• دانلود آهنگ

 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110
  

  بازاریابی چیست؟

  تعریف بازاریابی  
    بازاريابي چيست؟ بعضی افراد تصور می كنند كه بازاريابي تنها تبلیغ كردن و فروش است. اما ما هر روزه با پیامهای بازرگانیتلویزیونی، نام ههای پستی، آگهی های تبلیغاتی در روزنامه ها و اینترنت بمباران می شویم؛ بنابراین فروش و تبلیغات تنهاقسمت نمایان روشهای بازاريابي است كه همچون یك قطعه یخ شناور، نیمه نمایان آن بسیار كمتر از كل آن م یباشد.امروزه، بازاريابي را نباید همچون گذشته معادل فروش در نظر گرفت كه شامل معرفی و فروش بود ، بلكه بازاریاب ی بهمع

  تعریف بازاریابی 
  تبليغات و بازاريابي خلاقانه و خياباني  
  در دنیای شلوغ كسب و كار امروزی برای موفق شدن نیاز به تبلیغات مهم و موثر و بازاريابي كارآمد هست تا هرچه بیشتر نظر خریداران را جلب كرد. بازاريابي مدرن انواع مختلفی داره كه بسته به جایگاه شركت، میزان هزینه ای كه بابت بازاريابي و تبلیغ قراره انجام بده، سطح تبلیغات، استراتژی شركت در خصوص تبلیغات و كلی عوامل دیگه انتخاب میشه كه در مجموع به اونها بازاريابي پیوسته گفته میشود. (مواردی مثل بازاريابي ویروسی، دهان به دهان، خلاقانه، همهمه ای، خیابانی،

  تبليغات و بازاريابي خلاقانه و خياباني 
  مقاله راجب بازاریابی ورزش  
  چكیده :
  امروزه بازاریابان با چا لشی سخت مواجه شده اند، چگونه در محیط ابر رقابتی و بازارهای بسیار بخش بندی شده امروزی اقدام به نواوری كنند. دراقتصادی مصرف گرا كه بازارها از محصولات همانند اشباع شده اند و این اقتصاد همچنان در كنار مشتریانی به حیات خویش ادامه می دهند كه هر روز، بیشتر و بیشتر در برابر پیامهای تبلیغات تجاری و بازاريابي سنتی مصونیت پیدا می كنند . هر چند ویژگیهای اصلی بازاريابي شامل بخش بندی بازار وتكثیر ماركهای تجاری در بازارهای

  مقاله راجب بازاریابی ورزش 
  تحقیق بررسی بازاريابي شرکت پگاه پروشات  
  تحقیق بررسی بازاريابي شرکت پگاه پروشات
  بخشی از مقدمه: در دنیای امروز، دگرگونیهای بسیار زیاد همراه با گسترش رقابت در زمینه هایی متنوع ، به ویژه در بازارها مشاهده می شود. «تغییر» واژه ی آشنایی است که توأم با فرصتها و تهدیدهایی برای جوامع و زمینه های شغلی مختلف، گاهی عامل رشد و توسعه، و زمانی عامل نگرانی و تحیر می شود. کشورها و شرکتهایی ..
  پایان نامه و پروپوزال

  تحقیق بررسی بازاريابي شرکت پگاه پروشات 
  عقايد 10 گانه نسل سوم بازاريابي  
   
   
  بازاريابي 3 نوشته فیلیپ كاتلر از آن جمله كتاب های تاثیر گذار در زمینه كسب و كار است كه هر شخص اعم از صاحبان سرمایه، بازاریابان، مشاوران و... بایستی آن را مطالعه نمایند. دیدگاه های مطرح شده در این كتاب از یك روند انقلابی تغییرات در زمینه بازاريابي و فروش در قرن 21 صحبت می كند كه دانستن آنها راه رسیدن به موفقیت را برای یك شركت در آینده تسهیل می نماید.
  وقتی كه عمیق تر به ریشه های بازاريابي نگریسته شود و بهتر فهمیده گردد می توان 10 عقیده مسلمی را ك

  عقايد 10 گانه نسل سوم بازاريابي 
  بازاریابی تجاری  
  بازاريابي تجاری
  بازاريابي تجاری، واژه ای است که امروزه درهمه جا استفاده می شود، از مؤسسات تبلیغاتی گرفته تا شرکت های بزرگ تجاری و مؤسسات روابط عمومی، اما به راستی مفهوم این واژه چیست و چه نقشی را در روابط عمومی ایفا می کند؟

  بازاریابی تجاری 
   بازاریابی محتوا چیست و به چه دلیل شکل گرفت؟  
  بازاريابي محتوا و استراتژی محتوا، از جمله واژه‌هایی هستند که در سالهای اخیر به صورت گسترده در فضای رسانه ها به کار گرفته می‌شوند. در این نوشته، قصد داریم مفهوم بازاريابي محتوا را شفاف‌تر کرده و مسیر را برای درس‌های تخصصی که در ادامه سری استراتژی محتوا مطرح خواهیم کرد، هموارتر نماییم.

