• 200 عکس پروفایل
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110  

  بتل دک مناسب برای صعود از ارنا 6 به ارنا 7

  پیاده سازی پروژه شبیه سازی  
  پروژه های ارنا Arena
  ارنا:
  azsoftir@gmail.comazsoft.ir09367292276azsoftir@gmail.comazsoft.ir09367292276azsoftir@gmail.comazsoft.ir09367292276azsoftir@gmail.comazsoft.ir09367292276azsoftir@gmail.com
  پروژه های ارنا شبیه سازی
  کلیه سفارشات پروژه با نرم افزار ارنا در اسرع وقت انجام می گیرد.
  پروژه های موجود:
  پروژه بانک با ارنا
  پروژه بیمارستان با ارنا
  پروژه هتل با ارنا
  پروژه مخابرات با ارنا
  پروژه انبار با ارنا
  پروژه کشتیرانی با ارنا
  پروژه هواپیمایی با ارنا
  پروژه تاکسی تلفنی با ارنا
  پروژه دانشگاه با ارنا
  پروژه آموزش و پرورش

  پیاده سازی پروژه شبیه سازی 
  بهترین ترکیب ها برای ارنا پنج -Best Battle Deck ARENA 5  
  به دلیل استقبالی که از پست ترکیب های مناسب ارنا چهار شد ، تصمیم گرفتیم چند ترکیب عالی براي ارنا پنج رو هم بزارم که امیدوارم ازش نتیجه گرفته باشید.توجه داشته باشید که ترکیب ها یا همون Battle Deck هایی که براتون براي ارنا های مختلف اماده می کنم از انجمن ها و کسانی که در بازی کلش رویال تجربه داشتند و با این ترکیب ها موفق بودند جمع می کنم.تو این پست هم سه ترکیب خوب براي آرنا 5 اوردم.

  بهترین ترکیب ها برای ارنا پنج -Best Battle Deck ARENA 5 
  ترکیب مناسب برای حمله در ارنا چهار - Battle Deck Arena 4  
  بازی جدید شرکت سوپرسل ، کلش رویال ، دارای هشت ارنا متفاوت است که هرکدام امکانات خاص خود را به کاربر می دهد. اما از نظر اکثر کسانی که کلش رویالی هستند ارنا 4 یکی از مهم ترین و سخت ترین ارنا ها می باشد.در این قسمت از بازی به دلیل وجود کارت های زیاد و خوب شما دچار سردرگمی می شوید.اما من براي شما بهترین Battle Deck را از نظر اکثر کاربران اماده کردم که میتونید استفاده کنید.

  ترکیب مناسب برای حمله در ارنا چهار - Battle Deck Arena 4 
  بهترین ترکیب کارت های آرنا 6 کلش رویال - Best Battle Deck Arena 6  
  در پست های گذشته بهترین چیدمان کارت های آرنا پنج و آرنا چهار رو براتون حاضر کرده بودم که مورد بازدید کاربران بسیاری قرار گرفت.از این رو تصمیم گرفتم که ترکیب های مناسب ارنا 6 براي حمله در کلش رویال را براتون اماده کنم.
  قابل تذکر است که این ترکیب ها رو همین جوری از خودم ننوشتم...بلکه این ترکیب ها رو از انجمن ها و سایت های داخلی و خارجی که مورد تایید کاربران بود جمع کردم.

  بهترین ترکیب کارت های آرنا 6 کلش رویال - Best Battle Deck Arena 6 
  کارت جدید Dark Prince  
  خلاصه:
  این کارت در ارنا ۷ (Royale arena) باز و فعال میشود.
  شاهزاده سیاه یا Dark Prince یکی از بهترین
  نیرو های نظامی قدرتمند می باشد و در بهترین موقع براي حمله می توانید از
  Prince , Dark prince , HogRider استفاده کنید که شانس بردتون خیلی بالا
  است.
  ادامه مطلب

  کارت جدید Dark Prince 
  صعود به قله استرچال 3170  
  98/2/26میگون - میدان مطهری - خیابان پاسداران - محله آهنگرک بالا - انتهای محله آهنگرک6:30 حرکت از یال روبرو به سمت راست9:20 قلهاستراحت-صبحانه-ریواس و سبزی چینی13:40 پایان کوهپیماییاز قله استر چال پس از فرود بر روی یک گردنه و سپس افزایش ارتفاع قله اهنگرک قابل صعود می باشد و پس از آن قله سی چال بصورت خط الراسی قابل صعود می باشد. چهار نفر از تیم به آهنگرک صعود و از دره هملون بازگشتند.روی قله آنتن دهی وجود داشت. 

