انتقاد های سازنده ای است که گوشزد می شود.
  اما در این میان آن چه با ارزش جلوه می نماید , تعامل سازنده گروه های نمایش لارستان است که از تئاترهای هم دیگر بازدید نموده و حمایت خود را از این هنر اعلام می نمایند. دیروز نیز دوستان انجمن نمایش لارستا

  ارزش بالای دیدن تئاتر و تعامل سازنده گروه های نمایشی لارستان 
  جشنواره شب های تئاتر لارستان  
  فراخوان جشنواره شب های تئاتر لارستان تا 28 دیماه تمدید گردید.
  فراخوان جشنواره شب های تئاتر لارستان که از علاقه مندان به هنرهای نمایشی منطقه شهرستان های لار , گراش , خنج , لامرد , بستک , زرین دشت , مهر , قیر و کارزین و بخش اوز برای شرکت در این جشنواره دعوت کرده و مهلت ارسال متن 20/10/94 اعلام گردیده بود , تا تاریخ 28/10/94 تمدید شد.
  طبق اعلام انجمن نمایش خانه فرهنگ و اداره ارشاد لارستان , اعلام نتایج و بررسی متن نمایشنامه و طرح ها , هفته اول بهمن ماه 94 و زمان

  جشنواره شب های تئاتر لارستان 
  قبولی در آزمون ارتقای کمربند کشوری مشکی دان 3 توسط بانوان  
  خانم رمضانلی دانشجوی دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی لارستان یا موفقیت توانست در آزمون ارتقای کمربند مشکی دان دو به سه که دراستان بوشهر برگزار گردید نائل آمد .
  لازم به ذکر است سرکار خانم رمضانلی سرپرست تیم ورزشی تکواندو دانشکده پزشکی لارستان بوده هست و در این زمینه فعالیت شگرفی در این زمینه با انجام استعدادیابی دانشجویان و دانش آموزان فعلیت شگرفی داشته است.
  این موفقیت و ارتقای کمربند را به ایشان و جامعه ورزشی لارستان و دانش جویان تبریک

  قبولی در آزمون ارتقای کمربند کشوری مشکی دان 3 توسط بانوان 
  استاد اسدی از اعزام سه تن از تکواندوکاران به آزمون کرمان و دو نفر جهت قضاوت در مسایقات انتخابی کشو  
  این مطلب را استاد اسدی رئیس محترم هیئت تکواندو لارذستان بزرگ در حاشیه بازدید از باشگاههای لار به روابط عمومی هیئت این نوید را داد که در مرداد ماه سال جاری وقایع مهمی جهت ارتقای تکواندو لارستان رخ خواهد داد و یکی آنکه در بحث ارتقای علمی و فنی تکواندوکاران : اعزام سه نفر از تکواندوکاران جهت آزمون ارتقای دان 2 به 3 که در کرمان توسط فدراسیون برگزار میشود و همچنین اعزام یکنفر به مسابقات انتخابی جوانان بزرگسالان که در شیراز برگزار میشود همچنین یک

  استاد اسدی از اعزام سه تن از تکواندوکاران به آزمون کرمان و دو نفر جهت قضاوت در مسایقات انتخابی کشو 
  اعزام سه تن از تکواندوکاران به آزمون کرمان و دو تن جهت قضاوت در مسایقات انتخابی کشور  
  این مطلب را استاد اسدی رئیس محترم هیئت تکواندو لارذستان بزرگ در بازدید از باشگاههای لار به روابط عمومی هیئت این نوید را داد که در مرداد ماه سال جاری وقایع مهمی جهت ارتقای تکواندو لارستان رخ خواهد داد و یکی آنکه در بحث ارتقای علمی و فنی تکواندوکاران : اعزام سه نفر از تکواندوکاران جهت آزمون ارتقای دان 2 به 3 که در کرمان توسط فدراسیون برگزار میشود و همچنین اعزام یکنفر به مسابقات انتخابی جوانان بزرگسالان که در شیراز برگزار میشود همچنین یکی داز

  اعزام سه تن از تکواندوکاران به آزمون کرمان و دو تن جهت قضاوت در مسایقات انتخابی کشور 
  برگزاری جلسه هیئت تکواندو لارستان  
  شنبه شب مورخ 94/12/08 جلسه هیئت تکواندو لارستان با حضور اعضای آن برگزار گردید. در این جلسه برنامه ها و اهداف هیئت برای سالی که پیش رو داریم مورد نقد و بررسی قرار گرفت و در مورد محدودیت های موجود و مشکلات رایزنی شد. با رایزنی های صورت گرفته یک برنامه کلی برای سال 95 تدوین گردید که در جلسات آینده به تکمیل جزئیات آن پرداخته خواهد شد.