   بازاریابی محتوا چیست و به چه دلیل شکل گرفت؟ 
  دانلود تحقيق فعاليت اجتماعي چيست و نقش اجتماعي  
  دانلود تحقیق فعالیت اجتماعی چیست و نقش اجتماعی
  دانلود تحقیق فعالیت اجتماعی چیست و نقش اجتماعی چگونه شكل می گیرد - یکی از ارکان های اساسی در زندگی اجتماعی، جهاد و کار و کوشش انسان ها می باشد. کار و فعالیت در جامعه دارای نقش و کارکرد اساسی است. کار و جهاد، یک جامعه را به مرزهای توسعه و ترقی نزدیک ساخته و باعث آبادانی و رشد آن سرزمین می شود،
  اسرا نوین

  دانلود تحقيق فعاليت اجتماعي چيست و نقش اجتماعي 
  دانلود پاورپوینت بازاریابی داخلی  
  اختصاصی از دانا فایل دانلود پاورپوینت بازاريابي داخلی دانلود با لینک مستقیم و پرسرعت .
  دانلود پاورپوینت بازاريابي داخلی
  تعداد اسلاید:12 اسلاید
  فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)
  دسته: مدیریت بازاريابي
  این فایل در زمینه بازاريابي داخلی بوده که می تواند به عنوان سمینار در کلاس برای درس مدیریت بازاريابي مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر است:
  مقدمه
  تعریف بازاريابي داخلی 
  هدف بازاريابي داخلی
  اصول اساسی بازاريابي داخلی


  دانلود پاورپوینت بازاریابی داخلی 
  همه آنچه می‌خواهید در مورد بازاریابی دیجیتال بدانید  
  بازاريابي دیجیتال، بازاريابي شبکه‌های اجتماعی، سئو و اصطلاحاتی از این دست که این روزها زیاد می‌شنویم احتمالا برای بسیاری از افراد این سوال را ایجاد می‌کند که بازاريابي دیجیتال چيست؟ ارسال پیامک انبوه و مزاحم و صفحه‌های شلوغ و پر از تبلیغ شاید اولین تصور اکثر افراد از بازاريابي دیجیتال باشد. اما واقعا بازاريابي دیجیتال چیست و چه ابزارها و کاربردهایی دارد؟ با گسترده شدن استفاده مردم از اینترنت، موبایل و ابزارهای دیجیتال هر مدیر با درا

  همه آنچه می‌خواهید در مورد بازاریابی دیجیتال بدانید 
  حرف های یک مشاور بازاریابی  
  واقعیت این است که شکست در پروژه های بازاريابي دارای آمار نجومی است. تنها بخش کوچکی از برنامه های بازاريابي توانسته اند به اهداف از پیش تعیین شدۀ خود دسترسی پیدا کنند. اگر بازاريابي مثل مسابقات ورزشی بود آنقدر قهرمان نداشتیم که کار به لیگ برسد، یا اگر چیزی مانند شرطبندی برای مسابقه اسب سواری با حضور 10 سوار کار بود، بازهم احتمال برنده شدن 1 به 10 وجود داشت اما اگر بازاريابي مانند یک پل بود هرگز به خود اجازه نمی دادیم که در یک روز طوفانی از روی آ

  حرف های یک مشاور بازاریابی 
  بازاریابی درون گرا (جاذبه ای یا ربایشی) به زبان ساده چیست؟  
  تعریف بازاريابي :
  برای بازاريابي تعاریف مختلفی ارائه شده اما به شخصه به این تعریف بسیار علاقمندم : “رساندن پیام مناسب در زمان مناسب به شخص مناسب از طریق رسانه مناسب به صورت مستمر را یک فرایند بازاريابي گویند .”
  با توجه به تعریف بالا ، رساندن پیام مناسب به مخاطب مناسب به شیوه درست و اصولی مهمترین هدف بازاريابي است که در حقیقت همین اصل رو نیز در بازاريابي درون گرا مشاهده می کنیم اما با رویکردی متفاوت !
  تعریف بازاريابي درون گرا چیست ؟
  “بازار