  صعود به قله استرچال 3170 
  دو صعود 9a و یک صعود +8c ، هر سه در یک روز  
  دو صعود 9a و یک صعود +8c ، هر سه در یک روز
  آلکس مگوس سنگنورد صاحب نام آلمانی این روزها در کشور کانادا بسر می برد. او طی یک روز موفق شد 2 صعود با درجه 9a و یک صعود با درجه  +8c  انجام دهد. مگوس، هر یک از صعودهای 9a را در سومین تلاش و صعود +8c را در دومین تلاش به ثمر رسانده است. بدین ترتیب و آنطور که گفته می شود او توانسته است یرای صعودهای ورزشی کانادا یک روز تاریخی خلق کند.
  ukclimbing

  دو صعود 9a و یک صعود +8c ، هر سه در یک روز 
  ایرانیانی که در این بهار قصد فعالیت بر روی هیمالیا دارند  
  به گزارش کوهنوشت  : شش كوه‌نورد ایرانی عازم نپال می‌شوند تا گام در مسیر صعود به دو قله ی بالای هشت هزار متر بگذارند. بر این اساس؛ "عظیم قیچی ساز" براي صعود به قله های "اورست" و "لوتسه" ... "محمود هاشمی"، "ایرج معانی" و "محمد نصیری" جهت صعود به "لوتسه" ... و دو كوه نورد دیگر "دكتر علیرضا بهپور" و "معین اصفهانی" جهت صعود به "اورست" عازم هیمالیای نپال می شوند. این كوه نوردان (به غیر از معین اصفهانی كه چهارشنبه راهی شده است) ساعت ٥ بامداد روز جمعه ٢٠ فروردین ا

  ایرانیانی که در این بهار قصد فعالیت بر روی هیمالیا دارند  
  برنامه نيمه شعبان سال 95  
  سلام بر همنوردان عزیز
  اعیاد شعبانیه مبارك باد
  طبق روال سنوات قبل براي صعود شبانه نیمه شعبان امسال قله 4501 متری هزار از مسیر زر رود (مسیر آبشار) واقع در شهر راین در نظر گرفته شده است.
  خواهشمند است نظرات خود را بیان فرمایید و آمادگی لازم براي این صعود را داشته باشید.
  زمان جركت: عصر شنبه اول خرداد ماه 95
  ساعت حركت: 2 عصر
  مكان تجمع: اداره آموزش و پرورش واقع در خیابان معلم
  به دلیل اینكه قله برف دارد لباس مناسب و گرم همراه داشته باشید.
  شام به همراه داشته

  برنامه نيمه شعبان سال 95 
  صعود به قله کمتال  
  روز جمعه 3 اردیبهشت 95 به قله زیبای کمتال صعود انجام دادیم .
  در این برنامه حدود 50 نفر از اعضای گروه کوهنوردی آذربایجان شرکت نمودند . تعدادی از همنوردان بصورت یک و نیم روزه و تعداد قلیلی نیز بصورت یک روزه صعود خود را با موفقیت انجام دادند .

  صعود به قله کمتال 
  یومار کمپ  
  CAMP ابزار صعود یومار کمپ، مناسب براي صعود های ورزشی . دارای استاندارد CE یومار کمپمناسب براي طناب های 8 تا 11 میلیمترساخت ایتالیا  وضعیت : موجودقیمت : 590.000 تومانتلفن تماس : 09399777148آدرس ما در تلگرام : Damavandie@فروشگاه اینترنتی لوازم کوهنوردی میرعلی