  برگزاری جلسه هیئت تکواندو لارستان 
  مراسم اهدای کمربند تکواندوکاران لارستانی برگزار شد  
  پس از قبولی چهار تن از تکواندوکاران لارستانی در آزمون ارتقای کمربند قرمز به مشکی دان یک و دان 2 به 3 کشوری که توسط کمیته آزمون فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید، مراسم اهدای کمربند برگزار شد.
  دوشنبه شب، خانه تکواندو لار میزبان طیبی، رئیس محترم اداره ورزش و جوانان لارستان، استاد سلمانپور، رئیس سابق هیئت تکواندو و جانشین سپاه ناحیه لارستان، استاد اسدی، رئیس محترم هیئت تکواندو لارستان، استاد مظفری، مربی و داور لیگ کشوری و ش

  مراسم اهدای کمربند تکواندوکاران لارستانی برگزار شد 
  کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز توسط خردسالان جویمی  
  محمد حسین بیوگی تکواندوکار خردسال بخش جویم به نمایندگی از هیئت تکواندو لارستان بزرگ توانست در رقابت های آزاد قهرمانی فارس در تاریخ جمعه 14خرداد در تالار اختصاصی تکواندو ورزشگاه دستغیب شیراز برگزار شد که تیم جویم به نمایندگی از لارستان در این مسابقات شرکت کرد و دانش آموز محمدحسین بیوگی در وزن هشتم توانست به مدال طلا دست یابد.
   همچنین حسین اصغری نیز در وزن هفتم به گردن آویز برنز بسنده کرد.
  سرپرست تیم بر عهده داود محمودی بوده است.

  کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز توسط خردسالان جویمی 
  بهسازی و تجهیز خانه تکواندو لار  
  همزمان با شروع فصل نو و  با استفاده از فرصت تعطیلات نوروزی مجموعه رختکن بهسازی و تغییراتی شگرفی یافت ازجمله راه اندازی اتاق رختکن ویژه مربیان و دفتر مدیریت باشگاه که با اینکار اتاق رختکن هنرجویان و اساتید از یکدیگر تفکیک شد.
  همچنین خرید و نصب آیینه دیواری، خرید و نصب ساعت دیواری بزرگ ، ست کمک های اولیه و روکش کردن کیسه بوکس از جمله اقدامات در جهت بهسازی سالن ورزشی رزمی خانه تکواندو لار می باشد.
  خانه تکواندو لار یکی از بهترین سالن های ورزشی

  بهسازی و تجهیز خانه تکواندو لار 
  حضور بانوان لارستانی در رقابت های قهرمانی تیمی و رنکینگ استان  
  بانوان بدمينتون باز لارستانی در رقابت های قهرمانی تیمی و رنکینگ استان شرکت کردند.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، تیم بزرگسالان این شهرستان در مسابقات تیمی و رنکینگ بانوان استان فارس شرکت نمودند. این رقابت ها در تاریخ 22 و 94/11/23 و به میزبانی شیراز برگزار گردید. مسابقات تیمی این بازی ها با حضور 8 تیم و در دو گروه برگزار گردید که تیم لار با کسب 5 امتیاز از راهیابی به مرحله پایانی باز ماند.
  در دومین مرحله رنکینگ بانوان استان فارس تیم ب

  حضور بانوان لارستانی در رقابت های قهرمانی تیمی و رنکینگ استان 
  تئاتر معرکه در معرکه به روی صحنه امد  
  تئاتر معرکه در معرکه , نوشته زیبای داوود میر باقری و به کارگردانی جمشید طاهریان از 23/10/94 لغایت 4/11/94 در تالار وحدت لارستان بروی صحنه خواهد رفت. در این تئاتر , علی اکبر طاهریان , صالح شهبازی , مهدی صادقی , نادیا عباس پور , سارا فاطمی و مرجان افروز ایفای نقش می نمایند.
  دوستانی که مایل به تماشای این تئاتر می باشند میتوانند از سیما فیلم لارستان بلیط تهیه نمایند.