  بازاریابی درون گرا (جاذبه ای یا ربایشی) به زبان ساده چیست؟ 
  با محتوا بازاریابی کنید  
  یکی از موضوعاتی که این روزها بسیار برای صاحبان کسب و کارها اهمیت پیدا کرده است، یافتن مشتریان جدید و یا تصاحب مشتریان رقیب است. این مساله برای مدیران بسیار مهم شده است تا بتوانند در میان مخاطبان خود جایی باز کنند و از طریق بازاريابي و دیگر روشها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، مشتریان بیشتری را به سمت فروش هدایت کنند.
  به نظر می رسد، برای رسیدن به این هدف یعنی جذب مخاطب بیشتر و فروش بیشتر نباید از اهمیت بازاريابي محتوایی غافل شد.
  پیشنهاد می کنم

  با محتوا بازاریابی کنید 
  متا تگ چيست؟  
  زمانیكه یك موتور جستجو صفحه شما را پیدا می كند. باید آن را فهرست كند ( آن را به بانك اطلاعاتی قابل جستجوی خود اضافه كند ) البته همراه با اطلاعاتی از سایت شما. اكنون موتورهای جستجوی زیادی از برچسبهای  استفاده می كنند. كه به شما اجازه می دهد كلمات كلیدی و توصیف صفحه خود را در آن قرار دهید این به شما كنترل بیشتر می دهد تا صفحه شما در طول یك جستجو چگونه نمایش داده شود و اغلب باعث ترافیك بیشتر به سایت شما می شود.
   
  افزایش فروش با بازاريابي مجازی
  لینک

  متا تگ چيست؟ 
  بازار يابی تلفنی  
  جکیده
  طبق تحقیقات به عمل آمده، با رقابتی تر شدن كسب و كارها، اهمیت ارتباط موثر با مشتریان نیز بیشتر می شود در این فضا از بین شیوه های مختلف ارتباط با مشتری نظیر تبلیغات، روابط عمومی، فروش شخصی، پیشبرد فروش و بازاريابي مستقیم، شیوه های ارتباط دوطرفه نظیر فروش شخصی و بازاريابي مستقیم موثرتر خواهند بود، و علت آن هم تعامل دوطرفه ای است كه بین بنگاه اقتصادی و مشتریان صورت می گیرد...
  برای مشاهده مقاله به ادامه مطلب مراجعه فرمائید
  نویسنده : دکتر س

  بازار يابی تلفنی 
  Dublin Core چیست؟  
  Dublin Core Metadata Initiative یا DCMI یک حرکت جهانی متن باز است که در شهر Dublin ایالت ohio آغاز شده و هدف آن استانداردسازی جهانی اطلاعات در اینترنت می باشد. این سیستم از اطلاعات متا برای معرفی بهتر محتویات صفحات وب استفاده میکند. Dublin Core یا همان DC صفحات سایت شما را برای حضور بهتر در وب معنایی (Web Semantic) محیا میکند و در صحفات XML، XHTML و HTML قابل اجرا می باشد.

  Dublin Core چیست؟ 
  سئوالات کلاسی درس بازارشناسی ـ مدیریت بازرگانی  
  بازاريابي غیرانتفاعی به چه معنی است؟
  در زمینه  «بازاريابي سبز» و «عوامل زنجیره تأمین سبز»
  (مانند عرضه کنندگان سبز) تحقیق کنید؟
  درباره مفهوم« بازاريابي الکترونیک
  »تحقیق کنید؟(e-Marketing)
  درباره مفهوم بازاريابي دهان به دهان
  تحقیق کنید.
  25 مورد از انواع آمیخته های بازار
  یابی (غیر از 4P) را نام ببرید؟
  منظور از بازاريابي دوجانبه چيست؟
  بازاريابي اجتماعی با بازاريابي غیر
  انتفاعی چه تفاوتی دارد؟
  تفاوت چشم انداز و ماموریت در چيست؟ Vision و Missions
  متنوع سازی