  یومار کمپ 
  صعود به قله خرسنگ (3950 متر)  
  تاریخ اجرای برنامه: جمعه 28 خرداد 1395سطح برنامه: کوهنوردی متوسط-سنگینتعداد نفرات شرکت کننده: 12 نفر تعداد صعود کنندگان: 10 نفرسرپرست گروه: آقای قدرت  زمان صعود: 6 ساعت (مفید)زمان فرود: 4 ساعت (مفید)  حرکت از روستای آبنیک 30/7 صبح - قله 30/14 - بازگشت به ابنیک 30/19

  صعود به قله خرسنگ (3950 متر) 
  نیم یومار کمپ  
  CAMP ابزار صعود نیم یومار کمپ، مناسب براي صعود های ورزشی . دارای استاندارد CE نیم یومار کمپمناسب براي طناب های 8 تا 13 میلیمترساخت ایتالیا وضعیت : موجودقیمت : 480.000 تومانتلفن تماس : 09399777148آدرس ما در تلگرام : Damavandie@فروشگاه اینترنتی لوازم کوهنوردی میرعلی

  نیم یومار کمپ 
  صعود به ایناخلی(3000 متر)  
  ایناخلی قله ای در محدوده شهرستان هریس و در مسیر جاده تبریز اهر و روستای بیلوردی واقع شده است. در روستا و منطقه صنعتی بیلوردی از جاده اصلی به سمت چپ خارج و جاده اسفالته روستای خرمالو و جیقه را در پیش می گیریم در تمام مسیر قله روبروی ما دیده می شود. از روستای جیقه شروع و تا خط الراس قله صعود و بعد از پیمایش خط الراس حد اکثر تا 3 ساعت روی قله خواهیم بود. به نظر میرسد صعود از روستای قراجه زودتر انجام شود.صعود دو نفره من و سلیم در تاریخ 17/6/1394 انجام شد

  صعود به ایناخلی(3000 متر) 
  صعود خانتانگری توسط سمکو  
  هیمالیانورد کردستانی سید واسع سید موسوی (سمکو ) بعد از حدود 20 روز تلاش طاقت فرسا موفق به صعود  قله 7010 متری خانتانگری را در ساعت 8 صبح مورخ 1394/5/15  شد و این موفقیت در حالی بود که این کوه نورد به دلیل شرایط جوی نامساعد سه بار تا کمپ 3 در ارتفاع 5850 متری صعود نموده و مجددا مجبور به بازگشت به بیس کمپ شده بود.
              

  صعود خانتانگری توسط سمکو  
  صعود چكاد سنبران بام استان لرستان  
  جمعی از اعضای تیم كوهنوردی سایپا در برنامه ای شخصی موفق به صعود چكاد 4150 متری سنبران بام استان لرستان شدند. این برنامه در تاریخ 4 و 5 مهرماه اجرا شد. مبدا صعود ازنا روستای طیان می باشد. تیم روز اول تا جانپناه چال كبود صعود كرده و شب را در جانپناه سپری كرد و روز دوم صعود وبرگشت از مسیر رفت تا روستای طیان انجام شد. 

  صعود چكاد سنبران بام استان لرستان 
  صعود به ارتفاعات برفخانه طزرجان  
  صعود به ارتفاعات برفخانه طزرجان
  تاریخ برنامه : 18 تیر 95
  نوع برنامه : کوهپیمایی
  شرکت کنندگان : 4 نفر (علی فلاح - محمدجواد قرایی - مجتبی گلشن - امیرحسین فلاح)
  مسیر صعود و فرود : دره مابین دره سونی و لابزرگ
  ارتفاع لمس شده : 3000 متر
  مدت زمان برنامه : 5 ساعت (6-11 صبح)

  صعود به ارتفاعات برفخانه طزرجان 
  گلایدر دست پرتاب صعود  
  از دیگر پروژه های انجام شده توسط گروه میتوان به گلایدر دست پرتاب صعود اشاره کرد. این گلایدر با بال sweep back شکل جدیدی از گلایدر ها را در مسابقات امیرکبیر به نمایش گذاشت و در بین تیمهای دانشجویی کشور موفق به کسب مقام هشتم در سال 93 شد .تصاویری از این گلایدر میبینیم.
  در اینجا لازم است از زحمات سرکار خانم فرازی و سرکار خانم تیلونتن نیز به جهت همکاری در مراحل طراحی و ساخت این گلایدر تشکر و قدردانی نماییم.