  تئاتر معرکه در معرکه به روی صحنه امد 
  تکواندو بانوان تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی لارستان  
  همزمان با نوروز و با تغییر آب و هوا و شروع فصل بهار و فرا رسیدن سال 1395هجری شمسی زمان برگزاری کلاس های تکواندو بانوان به روزهای فرد ساعت 20 الی 21:30 تغییر یافت و شروع مجدد کلاس های تکواندو بانوان ار سه شنبه95/01/17 میباشد.
  این دوره از کلاس ها که بصورت آزمایشی با حمایت دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی لارستان قرار گرفته است و با مربیگری سرکار خانم رمضانلی در روزهای فرد ساعت 20 الی 21:30 بوقت رسمی در محل خانه تکواندو لار برگزار خواهد شد.
  از علاقه مندان ب

  تکواندو بانوان تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی لارستان 
  معرفی نفرات برتر مسابقات پومسه و کیوروگی 94/11/16  
  جمعه صبح خانه تکواندو میزبان خیل عظیم تکواندوکاران تیم های لار لطیفی گراش و چویم بود که با استقبال خوب در دو بخش پومسه(آبی قرمز مشکی) و کیوروگی (زرد سبز آبی) بمناسبت دهه فجر و بیاد مرحوم استاد زین الدینی با قضاوت خوب و عالی استاد کامران اسدی (رئیس محترم هیئت تکواندو لارستان) و استاد رسول طاهری فرد( داور و مربی با تجربه دعوتی از شیراز و رئیس اسبق هیئت تکواندو لارستان) در ساعت 8 صبح استارت خورد که در پخش پومسه :
  مصطفی امیدی (لطیفی)      طلا 
  علی ولی

  معرفی نفرات برتر مسابقات پومسه و کیوروگی 94/11/16 
  بدمینتون باز قاتل؟؟!!!!!  
  بدمينتون باز قاتل؟؟!!!!!
  ان روز دختربچه 2ساله همراه پدربزرگش به پاركی در نزدیكی خانه‌شان رفته بودند. در آنجا تازه عروس و دامادی سرگرم بازی بدمينتون بودند كه در یك لحظه مردجوان بی‌آنكه پشت سرش را نگاه كند عقب رفت تا با راكت توپ بدمينتون را به سمت همسرش پرتاب كند. تازه داماد متوجه حضور دختربچه 2ساله پشت‌سرش نشد و ناگهان روی او افتاد. همین اتفاق باعث شد كه كودك از ناحیه قفسه سینه آسیب ببیند كه پس از انتقال به بیمارستان و با وجود تلاش پزشكان ساعت

  بدمینتون باز قاتل؟؟!!!!! 
  محسن پور تنها نماینده بدمینتون ایران در مسابقات آسیا و اقیانوسیه 2015  
  مسعود محسن پور تنها نماینده بدمينتون ایران به رقابت های آسیا و اقیانوسیه 2015 چین تایپه اعزام شد.
  به گزارش روابط عمومی هیأت بدمينتون لارستان، مسعود محسن پور بدمينتون باز لارستانی که پس از قهرمانی در مسابقات انتخابی به عضویت تیم ملی بدمينتون ایران در آمده بود، به عنوان تنها نماینده ایران در رشته بدمينتون به هشتمین دوره بازی های آسیا و اقیانوسیه 2015 ناشنوایان اعزام شد.
  مراسم افتتاحیه این رقابت ها روز شنبه و با حضور 1170 ورزشکار از 22 کشور آسیایی