  سئوالات کلاسی درس بازارشناسی ـ مدیریت بازرگانی 
  آگاهی برند  
  بازاريابي آنلاین است ، حیثیت انتساب این موضوع به بازاريابي از طریق موتورهای جستجو آن است که در بازاريابي از طریق سرچ انجین ها ، در هر ساعت از شبانه روز ممکن است در اثر جستجو به سایت منتقل شود.5- از دیگر مزایای بازاريابي از طریق موتورهای جستجو ، بازاريابي بین المللی است. به عبارت دیگر در روش های محتوای وب سایت را روشی کارآمد می دانند. یک علت مهم اینست که این روزها بازاریابان فراوانی فقط از مجاری جستجوهای اینترنتی فعالیت می کنند و به این جهت می

  آگاهی برند 
  دو اصل طلایی در بازاریابی با شبکه های اجتماعی  
  دو اصل طلایی در بازاريابي با شبکه های اجتماعی
  بازاريابي در شبکه های اجتماعی یکی ازانواع بازاريابي در محیط های رقابتی امروز است که به یک کسب و کار کمک می کند مسیر راحت تری را بپیماید اما، مانند هر نوع روشی این نوع از بازاريابي نیز نیازمند توجه به نکاتی است که در ادامه توجه شما را به آن نکته ها جلب می کنیم، برای موفقیت در شبکه های اجتماعی دو  اصل اساسی و مهم وجود دارد:
   
  فایرباگ – Firebug – چیست و چگونه از فایر باگ استفاده کنیم ؟
  آموزش کسب و کار این

  دو اصل طلایی در بازاریابی با شبکه های اجتماعی 
  نکات مهم در سئو :توضیحات متا  
  توضیحات متا چيست؟
  در میان متا تگ ها، توضیحات متا (Meta Description) از اهمیت بالایی برخوردارند. تگ توضیحات متا در واقع چکیده ای از محتوای سایت را ارائه میدهد که از چشم بازدیدکنندگان پنهان است و فقط برای فهم  بهتر موتورهای جستجو استفاده میشود.
  در گذشته نه چندان دوری توضیحات متا نقش مهمی در رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو بازی میکردند بااین وجود گوگل به تازگی اعلام کرده است که تگ توضیحات متا هیچ تاثیر مستقیمی بر رتبه بندی سایتها ندارد. اگر به این جم

  نکات مهم در سئو :توضیحات متا 
  آیا می دانید ده تهدید جدی شبکه های اجتماعی چیست؟  
  آیا می دانید ده تهدید جدی شبکه های اجتماعی چيست؟
  ابزارهای شبکه های اجتماعی، نحوه تعامل در زندگی شخصی مردم را تغییر داده اند و اکنون در حال تغییر زندگی حرفه ای آنها نیز هستند. در حقیقت، این شبکه ها نقش مهمی در نحوه انجام تعاملات شغلی و تجاری نیز ایفا می کنند. اما نکته مهم، ریسک بسیار بالای این شبکه ها است. این ابزارها با صدها میلیون کاربر در شبکه های مختلف اجتماعی، در سال های اخیر توجه مهاجمان را بیش از هر هدف دیگری به خود جلب کرده اند.
   
  سیستم

  آیا می دانید ده تهدید جدی شبکه های اجتماعی چیست؟ 
  اصول بازاریابی اینترنتی و حضوری  
  تمام کسب و کارها به بازاريابي نیاز دارند. بسیاری بر این باورند که بازاريابي همان تبلیغات است. در صورتی که میان این دو تفاوت های فاحشی وجود دارد. در حالی که تبلیغات به اغراق و تعریف و تمجید محدود می‎شود، بازاريابي بدون اغراق تمام توجه خود را صرف بیان نکات مثبت محصولات با رعایت صداقت کامل می‎کند. بازاريابي به دو نحوه بازاريابي حضوری و بازاريابي اینترنتی انجام می‎شود.
   

  اصول بازاریابی اینترنتی و حضوری 
  تفاوت بازاریابی درون گرا (جاذبه ای) و بازاریابی محتوایی چیست ؟  
  در سمینار سالانه State Of Inbound که توسط شرکت HubSpot برگزار می شود از حدود ۳۵۰۰ متخصص بازاريابي و فروش نظرسنجی در همین خصوص به عمل آمده بود . این نظر سنجی به شرح زیر بوده است.
  تفاوت بازاريابي محتوایی و بازاريابي درون گرا (جاذبه ای) کدام گزینه است ؟
  بازاريابي محتوایی زیر مجموعه بازاريابي درونگرا هست
  بازاريابي درون گرا زیر مجموعه بازاريابي محتوایی هست
  کاملا با هم متفاوت هستند
  مترادف یکدیگر هستند و معنی یکسانی دارند
  نمی دانم
  قبل از اینکه نتیجه این نظ