  گلایدر دست پرتاب صعود 
  صعود زمستانه دماوند جبهه جنوبي  
  آقایان عباس اقبالی و رضا ابراهیمی از همنوردان تیم كوهنوردی سایپا همراه با نفرات منتخب تیم هیات كوهنوردی كارگران استان تهران در یك برنامه 3 روزه موفق به صعود قله دماوند جبهه جنوبی در روز 5 شنبه 29 بهمن شدند. لازم به ذكر است برخی برنامه های آمادگی تیم شامل صعود مشترك به قلل توچال، كهار، آبك و كلكچال به توچال بودند كه طی دو ماه گذشته برگزار شدند.
  حاضرین عكس از راست: رضا ابراهیمی، عباس اقبالی و علی بختیاری- سرپرست تیم و عكاس: ابوالفضل عرب
  با آرزوی

  صعود زمستانه دماوند جبهه جنوبي 
  صعود به قله بينالود  
  با سلام
  براي صعود مردادماه قله‌ی 3211 متری بینالود واقع در استان خراسان رضوی در نظر گرفته شده است
  این برنامه به مدت سه روز حد فاصل دوشنبه 19 تا جمعه 23 مرداد ماه
  و از سمت شهرستان چناران (روستای فریزی) اجرا خواهد شد.
  علاقه‌مندان به شركت در این صعود حداكثر تا جمعه 16 مرداد با مراجعه به آقای حسن حمیدی ثبت نام نمایند.
  جزئیات برنامه و زمان دقیق اجرای آن به اطلاع ثبت نام كنندگان خواهد رسید

  صعود به قله بينالود 
  صعود تمامی پینگ‌پنگ‌بازان ایران در تاز‌ه‌ترین رده‌بندی جهانی  
   
  جایگاه تمامی پینگ‌پنگ بازان ایران در تازه‌ترین رده‌بندی جهانی ارتقاء یافت.
   
  به گزارش ایسنا، در رده‌بندی ماه فوریه 2016 برترین بازیکنان تنیس روی میز جهان، نیما عالمیان و ندا شهسواری همچنان برترین پینگ‌بازان ایران در بخش مردان و زنان ایران هستند. در رده‌بندی تیمی نیز مردان ایران در جایگاه 32 جهان قرار گرفته و زنان ایران نیز رتبه 45 جهان را در اختیار دارد.
   
  تازه‌ترین رده‌بندی برترین پینگ‌پنگ بازان ایران به شرح زیر است:
   
  رده‌بندی بزرگس

  صعود تمامی پینگ‌پنگ‌بازان ایران در تاز‌ه‌ترین رده‌بندی جهانی 
  صعود گروه کوهنوردی شبکه بهداشت و درمان تکاب به قله 3200 متری کوه بلقیس  
  ماهنامه تكاب: كارمندان شبكه بهداشت به بلقیس صعود كردند به گزارش  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تکاب اوایل  مرداد ماه امسال  گروه کوهنوردی شبکه بهداشت و درمان تکاب به قله 3200 متری کوه بلقیس صعود کردند کوه بلقیس یکی از بلندترین کوههای منطقه و در فاصله 85 کیلومتری تکاب واقع می باشد که براي صعود به قله 3200 متری این کوه باید از روستاهایی همچون روستای کپز ، روستای شیخ لار ، روستای قلعه جق و نیز از مسیر معدن سرب و روی انگوران (دندی) عبور کرد .

  صعود گروه کوهنوردی شبکه بهداشت و درمان تکاب به قله 3200 متری کوه بلقیس 
  یک صعود ایرانی در لیست نامزدهای کلنگ طلایی 2016  
  یک صعود ایرانی در لیست نامزدهای کلنگ طلایی 2016
    
  لیست اولیه نامزدهای کلنگ طلایی 2016 شامل 45 صعود شاخص است که در سال 2015 در سراسر جهان انجام شده است. این لیست توسط لیندسی گریفین (آلپاین ژورنال آمریکا) و کلود گاردین تهیه شده، و خبر خوب اینکه یک صعود ایرانی هم در این لیست وجود دارد: تجربه تغییر، ماداگاسکار؛ حسن گرامی - حمیدرضا شفقی -  فرشاد میجویی ( http://www.planetmountain.com )
  لیست اولیه صعودها بر اساس منطقه جغرافیایی
  آسیا
  نپال: 9 صعود – پاکستان: 4 صعود – چین:

  یک صعود ایرانی در لیست نامزدهای کلنگ طلایی 2016 
  برنامه گروه کوهنوردی آهو در سال 95  
   
  با سلام محضر همنوردان گرامی برنامه صعود های گروه در سال 1395 به شرح ذیل جهت اطلاع و برنامه ریزی لازم عزیزان همنورد اعلام میگردد1- روزهای پنج شنبه و جمعه 16 و 17 اردیبهشت صعود به قله علم شاه واقع در شهرستان عنبر آباد ، استان کرمان2- روزهای پنج شنبه و جمعه 13 و 14 خرداد ماه صعود به کوه شاه واقع در شهرستان بافت ، استان کرمان3- تاریخ های 16 تا 22 تیر ماه حرکت گروه جهت صعود به قله سبلان حد فاصل استان اذربایجان غربی و اردبیل4- روز های جمعه و شنبه 8 و 9 مرداد ر

  برنامه گروه کوهنوردی آهو در سال 95 
  اولین صعود زمستانی به نانگاپاربات  
  خبر رسمی اولین صعود زمستانی نانگاپاربات اعلام شد آلکس تکسیکون، علی سدپارا و سیمونه مورو ساعت 15:37 به وقت محلی موفق به اولین صعود زمستانی قله نانگاپاربات شدند. تامارا لانجر بنا به دلایل نامعلومی اندکی قبل از قله متوقف شد. کوه نوردان در راه بازگشت از قله هستند. آنها شب را در کمپ 4 خواهند بود و فردا به کمپ اصلی باز خواهند گشت تا اولین صعود زمستانی این قله را کامل کنند. تبریک براي این تلاش عالی.....کوه ها^^ (پسركوه)

  اولین صعود زمستانی به نانگاپاربات 
  عید و من و خودم  
  بعد مدتها مینویسم.
  عیدی که گذشت و ....
  بعد 6 ماه مانگا خوندم. توکیو غول که خیلی از انیمه اش که از سارا گرفته بودم بهتره و دیدن کانکی که یه نفر دیگس و براي فاخته ها و به خصوص دختر مادو کار میکنه. و مانگا برج خدا که عالیه سیو. unTOUCHable هم جالب بود. نانامی هم از اول خوندم تا بعد از انیمه اش که توموئه رو نجات داد.
  انیمه هم زیاد دیدم. یه ایچی که افتضاح بود. و ناروگامی، Mirai Nikki و Siki که اینم از سارا گرفته بودم. یاتو رو دوست داشتم و یوکیتیرو و گاسای یونو رو. چن تا OVA

  عید و من و خودم 
  اولین بانوی خراسان شمالی موفق به صعود زمستانه قله دماوند گردید.  
  براي اولین بار در کل استان خراسان شمالی سرکار خانم ملیکا ولیزاده  موفق به صعود زمستانه دماوند شد. این صعود که به سرپرستی خانم ولیزاده و با همنوردی اقای پسندیده و آقای ابراهیمی در مورخ 94/12/18  در شرایط جوی بسیار دشورای صورت گرفت.

  اولین بانوی خراسان شمالی موفق به صعود زمستانه قله دماوند گردید.  
  برنامه صعود به قله علم كوه از مسير حصار چال  
   
  بدینوسیله به اطلاع اعضای محترم گروه كوهنوردی سایپا می رساند برنامه كوهنوردی صعود به قله علم كوه به ارتفاع 4850 متر مطابق برنامه ذیل مخصوص اعضا تیم برگزار می گردد.
   