  محسن پور تنها نماینده بدمینتون ایران در مسابقات آسیا و اقیانوسیه 2015 
  مراسم اهدای کمربند تکواندوکاران امشب برگزار خواهد شد  
  مراسم اهدای کمربند تکواندوکاران لارستانی که موفق به اخذ کمربند مشکی دان 1 و 3 شدند، امشب (دوشنبه مورخ 11 مردادماه) در خانه تکواندو با حضور مسئولین اداره ورزش و جوانان لارستان، اساتید، پیشکسوتان و تکواندوکاران در ساعت 22 برگزار خواهد شد.
  آقایان طیبی، پیشداد و صلح‌جو، به همراه اساتید اسدی، سلمانپور، مظفری، و ظرافت در برنامه امشب شرکت خواهند کرد.
  از کلیه خبرنگاران و اصحاب رسانه لارستان جهت پوشش خبری، دعوت بعمل می آید.

  مراسم اهدای کمربند تکواندوکاران امشب برگزار خواهد شد 
  قبولی تکواندوکاران لارستان بزرگ در آزمون ارتقای کمربند کشوری + گزارشی از آزمون‌ها  
  طبق تقویم اجرایی کمییته آزمون فدراسیون تکواندو کشور و با برنامه ایجاد انگیزه و تحول در همه مناطق استانی کشور، آزمون ارتقای کمربندی دان 2 به 3 و دان 3 به 4 در تاریخ 8 مرداد 95 به میزبانی کرمان و آذربایجان غربی به همت فدراسیون برگزار شد که در این دوره استاد عباس مولایی ناظر و ممتحن فدراسیون تکواندو از تهران،و دیگر اساتیدی از اصفهان، یزد، کرمان شرکت کنندگان را در آزمون سنجیدند که در این دوره تکواندوکاران لارستان بزرگ و جنوب فارس خوش درخشیدند و د

  قبولی تکواندوکاران لارستان بزرگ در آزمون ارتقای کمربند کشوری + گزارشی از آزمون‌ها 
  قهرمانان باشگاه های تکواندو شهر لار مشخص شدند  
  به همت سرپرستان باشگاه های تکواندو عقاب و ذوالفقار برای نخستین بار در مسابقات دوستانه قهرمانی شهر لار در جمعه مورخ 95/2/14 به مناسبت سالروز رحلت بنیانگزار کبیر انقلاب و امام جمعه فقید لارستان با شعار تهذیب نفس،تحصیل علم، ورزش سالم در محل خانه تکواندو آیت آیت اللهی (ره) برگزار شد.
  این رقابت های دوستانه در فضای کاملاً صمیمی و دوستانه از ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 14 به اتمام رسید و در پایان مسابقات با اهدای حکم قهرمانی و مدال یادبود از قهرمان تقدیر

  قهرمانان باشگاه های تکواندو شهر لار مشخص شدند 
  خانه تکواندو لار نیازمند نگاه و حمایت ویژه  
  خانه تکواندو که یکی از مکان های ویژه وزارت ورزش و جوانان کشور می باشد چرا که بیشترین افتخارآفرینی رشته های رزمی را به خود اختصاص داده است اگر مدال های رنگین المپیک و مسابقات جهانی و آسیایی و منطقه ای را بنگریم متوجه خواهیم شد که تکواندو یک رشته استاندارد و پر طرفدار و هم به لحاظ ایمنی از سطح بالایی برخوردار هست و همه ساله ایران صاحب سکوی قهرمانی در تمامی میادین جهانی و... می باشد و بر این اساس وزارتخانه ورزش و فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ا

  خانه تکواندو لار نیازمند نگاه و حمایت ویژه  
  خانه تکواندو لار نیازمند نگاه و حمایت ویژه  
  خانه تکواندو که یکی از مکان های ویژه وزارت ورزش و جوانان کشور می باشد چرا که بیشترین افتخارآفرینی رشته های رزمی را به خود اختصاص داده است اگر مدال های رنگین المپیک و مسابقات جهانی و آسیایی و منطقه ای را بنگریم متوجه خواهیم شد که تکواندو یک رشته استاندارد و پر طرفدار و هم به لحاظ ایمنی از سطح بالایی برخوردار هست و همه ساله ایران صاحب سکوی قهرمانی در تمامی میادین جهانی و... می باشد و بر این اساس وزارتخانه ورزش و فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ا