  تفاوت بازاریابی درون گرا (جاذبه ای) و بازاریابی محتوایی چیست ؟ 
  کاربرد داده کاوی در بازاریابی بانکی  
  کاربرد داده کاوی در بازاريابي بانکی
   
  چکیده بازاريابي مستقیم بانکی، نوعی بازاريابي است که مستقیماً با مشتری ارتباط برقرار می‌شود. در این روش، افرادی که بازاريابي می‌شوند مستقیماً ازبازار هدف انتخاب می‌شوند. بازاريابي مستقیم نوعی تاکتیک تهاجمی در بازاريابي است که معمولاً با استفاده از ابزارارتباطی مستقیم برای رسیدن به مشتریان جدید تلاش می کند . بازاريابي مستقیم می تواند در مورد مشتریان فعلی یا گذشته هم اجرا شود
  0936729227609367292276azs

  کاربرد داده کاوی در بازاریابی بانکی 
  بازاریابی چیست؟  
  بازاريابي ‌یعنی ‌همگراسازی ‌همه ‌فعالیت‌های ‌شرکت ‌در ‌مسیر ‌فروش ‌بیشتر.
  در واقع مهم نیست که بازاريابي را چه تعریف کنیم. مهم این است که بدانیم نمی شود در دنیای مدرن امروز بدون بازاريابي به فعالیت اقتصادی ادامه داد و باز مهم تر این که: بازاريابي همان تبلیغات نیست! بازاريابي ارایه محصول یا خدمت مناسب در بازار مناسب با قیمت مناسب است. ضمن این که اقدامات تبلیغاتی کوتاه مدت را نباید با بازاريابي اشتباه گرفت، در بازاريابي باید از مفاهیم ،

  بازاریابی چیست؟ 
  اهداف و مزایای CRM  
  فعالیت‌های بازاريابي، از برنامه‌ریزی بودجه گرفته تا نرخ بازگشت سرمایه موردانتظار، و اجرای آنها برای بهینه‌سازی فرآیندهای بازاريابي را می‌دهد. مطلب مرتبط: چطور CRM در بازاريابي قطره ای به شما کمک می کند؟ دسته بندی و بخش بندی مشتریانسیستم Microsoft افزایش سرعت تحلیل اطلاعات بدست آمده از فرآیندهای بازاريابي و فروش و نیز فعالیتهای تبلیغاتی می گردد. این امتیاز CRM سبب می شود شرکتها خیلی سریع به تغییرات شرایط بازار و ریسک سرمایه گذاری واکنش

  اهداف و مزایای CRM 
  بازاریابی محتوایی و بازاریابی شبکه اجتماعی، تفاوت آنها چیست؟  
  مبحثی که ممکن است همچنان برای برخی اینگونه تفسیر شود که اصلا “بازاريابي شبکه اجتماعی مگر تفاوتی با بازاريابي محتوایی دارد؟”. خب باید بگوییم که این دو خیلی متفاوت هستند. درست است که بازاريابي شبکه اجتماعی با محتوا در هم تنیده است و شرکت‌ها در شبکه‌های اجتماعی از محتوا برای ارتباط برقرار کردن با مخاطب بهره می‌گیرند اما چیزی که باید به آن معتقد باشیم این است که هر دوی این‌ها استراتژی‌های متفاوتی دارند، با اهداف و پروسه‌های مستقل. برای و

  بازاریابی محتوایی و بازاریابی شبکه اجتماعی، تفاوت آنها چیست؟ 
  بررسی متا تگهای مهم و موثر در سئوی سایتهای کسب و کار اینترنتیHTML Meta Tags  
  بررسی متا تگهای مهم و موثر در سئوی سایتهای کسب و کار اینترنتی HTML Meta Tags
  متا تگها نوعی متا دیتا هستند.Meta Data متا دیتا چيست؟متا دیتا به اطلاعاتی که در توصیف اطلاعات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد گفته می شود.تگهای متا کدها یا اصطلاحا تگهای زبان HTML هستند.متا تگها Meta Tags یکی از کلیدی ترین و مهمترین ابزارهای سئو و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو هستند.انواع مختلفی از متا تگها وجود دارد و هر کدام بنا به مورد استفاده ممکن است برای وب مستر اهمیت