  نوع برنامه: كوهنوردی
  سرپرست برنامه: رستم یادگاری 09125602257
  منطقه اجرا: كلاردشت مازندران ، ونداربن ، منطقه حصار چال
  زمان ثبت نام: حداكثر تا روز سه شنبه 12 مرداد ماه
  مدت اجرای برنامه : 2  روزه  14 و 15 مرداد 95
  زمان و محل حركت: پنجشنبه 14 مرداد 95 -  ساعت 8 صبح درب 3 سایپا- 8:30 روبروی سینما هجرت ك

  برنامه صعود به قله علم كوه از مسير حصار چال 
  تقویم صعودهای برون مرزی در سال 1395 ( آرارات کازبک لنین نوشاخ و بانداکا )  
  تقویم صعودهای برون مرزی در سال 1395  بشرح ذیل برگزار خواهد شد :          صعود قله آرارات 13 خرداد لغایت پنج روز بازدید از آثار باستانی شهر دوغوبیازید و خرید از بازار شهر ایگدیر          صعود قله کازبک ( اورست کوچک ) به ارتفاع 5048 متر در گرجستان دوم تیر لغایت ده روز ( گشت شهری پایتخت گرجستان  و بازدید از آثار           تاریخی شهر          صعود قله لنین  به ارتفاع 7137 متر در گشور قرقیزستان  18 تیر لغایت ب

  تقویم صعودهای برون مرزی در سال 1395 ( آرارات کازبک لنین نوشاخ و بانداکا ) 
  فهرست برنامه سه ماهه پاییز 94  
   
  فهرست برنامه سه ماهه پاییز 94
   


  تاریخ

  عنوان برنامه

  مدت

  سرپرست

  منطقه

  ملاحظات


  94/07/03

  سنگ نوردی

  1

  کمیته فنی

  اصفهان

  روز جهانی پاکسازی کوهستان


  94/07/10

  محمدنوجوان

  1

  ملک پور

  جرقویه

  صعود قله


  94/07/17

  دیان

  1

  مرندی

  اردستان

  صعود قله


  94/07/24

  میل

  1

  بادیان

  کوهپایه

  صعود قله


  94/08/01

  کل خرمن

  3

  کریمی

  دنا

  شناسایی


  94/08/08

  هزاوه

  1.5

  سماواتی

  اراک

  -


  94/08/15

  کناره زاینده رود

  1

  حیدری

  سامان

  نوزدهمین سال برپایی گروه


  94/08/22

  کلاه قاضی

  1

  ولی پور

  اصفهان

  صعود قل

  فهرست برنامه سه ماهه پاییز 94 
  ثبت نام براي صعود به دماوند  
  ماهنامه تكاب به نقل از هیئت كوهنوردی تكاب: ثبت نام براي صعود به دماوند 
  هیئت كوهنوردی تكاب قصد دارد صعودی به قله دماوند در مورخه 13الی 15 مردادداشته باشد از علاقمندانی که توانایی کامل روحی وجسمی وتجهیزات لازم را دارند جهت  ثبت نام واطلاع از جرئیات دعوت می نماید  مهلت: تا7مرداد -هیات سه شنبه ها از ساعت18الی 20درسالن هزارنفری مجموعه تختی پذیرای عزیزان خواهد بود.لازم به ذکراست در صورت رسیدن تیم به حد نصاب لازم صعود انجام خواهدشد.
  هزینه رفت وبرگشت

  ثبت نام براي صعود به دماوند  
  اورست 2016 - بیش از 200 صعود در یک روز  
  اورست 2016 - بیش از 200 صعود در یک روز
   
  دیروز، پنجشنبه 30 اردیبهشت ( 19 می) بیش از 200 نفر قله اورست را صعود کردند. از جمله این صعود کنندگان یک ایرانی پر آوازه بود: عظیم قیچی ساز (بدون اکسیژن مکمل).
  روز چهار شنبه، 41 کوهنورد خارجی همراه با 85 راهنمای نپالی عازم قله بودند اما به دلیل سرما و باد شدید مجبور به توقف شدند. روز پنجشنبه 110 نپالی و 87 خارجی به صعود کنندگان روز قبل اضافه شدند و در یک هوای خوب صعود انجام شد. اعداد و ارقام به وضوح نشان می دهد که روز پنجش

  اورست 2016 - بیش از 200 صعود در یک روز 
  صعود کوهنوردان روزه دار به قله ایوب انصار روستای دورباش  
  همزمان با میلاد مسعود امام حسن مجتبی(ع) و ماه مبارک رمضان، کوهنوردان روزه دار تکابی به قله 2 هزار و یکصد متری ایوب انصار روستای دورباش این شهرستان صعود کردند.
  به گزارش خبرنگار ایرنا، در این صعود ورزشی که عصر دوشنبه و به همت هیات کوهنوردی و اداره های ورزش و جوانان و اوقاف و امور خیریه تکاب برنامه ریزی شده بود، بیش از 40 کوهنورد روزه دار از شهرستان تکاب به قله کوه ایوب انصار این شهرستان صعود کردند.