  خانه تکواندو لار نیازمند نگاه و حمایت ویژه  
  تجلیل از دست اندرکاران اولین همایش "توسعه و پیشبرد تنیس روی میز " لارستان  
  در هفته بزرگداشت مقام معلم طی مراسمی، از دست اندرکاران برگزاری همایش توسعه و پیشبرد تنیس روی میز لارستان ، توسط هیئت تنیس روی میز قدردانی به عمل آمد و به عوامل اجرایی این همایش لوح سپاس اهدا شد. در ابتدا از شرکت کنندگان در این جلسه، در ضیافت شامی که توسط رئیس هیئت، در محل مهمانسرای جهانگردی تدارک دیده شده بود  پذیرایی به عمل آمد. ادامه خبر ...[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]

  تجلیل از دست اندرکاران اولین همایش "توسعه و پیشبرد تنیس روی میز " لارستان 
  آغاز انتقال برق به شهرک  
  با توجه به پیشرفت قابل ملاحضه ی ساخت و ساز در شهرک و با پیگیری های مداوم شورای اسلامی روستا ، طرح انتقال برق به شهرک توسط کارکنان زحمتکش اداره برق لارستان آغاز شدذ .
  شورای اسلامی در این خصوص از مدیریت محترم برق لارستان تشکر و قدردانی می نماید .

  آغاز انتقال برق به شهرک 
  همایش علمی عملی کیوروگی تکواندوکاران برگزار شد  
  در قالب تمرینات هماهنگ تکواندوکاران لارستان گرد هم آمدند تا با دانش افزایی خود سال 95 را سال پیشرفت همه جانبه و قهرمان پروری برای تکواندوکاران باشد.
  جمعه 10 اردیبهشت از ساعت 10 صبح لغایت12:30 خانه تکواندو شاهد حضور تکواندوکاران خود بود که با اجرای حرکات گرم کردن، نرمش و اجرایی اصولی تکنیک ها و ضربات پا و نحوه بدل گیری و شگرد های مبارزه از جمله شگرد "کف " و همچنین نکات ریز کیوروگی آشنا شدند.
  همچنین با پخش کلیپ های های لایت شده و برتر تکواندو المپیک

  همایش علمی عملی کیوروگی تکواندوکاران برگزار شد 
  شروع تمرینات کسب آمادگی تیم منتخب دانشکده علوم پزشکی لارستان  
  المپیاد دانشجویی که خود یک از فضاهای ایجاد پویایی و محل تلاقی فکر و روح است این روزها هدفی شده برای دانشجویان سراسر کشور و خصوصا دانشجویان دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی که با تمرین های منظم ومنسجم در روز به سه جلسه تمرین نیز می رسد و با گرمای50 درجه ای لار در این هوای گرم و سوزان و شرجی با دست و پنجه نرم کردن با هوا سعی می کنند خود را برای مسابقات دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور که در روزهای 20 و 21 و 22 مرداد ماه سال جاری در اصفهان

  شروع تمرینات کسب آمادگی تیم منتخب دانشکده علوم پزشکی لارستان 
  نمایش گزینه های بیشتر در منوی کلیک راست ماوس  
  ممکنه شما به دلایل مختلفی نیاز پیدا کنین تا آدرس دقیق فایل یا پوشه ای تو ویندوز رو بدونین و بخواین تا اون مسیر رو جایی ذخیره کنین. برای این کار کافیه کلید Shift رو از صفحه کلید نگه دارین و بعدش روی فایل کلیک راست کنین. با اینکار گزینه ای به نام Copy as path به لیست اضافه میشه که با انتخاب این گزینه، مسیر دقیق فایل یا پوشه تو حافظه Clipboard ویندوز ذخیره میشه. حالا می تونین این آدرس رو تو هر جایی که لازم دارین با استفاده از کلیدهای ترکیبی Paste ،Ctrl+V کنین.
  همچنی

  نمایش گزینه های بیشتر در منوی کلیک راست ماوس  
    

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب

  ربات تلگرام چت ناشناس
  پیدا کردن افراد نزدیک با GPS
  ( اسنپ گرام )