  بررسی متا تگهای مهم و موثر در سئوی سایتهای کسب و کار اینترنتیHTML Meta Tags 
  بخش بندی بازار ، گامی اساسی در ورود موفق به بازاریابی  
  هر محصول یا خدمتی که آماده روانه شدن به بازار است، خود را محتاج یک فرآیند هوشمندانه بازاريابي می بیند. فرآیندی که بتواندبا سنجش تمام زوایا و خفایای بازار و نگارش یک طرح جامع بازاريابي، موفقیت محصول یا خدمت را در ورود به بازار تضمین نماید. نگارش یک طرح بازاريابي امری بسیار دشوار است و نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. از جمله تخصص های برای نگارش یک طرح بازاريابي موفق، شناخت کامل بازار و توانایی بخش بندی بازار می باشد.
  ادامه مطلب

  بخش بندی بازار ، گامی اساسی در ورود موفق به بازاریابی 
  طرح جامع بازاریابی  
  بنام خدا
  عزیزان من
  باسلام همه میدانیم که قدم اول برای تغییر ماهوی در بازار هر سازمانی تهیه نقشه راه یا طرح جامع بازاريابي با کمک واحدهای مرتبط اصلی هر سازمان ، برای شرکتها می باشد.
  طرح بازاريابي ای مناسب است که بتواند تحلیل جامعی از تمامی جوانب امر ارائه نماید. از نظر عملیاتی نیز طرح بازاريابي میثاقی است که با تصویب نهائی مدیریت ارشد ، بسیاری از زوایای عملکردی دوره طرح را مشخص می سازد.
  طرح حاضر با استفاده از مدل های رایج دنیا و با مشاوره است

  طرح جامع بازاریابی 
  نوشتن عنوان‌های جذاب برای تبلیغات  
  یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای افزایش سریع فروش اینترنتی، استفاده از تبلیغاتی است که مخاطب را ترغیب می‌کند تا با شما تماس گرفته و محصولات یا خدمات شما را سفارش دهد...
   
  افزایش فروش با بازاريابي مجازی
  لینک مقالات تجارت الکترونیک و آموزش بازاريابي مجازی

  نوشتن عنوان‌های جذاب برای تبلیغات 
  مشاوره بازاریابی  
  اصلا در دنیای مجازی وجود ندارد. به همین علت باید با استفاده از شیوه های موثر بازاريابي افراد بیشتری را به سایت خود بیاورید. چند ایده ی کاربردی برای بازاريابي موثرتر :از فروشگاه فیزیکی خود به شیوه ای موثر برای بازاريابي استفاده کنید و به مشتری های خود این اطمینان را بدهید که عملکرد فروشگاه اینترنتی در خارج از امریکا خواهد بود ، دایر کنیم. به عبارت دیگر، ما بیش از شش رستوران در روز در سال ۱۹۹۵ افتتاح کردیم و در نظر داریم در سال آتی هشت رستوران

  مشاوره بازاریابی 
  مدل ماکسی مارکتینگ  
  مدل ماکسی مارکتینگ توسط رَپ و کالینز در سال 1987 در فرآیند کلی بازاريابي از تکنیک های بازاريابي مستقیم نیروی محرکه ساخته شده است. در این مدل ایجادیک پایگاه اطلاعاتی مشتری توصیه شده و هدف مدل آن است که در فرآیند بازاريابي از بازاريابي مستقیم استقاده بیشتری به عمل آید. ماکسی مارکتینگ مجموعه ای از اقدامات و مراحل جامعی است که برای دسترسی به مشتری احتمالی، فروش و ایجاد رابطه با او انجام می شود.
  این مدل شامل 9 مرحله است ....
  برای مطالعه کامل متن اینج

  مدل ماکسی مارکتینگ  
  چگونه یخ بین روابط عمومی و بازاریابی را می شکنید؟  
  چگونه یخ بین روابط عمومی و بازاريابي را می شکنید؟
  اگر شما یک صاحب کسب و کار هستید، ما می خواهیم از شما بپرسیم و نیاز به یک پاسخ صادقانه داریم: آیا می دانید چه تفاوتی میان تبلیغات، بازاريابي و روابط عمومی است؟ آیا شما می دانید که تفاوتی میان آنها وجود دارد؟

  چگونه یخ بین روابط عمومی و بازاریابی را می شکنید؟ 
  بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی و تاثیر آن در کسب و کار  
  بازاريابي توسط شبکه های اجتماعی و تاثیر آن در کسب و کار