  صعود کوهنوردان روزه دار به قله ایوب انصار روستای دورباش 
  صعود به کوه گور گور در روستای کمانج سفلی  
   
   
  روز جمعه 27 آذر ماه 94 به قله گور گور در روستای کمانج سفلی صعود کردیم . این کوه و منطقه سر سبز که مورد پسند مدیریت و همنوردان گروه کوهنوردی آذربایجان قرار گرفته از نظر صعودهای زمستانی دارای شرایط بسیار خوبی بوده و به علت نزدیکی به تبریز می توان در نصف روز به آن صعود کرد .
   
   

  صعود به کوه گور گور در روستای کمانج سفلی 
  صعود سراسری کارگران کشور به قله سبلان  
   
   
  صعود سراسری کارگران کشور به قله سبلان از تاریخ 94/05/28 لغایت 94/05/30 در استان اردبیل با حضور بیش
  از 170 نفر از کوهنوردان کارگر کشور برگزار گردید .
  تیم 5 نفره گروه کوهنوردی کویرتایر به عنوان نماینده  استان خراسان جنوبی در این صعود شرکت نموده و موفق
  به صعود شدند .
   
   
   
   

  صعود سراسری کارگران کشور به قله سبلان 
  یومار کمپ  
  CAMP ابزار صعود یومار کمپ، مناسب براي صعود های ورزشی . دارای استاندارد CE  یومار کمپدست دوم سالم و به شرط سلامتمناسب براي طناب های 8 تا 11 میلیمترساخت ایتالیا وضعیت : موجودقیمت : 400.000 تومانتلفن تماس : 09399777148آدرس ما در تلگرام : Damavandie@فروشگاه اینترنتی لوازم کوهنوردی میرعلی

  یومار کمپ 
  صعود به خارکوه روستای عبدالله  
  صعود به خارکوه روستای عبدالله
  تاریخ برنامه :‌ 23 بهمن 1394
  شرکت کنندگان : علی فلاح - محسن دهقانپور - حسین فلاح
  مسیر صعود : جبهه جنوبی
  وضعیت مسیر :‌شیب 45 درجه سنگی. همراه با دست به سنگ های کوتاه.
  وضعیت جوی:‌ با توجه به بارندگی شب گذشته برنامه به مقدار 2 سانتیمتر برف هوا سرد بود و وزش باد شدید باعث یخزدگی مسیر شده بود
   

  صعود به خارکوه روستای عبدالله 
  اولین V15 زنان  
   
  آشیما شیراایشی 14 ساله بعد از چند هفته تلاش اولین و جوان ترین زنی شناخته شد که V15/~8c بولدر صعود می کند. او مسیر Horizon دای کویامادا در کوه هیئی، کیوشا ژاپن را تکرار کرد.
   " آرزوی من به واقعیت پیوست !!!! من Horizon را صعود کردم، نمی توانم باور کنم که اولین و البته جوان ترین زنی هستم که تا به حال V15 صعود می کند، به لطف جامعه کوه نوردی در اینجا این جواهر را پیدا کردم و از آنها سپاسگزارم"
  Horizon  یک سقف با 30 حرکت است که در بهار سال 2014 توسط کویامادا صعود شده است او

  اولین V15 زنان 
  کدام دعاها ازدواج را آسان می کند؟  
  حضرت امیرالمؤمنین امام علی(ع) فرمودند: هر یک از شما که خواست ازدواج کند باید ابتدا دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت سوره فاتحه الکتاب و سوره یس را بخواند، وقتی که از نماز فارغ شد بعد از حمد و ثنای پروردگار،یک دعای مخصوص بخواند. بوشهرکده | پایگاه خبری و اطلاع رسانی طلاب استان بوشهر

  کدام دعاها ازدواج را آسان می کند؟ 
    

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب

  هر هفته 7 فیلم رایگان !!
  دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)