   
  هنگامی که می خواهید به بازاريابي اینترنتی برای کسب و کار خود از طریق شبکه های اجتماعی بپردازید، باید بدانید که چند نکته و اصول اساسی وجود دارد که حتماً باید از آنها پیروی نمایید. این نکات برای ایجاد ارتباطات در سایت های رسانه اجتماعی مانند تویتر، فیس بوک و همچنین خدمات اجتماعی Social Bookmarking مانند Digg، Stumbleupon و Reddit می باشد – هر چند شاید در مورد دوم اندکی کمتر مطرح باشد.
  موفقیت از طر

  بازاریابی توسط شبکه های اجتماعی و تاثیر آن در کسب و کار 
  نقش علم روانشناسی در مدیریت بازاریابی  
  چکیده
  بازاريابي و روانشناسی
  بازاريابي با سه کلمه «شناسایی»، «شناساندن» و «رضایت» قابل تعریف است. برای توفیق در فرایند شناساندن، قدرت ارتباط فروشنده مهم است. ارتباط شایسته و مؤثر با بهره گیری از روانشناسی ارتباط با مشتریان میسر می شود.
  «بازاريابي» کسب رضایت مشتری به شیوه ای سودآور است و تمام عملیات قبل از تولید تا پس از مصرف را شامل می شود.
  حال روانشناسی چیست ؟ روانشناسی عبارت است از: مطالعه علمی رفتار و فرایندهای ذهنی. در مطالعه علمی رفتار

  نقش علم روانشناسی در مدیریت بازاریابی 
  پاورپوینت فصل ششم كتاب اصول بازاریابی كاتلر  
  پاورپوینت فصل ششم كتاب اصول بازاريابي كاتلر
  دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی فصل ششم کتاب اصول بازاريابي تالیف فیلیپ کاتلر و گری آرمسترانگ، با عنوان بازار تجاری و رفتار خریدار تجاری، در حجم 21 اسلاید، با توضیحات کامل و همراه با تصاویر. در خرید مجدد اصلاح شده، خریدار می خواهد مشخصات محصول، قیمت، شرایط یا تأمین کننده ...
  قیمت:4,000 تومان
  دی جی پروژه

  پاورپوینت فصل ششم كتاب اصول بازاریابی كاتلر 
  معما  
   
   
  12  تا چیستان کودکانه زیبا

   
  12 تا چیستان کودکانه ی زیبا برای شما کودکان عزیز آماده کردیم که امیدواریم خوشتون بیاد . کوکان عزیز اول روی هر کدوم از چیستان های کودکانه فکر کنید بعد جوابش رو نگاه کنید ببینید درست پاسخ دادید یا نه .
   
  چیستان کودکانه اول : آن چیست که چیستان است اگر از بالای یک کوه بلند هم بیفتد پایین نمی شکند ولی اگر بیفتد تو آب ، می شکند ؟
  چیستان کودکان دوم : آن چیست که چیستان است اون کدوم کلید است که نمیتونه هیچ دری رو باز کنه ؟
  چی

  معما  
  فید یا خوراک وب سایت چیست ؟  
  فید یا خوراک وب سایت چیست ؟
  فناوری فید feed که آن را در فارسی «خوراک» یا «خبرمایه» هم ترجمه کرده‌اند، فناوری‌ای است که می‌تواند به شما کمک کند تا شیوه مطالعه خود در اینترنت را متحول کنید و بهره وری خود را افزایش دهید . فید راهی برای دسترسی سریع و بدون دردسر به آخرین اخبار و نوشته‌های سایت های گوناگون و  وبلاگ هاست.
   
   
   
  افزایش فروش با بازاريابي اینترنتی
  آموزش کسب و کاراینترنتی مقاله
   

  فید یا خوراک وب سایت چیست ؟ 
  ارزش و رضايت مشتري و طراحي استراتژي بازاريابي بر اساس مشتري  
   
  مصرف كنندگان، معمولاً با طیف گسترده ای از محصولات و خدمات روبرو هستند كه نیازخاصی را بر طرف می كنند. آنها چگونه یك پیشنهاد بازاريابي خاص را از بین گزین ههایمختلف انتخاب می كنند؟ آنها به پیش بینیارزش و میزان رضایتی كه هر پیشنهاد برایشان ایجاد می كند پرداخته وبر اساس آن خرید می كنند.مشتریان رضایتمند مجدداً خریدمی كنند و در مورد تجربه خوب خود با دیگران صحبت م یكنند؛ مشتریان ناراضی، معمولاً به محصولات رقبا روی آورده و به بی اعتبار كردن محصول

  ارزش و رضايت مشتري و طراحي استراتژي بازاريابي بر اساس مشتري 
  استراتژی ها ، اهداف و تاکتیکها در تبلیغات و بازاریابی اینترنتی  
  تمام افرادی که قصد راه اندازی و یا توسعه کسب و کار خود را داشته باشند بدون استثنا بخشی از برنامه های کاری خود را با بخش تبلیغات و بازاريابي اختصاص می دهند؛ چرا که لزوم تبلیغات برای موفقیت کسب و کار بر هیچکس پوشیده نیست.
  تبلیغات و بازاريابي اینترنتی یکی از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر می باشد که برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.به عبارت دیگر تبلیغات و بازاريابي اینترنتی نیز می تواند یکی از پن

  استراتژی ها ، اهداف و تاکتیکها در تبلیغات و بازاریابی اینترنتی 
  ۶ روند بازاریابی آنلاین در سال ۲۰۱۶  
  به گزارش پی سی مگزین، مجله‌ی فوربس و اینترنت مگزین در اینجا به بزرگترین روندهای تبلیغات اینترنتی که حتماً باید از آنها در سال ۲۰۱۶ آگاه باشید اشاره می‌کنیم.
  آنطور که به نظر می‌رسد ۲۰۱۶ سال خیلی خوبی برای بازاريابي آنلاین خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود که این نوع جدید کسب‌وکار با این روندها شاهد تغییر و تحولی اساسی باشد:
  بازاريابي ویدئویی، سلطان بازی

  ۶ روند بازاریابی آنلاین در سال ۲۰۱۶ 
  پيشنهادهاي بازاريابي- محصولات، خدمات و تجربيات  
  نیازها و خواسته های مشتری از طریق پیشنهاد بازاريابي برآورده می شود؛ پیشنهاد بازاريابي تركیبی از محصولات، خدمات،اطلاعات و یا تخصصهایی است كه برای رفع نیاز یا خواسته ای به بازار عرضه می شود. پیشنهاد بازاريابي، محدود به كالاهای فیزیكی نیست، بلكه شامل خدمات، فعالیتها و مزیتهایی است كه برای فروش عرضه شده، به صورت غیر ملموس م ی باشند وشامل اعطای مالكیت هیچ چیزی نمی شوند. به عنوان مثال می توان به خدمات بانكی، خطوط هواپیمایی، هتلها، خدمات مالیا

  پيشنهادهاي بازاريابي- محصولات، خدمات و تجربيات 
  اطلاعاتی درباره بازاریابی شبکه ای  
  بازاريابي شبکه ای چیست ؟
  MLM مخفف بازاريابي چند سطحی می باشد كه بعضی مواقع بازاريابي شبكه ای نیز نامیده می شود. همانطوری كه از نام آن پیداست چند لایه متعدد از افراد، بازاريابي یك محصول برای رساندن آن به مصرف كننده بر عهده دارند. یك نماینده فروش ( که گاها  توزیع كننده ،‌ عضو ،‌ وابسته ، مشاور و یا شریك نیز نامیده می شود ) علاوه بر جذب مشتریان ،‌ آموزش نیروهای تازه وارد را در جهت جذب مشتریان به عهده دارد.
  برای مطالعه بیشتر به ادامه مطل

  اطلاعاتی درباره بازاریابی شبکه ای 
  تشكر و قدر داني از حضوز ميليوني ملت ايران در 7 اسفند  
  ملت قهرمان و شهید پرور ایران بهترین درود ها تقدیم شما باد. ملت شجاع و اگاه بهترین جاودانگی و پایداری بر شما نثار باد كه با موقعیت شناسی و درك زمان حضور یافتید و این چنین. ر وز 7 اسفند را به ماندگار ترین روز در تاریخ بدل كردید حضور شما افكار دشمنان را خاكستر و ان را نابود كرد حضور شما مسئولیت نمایندگان اینده را بیشتر می كند اگر چه دیروز جنگ نظامی نبود ولی شما با حضور در این عرصه رزمنده  ای بودید كه در سنگر دفاع با قدرت سخت افزاری و نرم افزاری خ

  تشكر و قدر داني از حضوز ميليوني ملت ايران در 7 اسفند 
    

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب